3

destro bardziej jak broniłeś Bartrę to najeżdżałeś na trenera, że go nie wystawia :D

1

kurrrr ludzie to mają pomysły :D Laporte to solidny stoper na la ligę, tyle, jak Bartra.

4

Dziś buki wystawiły super ofertę handicap -1,5 na Valencię kurs 4.0 kto pierwszy ten lepszy. Rayo wyprzedało prawie całą jedenastkę latem, więc Valencia ich pyknie. Nawet kurs na zwykłe zwycięstwo wygląda pięknie 2.2

1

Nie ma lepiej wyprowadzającego piłkę stopera od Masche. Trenerzy już wolą jak zrypie parę sytuacji, ale prawda taka że napastnicy nie mają co do niego podchodzić.

0

W sumie racja

0

Zajefajny mecz Malaga Sevilla. Akcja za akcją.

1

Chyba gdzieś do Turcji.

0

no wyprzedany w sumie cały atak, coś słabiutko wyglądają.

1

Ciekawe czy Celta sie utrzyma i co z Rayo. Moim zdaniem Atleti sie oslabilo, fajne transfery Sevilla.

0

Ich ławka (część) już konkurowała z Atletico, wystarczy.

1

Solidny zmiennik w Barcelonie to światowy poziom - patrz Pedro, któremu i tak wiele zarzucano.

2

Ale po co wprowadzać Adamę na siłę jak nie ma papierów na grę w Barcie (wg trenera). Są od tego Munir i Sandro, a Adriano nie raz i nie dwa się przyda.

1

Taka prawda, że kosmiczne MSN zbiera swoje żniwo i nie ma co liczyć na zmienników na światowym poziomie. Messi i Suarez to maszyny, które nie dostają praktycznie kontuzji, Neymar to też nie szklanka, a rotować można, ale co któryś mecz.

4

Śmieszne te porównanie do Porto. Klub ma szemrane interesy, dostają tylko część kasy za transfery, a sprzedają po 1 perełkę na rok i to nie jakieś niesamowity poziom, czasami się zdarzy. Mogą sobie pozwolić na ogrywanie tych zawodników. Gdyby Barca prowadziła politykę sprzedawania to samym transferem Iniesty i Messiego wciągnęłaby genialną politykę Porto na dekadę.

2

A później jak Ajax odpaść z eliminacji do ligi mistrzów (przykre, ale prawdziwe).

1

nie wiem co się wkręciło julianowi z tym odejściem Xaviego... Barca dała mu nową ofertę, miał więcej zarabiać, ale Qatar wydał mu się lepszą i przyszłościową opcją.

1

no sorki, ale pomimo kontuzji i dużej konkurencji, patrząc na jego staż w pierwszej drużynie wcale mało nie zagrał wtedy. Także nie ma co płakać, robić z niego zbawiciela pomocy, tak czasem bywa, agent i Pep go namówił to i poszedł. Z niewolnika nie ma pracownika, teraz tylko on może tego żałować.

1

No dokładnie, z tym że teraz by trenował z drużyną.

2

Był i stoperem i DMem i środkowym pomocnikiem. To w tym ostatnim sezonie narypał sobie statystyki ustawiony ofensywnie.

2

Poleciłem tego posta i myślałem, że za pierwsze zdanie poleci ban za spam, to i coś dopisałem :D Tu trza uważać.

2

Po przegranej Barcy wyłoniliście się jak grzyby po deszczu.

49

Też mi się wydaje to dziwne. Machał ręką na bok, jakby pokazywał na wcześniejszą sytuację. Coś tam krzyknął, a sędzia główny bez żadnej konsultacji, od razu dał mu czerwoną, liniowy nawet nie reagował.

1

Ale was strollował hehe
Mądry post, jak zwykle.

2

Julian teraz to Ty siejesz swoją propagandę. Xavi w wywiadzie mówił, że Barca dawała mu kontrakt, miał więcej zarabiać. Lucho nie raz mówił, że nie chce jego odejścia, ale jak widać Xavi już myśli o mundialu i trenerce. Xavi był rezerwowym, bo i tak po części grał. Co mu się nie zdarzało nigdy to w poprzednim sezonie potrafił przejść obok meczu, z małą ilością podań. No, ale wiadomo, z drugiej strony taki rezerwowy to skarb.

4

Oceny słabiutkie. Albo bierzemy normalne kryteria, oceniając indywidualnie albo patrzymy na ogół spotkania. Później co to ma być, że rezerwowi najlepsi byli w tym meczu? Stoperzy jak dla mnie Verma 6.5, Bartra 6.0, skoro normalnie zagrali. Masche też nie wiadomo czemu, Rafa kompletnie poza grą, więcej podań miał rezerwowy Iniesta (!). Lepiej już Roberto się zaprezentował. A zresztą...

0

Ale co to znaczy rezygnacja. Jeśli umowa trwa to płaci się karę niemałą za jej zerwanie z tego, co pamiętam.

0

Tak szczerze chciałbym zobaczyć Messiego w PL.

4

Matić i Fabs wielu rok temu płakało, dlaczego nie grają w Barcie, teraz robią akcję bramkową dla City. Niech ten Mou i jego mecze w LM znikną z futbolu.

1

No i pomyśleć co z ludźmi, którzy chcieli płacić jedynie za te kanały i mecze? Tak to właśnie jest z tym prawem...

0

Dokładnie, a Real znów zaczyna bawić się w gwiazdozbiór. Perez im więcej będzie się bawił tym lepiej dla Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?