Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a z Messim w składzie przegraliśmy z Bayernem hehe argument przebijający mury głupoty.
2
Jebaci BPL! Tylko takie mecze!!
2
Ale piękny mecz! La Liga!!!!
0
Wystarczyło oglądać mecz.
1
Lewy to jest kurna PIŁKARZ!
5
Rakitić kosztował 20mln, ja nie wiem naprawdę czego niektórzy oczekują... Teraz ma słabą formę, ale on nawet potrafi pięknym zagraniem zaskoczyć czy dobrze czyta grę w środku pola. Do tego strzela ważna bramki jak choćby z City czy tam w lidze jak nasze gwiazdy nie mogły strzelić, a ten pod poprzeczkę łupnął. A Coutinho kolejny przereklamowany grajek parę razy pomacha nogami nad piłką i crack. No i w fifie daje radę. Przypomina mi bardzo Rafinhę, moim zdaniem nic więcej od niego nie reprezentuje.
1
Stawiam niebieskie Winstony, że zamiast nazwisk "Gumbau, Munir, Sandro" parę miesięcy temu stawiałeś nazwisko Roberto, ale niestety... zaczął grać dobrze.
0
Za każdym razem, czyli nie licząc presezonowych... zagrał ze 3 razy dobrze? Aż przypomina mi się jak chciałeś wprowadzać Halilovića parę miesięcy po transferze do Barcelony :D
1
Przypomina mi trochę Sampera. Dobry w rozegraniu, a objeżdżany w obronie. Z tego, co pamiętam to kiedyś grał wyżej (?)
2
O cholercia, a to ciekawostka. Ta liga swoją drogą też jest niemożliwa i dziwne, że wciąż trzyma poziom.
1
Ciul tam ze Ter Stegen popelnia bledy, normalka. Ale widac jakim bramkarzem jest Bravo, niesamowity. Wygral najwiecej tytulow w zeszlym sezonie, poprowadzil Chile do zwyciestwa.
2
Cholera co ten Gundo wyprawia, niesamowity pomocnik.
0
Vigo w tym sezonie mi się wydaje osłabione.
0
Co mnie tu za informacje dochodzą? Znów drukarnia w La Liga? hehe a niektórzy wciąż się łudzą... raz się sędzia myli na korzyść Barcy, a dziesięć na korzyść Realu :D taki jest futbol, nie ma co szukać spisków.
0
Dani Alves w tragicznej formie potrafił wyłączyć z gry Ronaldo, także masz rację.
1
Ter Stegen no i oczywiście Alba, nie wiem co on zrobił takiego żeby mieć najlepszą ocenę w drużynie, nawet opis mi nic nie podpowiada. Może to, że przegrywał pojedynki z Salahem?
1
W Barcelonie B to bym powiedział porównywalnie grali. Z tym, że często jeden za drugiego. Ogółem nie wiem, czemu niektórzy tak drwią z Gumbaua.
0
Jak też będą mieli wprowadzać jakieś dopłaty to raczej zrezygnują, bo bazują na "taniości". No chyba, że te eleven to taka dopłata poza pakietami, ale nie wiem czemu mieliby robić wyjątki.
1
Gdyby każdy miał takie podejście to i połowę pensji byś płacił. Z tego co czytałem to nka nawet we Francji czy gdzieś tam nie ździera takich cen jak z Polaków.
0
Jak może być o wiele więcej jak Eleven ma być na dwóch kanałach, a mecze są puszczane zazwyczaj o tej samej godzinie.
3
Hulk dostaje w Zenicie 9.5 mln euro, a na ławkę raczej by się nie zgodził. Gość i tak miał szansę być super wymiataczem, ale wybrał Rosję i pieniądze.
1
Takich trolli to i poczytać można.
2
A oto co znalazłem na potwierdzenie:
http://weszlo.com/wideo-item/bramka-fojuta-z-wlasnej-polowy/
I tutaj bramkarz mógł być jeszcze bardziej ździwiony, w końcu rzut wolny, ale piłka mocno bita jak i Florenziego.
1
No właśnie albo to takie dni albo Jordi mniej skoncentrowany na meczu, bo zazwyczaj nawet sporą przewagę przeciwnika szybko nadrabia.
1
Naingolan jest pierwszym piłkarzem, któremu życzę kontuzji, ale także dla dobra innych. Co innego gdyby niechcący łamał nogi, ale on po prostu tak gra.
0
A co to FIFA to od wczoraj śmieszna gra?
3
Tak apropo wczorajszego meczu widzieliście jak Salah odstawił Albę, a jak Mathieu go dogonił? Może te testy na szybkość w klubie rzeczywiście wygrał Francuz, bo tak szczerze to Jordi ma takie dni że zdarzy mu się przegrać sprint.
3
Ja nie rozumiem... Nawet jak bramkarz dostaje piłkę za kołnierz to zazwyczaj uda mu się podbiec do tej poprzeczki, ledwo wpada, a tutaj Ter Stegen wyglądał jakby wracał z połowy boiska jeszcze przodem do bramki... a to jak niektórzy w myślach widzą już wyimaginowane podanie prostopadłe do Dżeko to już jest absurd, tym bardziej w asyście dwóch stoperów, któremu Mathieu by pogonił kota.
5
A ja mu mimo wszystko życzę, bo to już nie trzeci i nie ostatni raz Naingolana i coś mu musi przemówić do rozsądku. Przecież mógł podchaczyć Rafę, ale czemu wjechał całym impetem w tę nogę, gdzie nawet piłki nie było... wie on.
2
Odbieraj sobie co tam chcesz, ale na przyszłość proszę byś w poście nie przyjmował pozycji proboszcza z ambony "ludzie, grzeszycie dlatego plaga was dosięgnie" bo to jest bardzo irytujące, do tego robisz z użytkowników hipokrytów, a gdybym się spytał o jeden nick pewnie byś nawet nie wymienił i tak zaczynasz od fikcji...