14

Suarez może i miał złotego buta, wykręcał niesamowite statystyki, ale chyba mało kto wiedział jakiego kalibru jest to piłkarz. Od Neymara jest klasę lepszy, a porównując do Messiego - inna charakterystyka, ale w tym co robi też jest kluczowy. Kreatywność, wizja, doświadczenie, zaskakiwanie, siła, nieustępliwość. Mimo swojego niechlujstwa. Kandydat do ZP moim zdaniem.

11

Pewnie, że tak.

3

Nie porównuj Suareza do Pogby. Ciągnął grę, ciekawe. Jakoś w pucharze drużyna nie cierpiała bez niego, co takiego pokazał z Barcą czy Realem? Sami kibice Juve bardziej cenią Marchisio. Ale maszynka do promowania ruszyła na dobre.

2

Moim zdaniem to efekt Vermy. W końcu się dogadają z Pique, Mathieu też na początku nie ufał. Ogółem widać, że Fiorentina już bardzo świeża była, być może Barca trochę później wejdzie w sezon na dobre.

0

No i ładnie wykończył wrzutkę Roberto.

2

Prawda, ale on co presezon dobrze się prezentuje, mam nadzieję że w końcu przebije się do pierwszego składu, nawet na tej obronie. Plusem jest też Rafa, on też może jeszcze namieszać.

3

Ciekawsze od meczu :)

3

A co jeśli... piłkarze mają gdzieś kto rządzi? Czemu zdobyli tryplet co pomogło przeciwnikowi ich kandydata? Czy może tak lubią Bartka, że o dziwo w pół roku się uwinęli i na dywan przynieśli mu potrójną koronę? Co mam o tym myśleć? Czy teraz będą grali gorzej?

0

Benedito z tą podejrzaną firmą dającą 70mln?

1

A czy żul to przez brak zdrowia nie pracuje, czy ma końskie zdrowie, ale chleje? Pamiętaj, że musiałbyś płacić np. za szkołę i są państwa mające płatne szkoły i to nie jest tanie - w cholerę drogie. Do tego w państwach wysoko rozwiniętych i zamożnych. Do tego doliczyć składki na szpitale, ubezpieczenie itd. no i zanim reformy by ruszyły to staruszkowie bez dzieci, chorzy zdychaliby na ulicach, dzieci bez szkoły. Ja dziękuję za takie coś.

0

Mi na odpowiednika Pereza to już bardziej Laporta pasuje.

4

Jeśli ktoś taki jak Bale ma być główną postacią (w końcu po to został sprowadzony) to nic tylko się cieszyć. Co jak co, ale CR to jest lepsza wersja Garetha. I tak to nie zmieni tego, że to Modrić był kluczowy, ale razem z Ceerem się starzeją.

0

Ale się ludziom te wybory wkręciły hehe

10

Polska to w ogóle ciekawy kraj. Kukiz bez żadnego programu ile głosów dostał. Wszyscy mają wyebane na wszystko :D

2

jak to jakie - brak qataru i poziomych koszulek w jeden sezon :D

1

Zadałeś bardzo proste, a zarazem trudne pytanie dla nas tu, polskich culesów :D Ironia ironią, ale nikt na nie nie odpowiedział.

1

no kiedyś kiedyś. A gdzie były te rzeczy 20 lat temu? Aż ręce opadają.

5

Prawda jest taka, że wielu chciałoby teraz w Barcelonie taką ruinę jaką mają wymyśloną w swoich głowach. Pięć lat sukcesów Rosella/Barto, a wszystko wskazuje że będzie dobrze dalej. Dziękujemy Laporcie, dziękujmy i im, bo każdy do tego sukcesu się przyczynił.

0

wiem co mówię, tak jest. Dopy biorą najczęściej dzieciaki.

1

"Suarez to w ogóle inna bajka jak dla mnie. O Pogbę biję się pół Europy a o Suareza rok temu kto? Tak naprawdę tylko MY! Mało tego, sam zawodnik chciał u nas grać mimo, że podpisał nowy kontrakt z Liverpoolem. Więc porównywanie Suareza do Pogby jak dla mnie jest zupełnie nie na miejscu. "

Haha destro ja Ciebie zapisze do jakiejś nagrody no nie wiem Oskar czy coś, takiego elementa ciężko znaleźć :D

2

No to Barto niech podpisuje te 60mln z Qatarem, i niech mu się wiedzie jak i całemu klubowi, jak do tej pory. Niech kontynuuje swój i Rosella projekt.

7

1

Jak może być wynik ponad rozwojem? :D
Znów nie rozumiem.

3

W jego wieku to już uzależnieni od dopów chodzą.

2

A jakie to wartości powiesz mi?

0

Czy taki zły? Rok temu wymiatali w Adelante, a ten nawet się obraził, że nie dostał posady pierwszego trenera Barcy.

5

Dobrze, że my uzbrojeni w Twittera i artykuły sportu wiemy więcej i lepiej.

0

Wiedzą nie wiedzą nikt nie jest jasnowidzem.

3

Mam nadzieję, że jeśli Barca nic nie zdobędzie w przyszłym sezonie to chociaż paru ludzi porządnie je**ie pyskiem na beton i się obudzą z bordowego snu. Tak czy siak, ja wiem co tu będzie się działo.

2

Nie próbuj kolego, to nawet nie ma sensu czegoś takiego tłumaczyć, bo i tak nie dotrze :) La Masia upada i tyle się liczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?