1

A Vitolo to aby na pewno jest skrzydłowy? Widziałem z nim mecze, ale jakoś za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jaką miał pozycję. No i u Emeryego różnie z tym bywa, ma dużo pomysłów na piłkarzy.

1

Mam takie samo zdanie na temat tych "newsów". Pismaki nie są za nikim, mają gdzieś dobro klubu, ważna jest kabza.

1

Ras White Nigga spokojnie już Madryt wie jak sobie poradzić z takimi sprawami. Di Maria oczywiście nie był sprzedany przez gwiazdę mundialu Jamesa i potrzebnej kasy, ale po prostu był pazera :) Później agent zapewniał, że Di Maria mógłby grać dalej za tę samą kasę, ale to już ucichło i nikogo nie obchodziło.
Xabi Alonso tymczasem wprost powiedział, że doceniane są tam tylko gwiazdy, a inni nie są wynagradzani sprawiedliwie za swoją pracę. A kto ostatnio narzekał na Barcę w takich sprawach? Nie przypominam sobie. Przypominam sobie tylko odejście Villi za mniejszą kasę, ale tam gdzie on chciał grać, mimo że była lepsza oferta.

0

haha to rzeczywiście dobre :D

4

Korbelu ale Neymar ma asysty do Messiego nie ma do Suareza :))) A skuteczność ma znakomitą, w końcu skrzydłowy który umie wykorzystać piły od Messiego.

1

Sam nie skaczę z radości i nie rozpływam się nad Neymarem, ale nawet z Messim trza umieć się dogadać. Hazard błyszczy tylko w Chelsea gdzie jest kluczowy, nie wymieniłbym go z Neymarem.

1

Nie nazwałbym Hazarda pomocnikiem, nawet w systemie Mou. Tu zgoda z Korbelem.

3

AAaaaa już wiem skąd wziąłeś tę ankietę - Mundo/Sport. hehe czyli wszystko się wyjaśniło. Nic więcej nie dodam.

1

Do tego świetnie utrzymuje się przy piłce, co w Barcelonie mu się przyda.

1

Moim zdaniem się zbłaźni lekko. ale myślę, że komisja wszystkich zaszachowała.

0

Nikt Pogby nie obiecał i nikt o zdrowych zmysłach tego nie zapewni.

0

Statystyki mało mnie interesują - patrz Iniesta, który od pół roku grał świetnie, a niezbyt swoje poprawił.

1

Atletico straciło chyba głównego piłkarza w pomocy (oprócz Koke), gra bez niego wyglądała gorzej i to kibice podczas jego absencji widzieli powód słabych meczów.

Nie wiem, czy wypali w Barcelonie, ale lubię tego piłkarza. Nic tylko życzyć powodzenia i żeby nie zatracił swoich atutów.

0

moim zdaniem jeśli wygra kto inny jak Barto i odsprzeda Turana to się zbłaźni i tu bardzo dobry ruch komisji, która mam nadzieję robi to, co sobie zażyczy Lucho.

0

Masz problemy z logicznym myśleniem?

4

O nikim z tego co pamiętam tak nie mówił. Myślę, że Luis nie będzie chciał brać udziału w wyborach i albo punktować u jednego, albo stracić pracę gdyby drugi wygrał.

0

Nie wiem po co to jest wałkowane. Messi zagrał słabo, Igła nie strzelił karnego i po zawodach. Na ch drążyć temat.

2

Coś Ci się pomyliło z tym Mendesem i nie wierzę w takie bajki, że tam będą patrzeli kto składa ofertę Laporta czy Bartomeu, czy Abidal czy Braida. Co ich obchodzą wybory w Barcelonie?

1

Zrobi różnicę jeśli Turanowi nie będą hocki klocki pasowały i odejdzie do Chelsea.

1

Jak uważasz. Ja uważam, że przy obecnej sytuacji zamrożenie transferu Pogby to już plus, a skład trzeba uzupełnić po Xavim.

0

Z tym LM to chyba medale tylko odbierają.

1

Przecież nie mówię, że nie miał trafić do Barcy, a spotkania są i rozmowy zapewne z pięcioma innymi piłkarzami w międzyczasie. Mówię - nikt nie mówił, że sprowadzi Pogbę. To, że cały świat o nim pisze razem z Mundo i Sportem nic nie znaczy. Nie wiesz jakie zadania miał Braida i czy wymagano od niego niemożliwego. Inne kluby wykładają dużą kasę i o dziwo Juve po tej rozmowie oznajmiło, że nigdzie nie odejdzie latem. Nie można mieć każdego. Dla mnie to normalne rzeczy na rynku transferowym i pewnie nawet na Ardę mają inne alternatywy. A już w tej chwili sytuacja Barcy sprawia, że sprowadzenie kogokolwiek jest utrudnione.

Pogba był nie do wyjęcia - trudno. Jest alternatywa - Arda.

0

To patrz dalej na whoscored, które niewiele mówi o występach, a pewnie dużo mu potrącili za niestrzelenie karnego. Jak mówię grał dobrze. Nie będę po meczu bawił się we wróżbitę. Tyle.

2

Nie widzę nic złego w dokonaniu transferu wg trenera. Może to dla tych, którzy chcą aby trener nie miał głosu. A tak, jak najbardziej mogą mówić, że mają dogadanego Ardę. Tak samo mógłby teraz Laporta wystartować z Pogbą, nie widziałbym nic złego, ale to dla mnie mission impossible.

1

Nikt nie obiecywał sprowadzenia Pogby, co logiczne myśląc jest teraz mission impossible. Już zablokowanie transferu Pogby tego lata to jest dobra sprawa. Nie sądzę, aby Arda był ruchem promującym Barto, bo Turek nie jest medialny i dziwnym trafem wydaje się pasować do koncepcji Lucho.

1

Teraz to gdybanie, Tevez też zmarnował setkę z Paragwajem. A fakt jest taki, że to Igła grał lepiej od Aguero, dał coś dla drużyny i przy okazji spieprzył finał...

5

Skoro Lucho nie dementuje slow Barto to chyba logiczne, że go chce? O Rakitiću przed transferem coś mówił? O Suarezie?

2

To co zrobił takiego Aguero, aby pozostać na placu gry? Przecież przegrywał walkę ze stoperami. Higuain przynajmniej zbierał te górne piłki, po których szły kontry.

3

Komentarz usunięty

1

Wszyscy się rzucają na Higuaina, a zagrał on 3x lepiej od Aguero i to po jego wejściu coś zaczęło się dziać. Szkoda, że nie grał od początku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?