Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sędzia dobrze wiedział co robi wyrzucając przed czasem Gabrala.
3
Z drugiej strony Samper też nie błyszczał, jak go mijali jak tyczkę. Tu już Lucho widzi czego oczekuje. Dla mnie to oni mają podobny poziom.
4
Oczywiście mają prawo czuć się zmęczeni i tak samo chwycili fuchę cud marzenie. No cóż, zamiast w wieku 13 lat biegać z kolegami po podwórku można było trenować, ale to i tak nic nie jest pewne.
0
Dziwna sprawa... może te 10mln to prawda i nie mogą dać 18mln na Nolito? Wielka szkoda.
3
A to na poprawę humoru :D
2
Każdemu trzeba dać czas, ale tu już zdobywca 4x zp zostal skreślony, także nie ma się co przejmować, piłka nożna nie jest dla wszystkich (do jakiejkolwiek analizy).
Nawet gdzieś w archiwum mam posta, i to chyba ze stycznia, gdzie pisałem o tym: "jeśli wygramy tryplet to właśnie dzięki braku Fabregasa, a zastąpienie go Rakitićem" i jakoś się spełniło, a drużyna była w kryzysie, leczo wuefista rządził.
0
Zwolnijcie, Indyczka już się dusi w oparach logicznego myślenia :D
3
Korbel przede wszystkim jak człowiek pamięta takie scenki jak z Elche, czy Pepe przewracający sam siebie w polu karnym doliczony czas 4, a on w 6 to robi, dostaje karnego żeby Real zdobył punkty, fikołki Ramosa. No to naprawdę, nie znajdę chyba większej komedii w innym klubie jak snajperzy Realu. Co lepsze, to nie tyczy się tylko Barcy, ja nigdzie indziej nie widziałem takich rzeczy, w żadnym innym klubie. Ale skoro się tak żałośnie przewracają, to pewnie mają cynk kiedy mogą sobie na to pozwolić. Można wierzyć, że to przypadek, ale sorki, dla mnie nie jest. Ale ta liga ma swoje zasady, to szeroki temat jak np. wspieranie gospodarzy z moich obserwacji.
2
Ciężko przyzwyczaić się ludziom do braku człapaka Fabsa czy Xaviego. Ja tam twierdziłem, że jeśli wygramy tryplet to właśnie dzięki braku Fabregasa, a zastąpienie go Rakitićem, bo drużyna potrzebowała zmiany. Jest bardziej "twardo", bardziej topornie ale i lepiej. Szkoda, że akurat słabo wszedł Rakieta w sezon, ale taki piłkarz to skarb i wsio.
0
Jak ludzie mogą mieć zryty beret i niską samoocenę, żeby takie cyrki odstawiać. Dzicz i tyle, niech im z nieba zamiast deszczu leci mocz do końca życia.
0
Jeśli Barca może sobie pozwolić na średniego napadziora, który na 5 sytuacji strzela jedną, to jak najbardziej widzę go w pierwszej drużynie.
1
Przede wszystkim jak już przecina podanie, to nie wybija się piłki na środek pola karnego. Nie ma co obwiniać stoperów, równie dobrze mógł biec tam Alba, tyle że wszyscy byli na... wykroku. Najbliżej był Gumbau, nawet prawie zablokował strzał, ale gdzieś tam piłka się prześlizgnęła. Po obejrzeniu powtórki to już całkiem nie wiem, w jaki sposób Pique czy Mathieu mieli zatrzymać tę akcję... Mimo wszystko uważam, że Alves zagrał gorzej.
3
I znów propaganda Mundo działa. Mathieu zagrał po prostu dobry mecz, bez fajerwerków, raz w głupi sposób stracił piłkę, ale asekurował Albę, wygrywał pojedynki główkowe, świetnie wyprowadzał piłkę. dla mnie ocena 5.0 to i tak nisko, dałbym 6.0, obrona miała mnóstwo roboty w meczu.
Z Alvesem nie wiadomo co się dzieje, nie ma w ogóle sprintu, tak przegrywać pojedynki biegowe na PO to nie wypada jednak.
Sandro niestety zdaje się ma za małą wyobraźnię, aby grać w Barcelonie. Słabo broni, nie potrafi się odnaleźć w akcjach. Już lepiej ogarnia Munir i go wcześniej uważałem za lepszego piłkarza.
0
Ale ten Lora z Gijon to ciekawy PO
0
Po wielogodzinnych rozmyśleniach już wiem - Nolito fichado! Enrique go odkrył, na pewno widzi go w Barcelonie, a Nolito widzi Barcę, Vigo to biedny klub i za 18 mln przejdzie. Koniec.
1
"bodajże Bayer grał trzema rezerwowymi obrońcami..."
Nieprawda. Grał podstawowymi, bo Jedvaj i tak by nie wyszedł na Barcę, a reszta to podstawa.
0
Racja. A co do Roberto - opłacało się w niego wierzyć!
7
A ja daleki jestem od mega zachwytów nad Neymarem. Wciąż niepotrzebnie przetrzymuje piłkę, w środku pola wchodzi w tłum graczy, a później po stracie obrona ma ciężko przy kontrach. Z Rayo można sobie pozwolić na 15 akcji zepsuć 7, ale z leverkusen gra Neymara prawie Barcę zabiła. Mam nadzieję, że to poprawi.
3
Barca nie deklasowała, nigdzie tego nie napisałem. To Ty tak uważasz odnośnie Bayernu.
2
Bayern Pepa i Barcę Lucho nie ma co porównywać z zeszłego sezonu, bo to pokazało LM. Pewnie za dużo po prostu nie oglądałeś Bayernu i już się mówiło o zwolnieniu Pepa...
6
Bayern deklasował wszystkich jak dostawał od Wolfsburgu 4-1, czy przegrywał z Monchengladbach, Leverkusen itp...
1
Nie mów, że byliby w więzieniu, bo nie znasz tych spraw. Równie dobrze może się okazać, że legalnie trzymają kasę w rajaach podatkowych.
4
A czemu miałby wybrać słabszy klub?? Jaki to zdrowy chłopski rozum? Olśnił ich i chcieli go mieć, to tyle.
1
Ja nie wiem po co dajesz takie przytyki "Oczywiście Hali ma dużo łatwiej strzelić gola czy wykreować szansę w Gijon niż Iniesta w Barcelonie. Co ja sobie w ogóle myślałem....", ale najśmieszniejsze jest to, że to może być prawda. Tak jak ostatnia jego bramka - wyprowadził kontrę, a w Barcelonie na jego miejscu byłby Neymar/ Messi. I jak sam podkreślasz, bardziej jest tam z niego skrzydłowy niż ROZGRYWAJĄCY jak Iniesta.
"Jeśli wg Ciebie porównanie ofensywnego piłkarza odpowiedzialnego za kreowanie gry w beniaminku bez gwiazd vs piłkarza również ofensywnego i również odpowiedzialnego za kreowanie gry w klubie w którym gra Messi, Neymar czy Suarez jest z niekorzyścią dla Iniesty to faktycznie z deka bez sensu."
Świetna manipulacja. Sam podajesz, że grają na innych pozycjach w innym systemie i przypisujesz im te same obowiązki.
Niestety, w takim razie Iniesta nie łapie się nawet do Cordoby, takie miał statystyki w zeszłym sezonie, ciekawe co robi w Barcelonie.
Tak, patrząc na grę Iniesty i Halilovića nie widzę aby można było ich porównywać. Inne pozycje, system, styl, jak i sposób gry drużyny. I tu ponawiam - jeśli oglądałeś jakiś mecz Gijon to spoko, jeśli nie to nie mamy o czym rozmawiać.
1
Tym bardziej, że w bramce był Pinto, który nie miał więcej km od Messiego.
1
Ten De Gea sprawia wrazenie niepewnego na bramce jak Ter Sztegen.
1
"To, co według mnie jest ważniejsze przy ocenie młodego zawodnika, to przede wszystkim jego "głowa": spryt, myślenie na boisku, kreatywność, odwaga, spokój. Tacy robią kariery, szczególnie w Barcelonie. Oczywiście technika też jest bardzo ważna"
No właśnie wg Ciebie tylko. Nie widziałem tego sprytu ani spokoju, gdy Grimaldo podawał pod nogi przeciwników w Segunda.
4
Roberto miał ŚWIETNE występy w PIERWSZEJ DRUŻYNIE i siedział na ławie, nie odmawiaj mu wytrwałości. Miał prawo narzekać na brak gry, ale zawsze tylko dochodziły "doniesienia" z MD, że jest niezadowolony ze swojej pozycji i chciałby zmienić klub lub wypożyczenie, sam nigdy źle nie mówił o Lucho w wywiadach. Tutaj ludzi bulwersuje, że 20 latek wcale jakoś niewymiatający na swojej pozycji prowokuje Luisa, stawia go w negatywnym świetle, a to może być jego przełożony. To proste jak drut. Mógł tego nie mówić, albo inaczej jak koledzy.
1
Najpierw piszesz, że Barca przespała okno transferowe, a gdy ktoś pokazuje, że były transfery to wyskakujesz "aa.... bo tamten to gra źle....", piszesz nie na temat. Barca zrobiła wzmocnienia za gigantyczną sumę i to jest wsio.
1
Dla mnie jeszcze Munir się wyróżniał, oczywiście też Adama no i gra nogami Ortoli była b. dobra. Teraz już nawet meczów Barcy B nie oglądam.