Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Te osoby, które piszą że Alves leci na kasę to się zastanawiam, czy w ogóle są pełnoletni, czy kiedyś gdzieś pracowali i nie żyją na marsie... Naprawdę.
1
Smuda po Polsku nie umie zdania złożyć, a co dopiero tam :D
1
Gundogan zapowiada się super transfer. Jeden z niewielu na świecie, który umie rozprowadzać piłki i nie boi się presji, małych przestrzeni. Thiago, Verratti, Gundo, Modrić moim zdaniem pasują. Trzymam kciuki. Moim zdaniem styl Barcy mu podpasuje, będzie lepiej niż w Borusii, a nawet teraz trzyma poziom.
3
Też dziś wzięło Cię na taki nastrój... refleksyjny? :) Przyjdą nowi, będzie dobrze, mam nadzieję. A jak nie to pozostanie oglądać Barcę w Segunda z przyzwyczajenia.
2
Pewnie, wszyscy tylko czekają aby dać się zjelenić na transferach. Rok kontraktu, prawie to samo co pół roku. Weź pod uwagę, że takiego Afellaya NIKT z topowych klubów by nie chciał. Już widzę jak Panathinaikos czy Vitesse wykłada 8 baniek za połamanego gościa, który nie grał 2 lata i nikt nie wie co tak naprawdę potrafi (bo nawet się nie zdążył rozwinąć, nic nie osiągnął). A te porównania do innych transferów - kosmos, naprawdę świetne przykłady adekwatne do sytuacji Ibrahima.
A wiedziałeś, że MU kupiło za 80 baniek Di Marię, który siedzi na ławce? :D
1
Smykałka do transferów Laporty hehe :D W Hiszpanii to tylko Sevilla może się chwalić transferami i Sociedad, może Bilbao. Ale oni ledwo przędą.
1
Jeszcze zauważ, kto dawał gigantyczne kontrakty zawodnikom Barcy. ale to jest wytłumaczenie, bo byli najlepsi. U Pereza Di Maria chciał podwyżki, Alonso też i już ich nie ma w Realu. Teraz Barca ma problem sprzedać Songa, który chce za dużą tygodniówkę nawet jak na ligę angielską, dlatego pożegna się z west hamem. Ale ja nie szukam winnych. Właśnie nie lubię takiego szukania na siłę winnych. Skąd masz dane o tym, że po wygranym tryplecie starczy jedynie na premię dla zawodników? Masz dane jak tryplet wpłynie na popularność na rynkach, sprzedaż koszulek, gadżetów itp?
0
Mnie to zastanawia dlaczego Arsenal czy Bayern spłacają swoje długi, skoro to takie "dobre"?
2
Iniesta gra dobrze. Przyszłyby Pjaniće i każdy by się zastanawiał dlaczego kopią się po czole? Ano dlatego, że poziomy drużyn to przepaść. W Barcelonie wydaje się, że grają słabo, a w innych klubach by czarowali. Przykład Rakitić. Iniesta w reprze Hiszpanii wgniata poziomem w ziemię takiego przebojowego grajka jak Isco. A możliwość zdobycia trypletu nie powstała z niczego. Trzeba się nauczyć doceniać piłkarzy Barcy.
2
Całkiem fajny ten ranking, dużo graczy Barcy.
2
Dziwny ten Song. Wszędzie go wypychają. Mi się wydaje, że być może ma po prostu takie podejście do pracy, które może nie podobać się trenerom. Zawsze wydawał mi się takim lekkoduchem. Ale 20 mln fajnie by było za niego dostać..
0
Afellaya za 5-8 euro? Z choinki się urwałeś? Do Barcy przeszedł taniej, później starszy, 2 lata stracone przez kontuzje, rok kontraktu i 8 euro? Dobre żarty. To samo Cuenca.
0
Tylko pierwszy myślnik ma jakąś wartość, reszta to bzdety na siłę.
0
Szkoda, ale bardzo dobrze że teraz akurat odchodzi. Ktoś w końcu musi przejąć pałeczkę, choć jakości zapewne nie da.
1
Pedro właśnie się za dobrze nie czuje grzejąc ławę, kontrakt niedługo mu się skończy. Nie ździwi mnie jak go pożegnamy. A Roberto gra byleby cokolwiek minut nałapał. Dobrze byłoby zatrzymać, ale nie zawsze się da. Choć ten rok lepiej byłoby mieć ich w razie konieczności.
1
Tak i tutaj właśnie myślę że Sevilla miałaby w tym interes o ile Monchi i Emery nie znaleźliby jakiegoś stopera, a do transferów mają smykałkę. Bo Pareja czy Carrico moim zdaniem nie są lepsi od Bartry. No i oczywiście Bartra musiałby chcieć.
0
Ta, widziałem to :D No i jak on ma grać? Dla mnie przereklamowany trochę bramkarz, dobry refleks, ale wszystko odbija.
1
O ManU póki co niewiele można powiedzieć. Ja widzę, że tam grę robią transfery Moyesa i ci co byli wcześniej, Van Gaalowi udał się Blind. Falcao, Di Maria póki co nic a nic a gruba kasa poszła. Ale tą wciąż tylko podwórko angielskie, sprawdzian przyjdzie na szczeblu europejskim.
1
Moje luźne przemyślenia:
Uważam, że Bartra mógłby zostać wypożyczony do Sevilli. Tam środkowych obrońców zbyt dobrych nie mają, myślę że występowałby w pierwszym składzie do tego zapewne w LM.
Sergi Roberto mógłby zostać wypożyczony do Valencii. Byłby zmiennikiem Fuego, a może nawet grałby wyżej. Drużyna Valencii potrzebuje trochę dojrzałego grania w środku pola, ich mecze to piękny futbol, ale nieskuteczny i chaotyczny. Sergi byłby sporym wzmocnieniem. Może przy okazji kupiliby Pedro? Nie wydaje mi się, aby tego zakupu żałowali, skoro tracą miliony na niepewnego Pereza i Negredo.
3
Dla nas tak, jest to śmieszne i nie logiczne. Perezowi jednak żyłka pulsuje, gdy widzi, że kolejny rok jego drużyna, nazywana "Królewskimi", dawniej "Galacticos" nie może poradzić sobie nawet na własnym podwórku przegrywając mistrzostwo za mistrzostwem. Prawda jest taka - Real ma ponoć najgorszą passę bez tytułów. Pereza nie obchodzi, czy on jest temu winny, czy po prostu Barcelona swoim systemem jest ciągle najlepsza w Europie. Winnego zawsze znajdzie - trener, jak w Ekstraklasie po prostu. A jego transfery tak tutaj wychwalane jakby na FM prowadzone często (Di Maria sprzedany pracuś, który ciągnął Real do zwycięstw). A teraz, gdy udało mu się zbudować naprawdę dobry team może mu palma odbić i zobaczymy co tam latem przyszykuje. Jeśli znów będzie przebudowa drużyny to nic tylko czekać na kolejne mistrzostwo dla Barcy. A później pytania: "Ale jak to? Na transferach robimy miazgę, 80 mln za Di Marię, możliwość wykupu Moraty, dlaczego nie ma trofeów?".
Tak to dla mnie wygląda. To ja już wolę chyba Barcę, która śpi 3 lata na rynku transferowym, ale jak już coś robi to stara się porządnie. Chociaż ogółem kluby hiszpańskie nie wydają się być rozsądnie prowadzone.
0
Destro chyba skończyły się pomysły o czym pisać...
2
Bo wyszedł na półtorej godziny z wesela? Wy k*rwa siebie słyszycie? Ja nie miałbym nic przeciwko, ale ogółem uważam że każdy żyje po swojemu, a najgorsze co jest to wpindalanie się w nie swoje sprawy i ocenianie.
1
Tylko szkoda, że później robi się z tego tutaj spam, a mam wrażenie że co niektórzy sami smarują tam głupoty, później tutaj wklejają...
4
Czarno na białym, ukazanie na przykładach wpływu Leo na drużynę. Messi stał się bardzo konkretny w tym co robi. Nie ma piłkarza, który byłby choć poziom niżej od Leo, on stanowi całkiem inną półkę piłkarza - piłkarz idealny na swych pozycjach (pomoc, czy atak).
1
Najlepsze jest to, że to nie był wcale łatwy sezon, aby zdobyć ligę. 96 pkt to więcej niż bardzo dobry wynik na koniec. Do tego rekordy Realu w wygranych meczach z rzędu. Brawo dla Lucho i piłkarzy. Nowi szybko się zaaklimatyzowali.
1
Mnie interesuje, gdy zdobywa je Messi, tylko wtedy.
0
Ale mi przypomniało :D
1
Messiego porwało zwołane przez Enrique ufo, zakazali jeść pizzy i efekty widać. Tylko Lio miał żal o te ufo...
0
Torres ostatnio sporo pkt uratował dla Atleti, należy mu się.
0
Z tego co pamiętam, ta kobieta później w mediach opowiedziała, że żadne pieniądze nie były potrzebne.