Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moim zdaniem Pax ma rację co do sytuacji z obroną Bravo. Bartra zgubił zawodnika, a na piłkę też nie patrzył. Co prawda okazało się, że dogonił zawodnika, Bravo niepotrzebnie wyszedł, no ale tak się nie robi. A ta druga sytuacja to chyba jednak Montoya się zamotał, bo Bartra miał na swoją lepszą prawą nogę piłkę i mógł wybić, a tak wyszło zamotanie. Tak czy siak nie ma o co kruszyć kopi.
2
W cholere, już po meczu...
1
To Graj to co ja chociaż to już jest ruletka typowa.
1
Tak chociaż te PSG to chyba jakiś biedny kurs? Nie oglądam ich szczerze, ale po kursach to chyba z jakimiś ogórami grają. Ja Gram Borussia D. lub remis w pucharze. Myślę, że Guardioli skończy się szczęście.
0
W ogóle już ostatnio Tobie miałem pisać, żeś się chapnął jak sknera na te Celtę przed meczem, miałeś ładne do wyjęcia a tu lipton. Ale nie napisałem, chyba na telefonie byłem.
1
PSG też tak powinno być dobrze, ale Getafe potrafi stawiać autobus, do tego z przodu mają wszystkich kontuzjowanych, a Barca nie ma co się spinać. Na 0 z tyłu i parę bramek na zapas, tak myślę.
0
Było Getafe handi +3.5 po dobrym kursie, ale właśnie myślę o wyniku 3:0, powinno wejść.
0
Mes Que un Club :D
0
Świetne te podsumowania, kawał dobrej roboty! Najlepsze z ciekawostek but Ramosa i Pan Inspektor na Calderon, zmiażdżyło mnie :D
1
Gio sam chciał odejść z klubu, a drugi punkt możesz mieć rację.
0
Bardzo dobre oceny moim zdaniem, ja nic bym nie zmienił!
0
Ja bym w miejsce Pedro widział Gio dos Santosa. Mógłby grać na skrzydle jak i na 9 za Suareza. Jeśli nie to Vietto.
5
La Liga ma sporo minusów jak na przykład takie wypowiedzi, czy piłkarzy Espanyolu, to powinno być zakazane. To tak jakby Barca B awansowała i Barca inkasowałaby 6 pkt w sezonie za nic (tu już piję bardziej do Espanyolu, bo Getafe się nie podkłada Realowi).
1
Też tak myślałem, ale opłacało się Realowi go ściągnąć.
1
Sevilla coś czuję dziś manita przeciwko Rayo.
1
Meczu Arssenal Chelsea nie oglądałem, ale po wyniku i komentarzach wygląda na kolejny wielki kit PL. Czas na dobry futbol. Sevilla - Rayo.
5
Żałuję, że tego meczu akurat nie oglądałem. Czerwo dla Palencii to jakiś żart. Niestety znów bramka stracona po jakimś babolu. Trzeba przyznać, że Barca B ma też sporo pecha w spotkaniach.
0
Barcelona B - Ponferradina
0
Przecież Alba od zawsze coś wywijał, może w tym sezonie więcej. Jak mówił, Lucho zaraża charakterem! :D
1
Moim zdaniem Lahoz po prostu musiał jak to w derbach, porozdawać karteczki. Jednak jeśli Alba naprawdę użył takich słów to kara prawidłowa, sędziowie zbyt często dają sobie wejść na głowę.
0
Espanyol zaraz zacznie łamać kości piłkarzom Barcy.
1
Powoli odpada jeden z ostatnich trudnych meczów ligowych. Mistrzostwo coraz bliżej.
2
Celta nie ma w zwyczaju dawać się lać. Zagrają twardo z dobrymi akcjami, ten mecz na pewno będzie stał na wysokim poziomie.
8
Nie wierzyłem w to co widziałem po pierwszej bramce, nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem taką akcję. Zresztą druga bramka też piękna, ale już bardziej przypominająca Barcę Guardioli.
0
Jeśli ich trener nie opuści to zobaczysz, że to przyniesie wyniki. Oni naprawdę grają świetną piłkę. Śmiem twierdzić, że w Europie to jest TOP 10 w rozgrywaniu akcji.
1
W meczu przeciwko Borusii środek Bayernu nie istniał, nie wiem czy mają aż tak dobry :)
4
Krecidlo nauczyłby się pisać trochę bardzie zrozumiale.
2
Zgadzam się, do tego Bayern ani trochę nie zachwyca w tym sezonie, męczą się w lidze niemieckiej nawet często. Są gorsi niż rok temu. Barca ma szczęście w nieszczęściu bo losowała silne zespoły, jednak po ich wyeliminowaniu zostali myślę że słabsi od takiego PSG.
1
A kogo wystawi ten Guardiola w pomocy. Zapewne LO Alaba PO Lahm i Thiago :D Cały Guardiola :D Wierzę, że Barca wygra. Oglądam mecze obu drużyn i to Barca jest faworytem, do tego nie takim małym wg mnie. Do tego murawa na wyjeździe na pewno będzie w dobrym stanie, chłopaki będą grali dobrą piłkę.
1
Losować między czterema zespołami. Trochę to śmieszne.