1

Ja wymiekam... Juz nic na Copa i na reprezentacje nie stawiam. Czekam na normalny sezon ligowy bo to jajca co sie dzieje.

6

Przypomina Alexisa... Ludzie nie pijcie przed pisaniem.

4

Widać, że nie oglądałeś Sevilli skoro podpierasz się statystykami, a te Deulo wykręcił ze SFG, a szanse ze słabymi dostawał. Deulofeu zamknął sobie drzwi do Barcy. Lucho na niego liczył, ale szybko odesłał na wypożyczenie. Vidal jest lepszym skrzydłowym do niego.

1

Co ciekawe właśnie czytałem artykuł na primeradivision i u dołu avatary z herbem Juve. I ciągle te same komentarze, że to Marchisio powinien być w jedenastce sezonu goal.com, a Pogba jest przereklamowany i wcale tak nie zachwycał. A więc ja już sam nie wiem, wszyscy robią z niego cracka tylko nie kibice Juve. To mi dużo mówi.

4

Brazylia to jakaś pralnia. Do Valencii doszedł Rodrigo Caio za niemałe pieniądze, tam nawet zarząd o niczym nie wiedział, a do Barcy się przyczepiają.

0

A czego potrzebujemy i pytanie do Ciebie - na jakiej pozycji gra De Bruyne?

0

Przecież odniósł się do posta wyżej. Wy ruszacie coś mózgownicami czy nie bardzo?

0

Wejdź sobie na stronę podczas meczu reprezentacji Polski do tego najsilniejszej od jakichś 30 lat :D

1

Paragwaj to nie przeciętna drużyna. Póki co na Copa America najlepiej się zaprezentowali, dobrze zorganizowani.

2

Tak wychwalani na MŚ Di Maria i Romero znów okazują się słabymi punktami Argentyny. Na MŚ Romero popełniał dziecinne błędy, Di Maria kopał się po czole w większości meczów, ale zaszli daleko to nikt tego nie widział.

0

Paragwaj dobra druzyna. Urusow powinni pyknac.

1

Polacy dobrze jeszcze 2 bramki klepnijcie i fajrant!

1

"Kto nie ryzykuje, szampana nie pije. " - Perez :D
Ale na poważnie chodziło mi o to, że drużyna z topu nie za bardzo może sobie pozwolić na takie transfery i ogrywanie zawodników.

1

Wiesz Albę też asekurują np. Mathieu robił to wielokrotnie i dobrze, ale myślę że Lucho przystopował z atakami obrońców skrzydłowych. Mam wrażenie, że Alba już rzadziej robi rajdy, a Alves ogółem został przesunięty bardziej do środka, gdzie w rozegraniu "wypycha" Rakitića do przodu, Messiego rzadko mija bokiem, a jak już to tylko pozoruje, aby odwrócić uwagę. Asekuracja stoperów dalej występuje, ale już mniej, rzadziej no i tak po prostu gra Barca, to wszystko jest zamierzone. Ta nonszalancja Alvesa na tyle meczów co gra to naprawdę rzadkość, a czasami sam się dziwię jak z opresji ładnie wychodzi. Myślę, że spokojnie mógłby być pomocnikiem, zresztą teraz często operuje bliżej środka boiska, od czasu do czasu nawet z Rakitićem się zamieniają pozycjami.

1

A pytanie ile oglądał meczy Douglasa w Brazyli?? Pytanie retoryczne, bo nikt go nie oglądał także to czy jest dobry to ludzie ocenianie powinni sobie darować, bo g*wno wiedzą i ogółem u niektórych tylko zawiść, transfer za 4mln zapchajdziury boli ich mocno. Gdyby Douglas kosztował 30mln to uwierz mi inaczej by na to patrzyli.

0

No przecież REJESTROWAĆ możemy :) A Juve zostawi Pogbe na pół roku, będą go ogrywali i nie zapiszą na ligę mistrzów :) Dobrzy koledzy

4

Thiago Silva także. Ale Barca dużo ryzykuje ściągając takich piłkarzy.

3

Czuć zorganizowanie MD i Sportu, jak co roku.

1

Halilović w reprezentacji CHORWACJI ładnie się prezentował, a nie w słabej Norwegii. A to, że Odegard tam parę razy ładnie błysnął w meczu towarzyskim mnie mało obchodzi. Z Realu dochodziły głosy, że Castilla gorzej gra z nim w składzie. Tak czy siak wypisujesz głupoty.

2

Logiczne myślenie przydałoby się niektórym użytkownikom Denis Suarez to nie zbawienie pomocy, a inni jak Rafinha też muszą grać. 3 ofensywnych pomocników to za dużo, Denis jest typowo ofensywny, nawet na skrzydle mógłby zagrać.

1

Też tak uważam, ale Denis wcale mało nie grał. A Banega gra bardzo dobrze.

0

Skoro Rafinha był wtedy w Celcie to Barca ma okrągłe ZERO :)

2

"Właśnie powiedziałeś też nawet coś ważnego. Może Alba też chciałby czasem "iść na przebój" do przodu, powrzucać 5 razy, a "a nóż za którymś się uda"
Czyli oglądasz mecze, a przypominasz sobie, gdy był taki okres, że to Alba zaliczał po 7 wrzutek na mecz? Ja pamiętam, nigdy więcej. Wtedy nawet chwilowo na Albę były hejty :D A Ani Alba ani Alves już tak nie wrzucają, jednak jeśli już to robi to Alves i teraz żeby nie skłamać jestem pewien, że ponad 50% wrzutek kończy się strzałem na bramkę. Widać, że jest to wytrenowane, a nie jak za Martino "podajcie do Alvesa, on coś zrobi". A co robił, widzieliśmy :D

1

Nie wiem co żeś się tak zagotował, skoro wypisujesz cały czas coś na Alvesa pod moimi ulubionymi artykułami to i Cię zapamiętałem, tak już mam :D

2

Spokojnie. To, że Alba i Alves mieli odpowiadać głównie za defensywę to prawda, też to zauważyłem. Oglądam mecze i wiem, że Marchisio gdyby Alba był w formie mógłby tylko kurz wąchać po nim. Alba gra też ofensywnie, pierwsza bramka to typowa akcja ofensywna tej Barcelony, która notorycznie się przewijała podczas sezonu. Czyli Messi drybling, drybling wyczekuje Albe, Neymar zabiera mu obrońcę i idzie podanie. Także nie wiem dlaczego uważasz, że to Neymar jest problemem, aby Alba błyszczał, skoro dzięki niemu dostaje takie piłki, a jego zadanie to po prostu szybko wybiec na pozycję. To prawda, że Alves ma więcej swobody, on nawet pod polem karnym przeciwinika czasami stosuje pressing, a dlaczego? Bo jest w tym dobry, tak samo jak jest bardzo kreatywny, nie raz raczył nas prostopadłymi podaniami ala Iniesta, z brzegu to wymienię choćby do Messiego bodajże z jakimś Levante, Suarez z Realem, z Valencią nieuznana bramka, Bilbao finał do Neymara a to tylko te które sobie teraz przypominam, było tego więcej. Do tego lepiej wrzuca. Jednak gorszy jest szybkościowo, w defensywie Albie nie ustępuje. Dla mnie to lepszy jakościowo piłkarz i w tej chwili stabilniejszy. Alba potrafi czasem zdominować lewą flankę, jeden na jednego nie do przejścia, ale ten mecz zaliczam do tych, które już nie pierwszy raz Alba przechodził w tym sezonie, tak jakby falami, miesiącami miał wahania formy. Z jednej strony mamy Messiego, który ogranicza Alvesa, Alves wykorzystywany jest do klepki i pozoruje bieg na wolną pozycję, aby Messi mógł dryblować do środka. Z drugiej strony jest Neymar, który ma tendencję do przetrzymywania piłki i nadmiernego dryblowania. Dlatego dla mnie Alves jest lepszy, ma trudniejsze zadania i ma duży wpływ na grę Barcy, praktycznie nawet pod presją nie traci głupio piłek, a jeśli to robi to już spokojnie mogę oczekiwać Twojego postu pod ocenami. Ukłony przed najlepszym PO świata.

1

A w Polsce? Bo u nas to raczej słabo się zarobi. Do tego taka pogoda była, że słaba truskawka raczej w tym roku. Kiedyś od 5 do 14 zrywania ponad 40 zł a kręgosłup bolał, rzuciłem to w cholerę.

2

truskawki najgorsza robota na polu, ale jak trza to trza.

1

Stracił piłkę - dobra. Ale takie zagrania robił nie raz w trudnych meczach i one dużo dają. Poza tym akcja jeszcze dość długo się rozwijała, Alba też nie podołał. A to, że ocena Alvesa jest wyższa nie trzeba tłumaczyć - Alba już nie pierwszy raz miał dyskretny mecz. Trochę śmieszne ja pojawiasz się co parę miesięcy i krzyczysz o jednym błędzie Alvesa, to tylko świadczy o jego klasie.

0

Więcej - głupota.

3

Gra dla repry to zaszczyt, profesjonaliści tak nie postępują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?