0

Dlaczego w opisie Suareza jest odbiór, a w statystykach nie ma żadnego?

38

Ja nie wiem co musiałby zrobić Busi aby dostać ocenę powyżej 8.0, ja mu wystawiłem 9.0, jak patrzy się na jego grę to znów ustawił sobie przeciwnika. Verratti (choć świetnie zagrał) wyglądał przy Sergio jak zagubiona owieczka. Później wychodzą takie kwiatki, że Roberto dający 2x mniej jakości dostaje ocenę jedynie o 1 niższą (ale z jego oceną się zgadzam).

0

JEST JEST JEST !! Lucho zmiel ten Bayern Guardioli!

2

Kobieta zmienną jest.

5

Gdybym był Chicharito i przeczytał taki wywiad to smutno by mi się zrobiło.

1

Wpadka z Porto, remis z Szachtarem, przegrana z City w grupie (choć mecz raczej sprzedany). Ale widzę, że jesteś odporny na argumenty. Akurat te trzy drużyny oglądam i to Barca gra najlepiej.

7

Wystarczy oglądać mecze Bayernu i Realu, a Juve to nie ta półka.

7

Najciekawsze co zapamiętam z wczorajszego ćwierćfinału Ligi Mistrzów to Arda Turan. Począwszy od debilnego faulu, luzackim podejściu do sprawy, później chowanie ręki sędziego z kartką, a na końcu zejście do szatni, o dziwo spokojne. Widać akcja z butem to nie jedyne co ma do zaoferowania turecki Messi :D Facet jest nie do podrobienia :D
Druga sprawa to Raul Garcia - ten człowiek futbol widzi po swojemu. Tu kopnij, tam sieknij. Powinien od razu po wejściu z ławki widzieć czerwoną kartkę, niereformowalny.

0

Awansowali lepsi!!

2

Na pewno nie mocarne Schalke strzelające 4 bramki na Bernabeu.

0

No właśnie, co wyprawiał z Sevillą? :D Zagrał świetny mecz, super klepki, co nawet z tego co pamiętam potwierdzają oceny wystawione na tej stronie. Gorszego przykładu nie mogłeś sobie znaleźć :D Chyba, że tam komentatorzy na nce na niego coś nabruździli to stąd chyba błędna ocena gry Andresa wśród userów. Nawet z Celtą, gdzie pomoc ogólnie zagrała słabo brał ciężar gry na siebie i jako jedyny próbował coś stworzyć. Dlatego tak, n-ty Z RZĘDU i to nie są słowa ot tak rzucone, bo bacznie obserwuje występy naszego byłego cracka (może jeszcze wróci). Tak samo nie podlega dyskusji, że zmienił styl gry w tym sezonie, a Xaviego w obronie to zjada na śniadanie. Mam nadzieję, że utrzyma dobrą passę.

1

A ironia z pierwszego posta nie dziw się kondziowi, że nie zrozumiał, bo są ludzie którzy mogliby nie ogarnąć. Ja też myślałem, że się pomyliłeś co do filmiku, a Ty go zwyzywałeś. Nie wiem co w tej ironii chciałeś przekazać.

2

"wielu tutejszych gimbusków wklejało ten filmik po porażce Bayernu z Porto w pierwszym meczu; pisali "co ten Pep robi?" albo "Lucho > Pep", czyli gimbusiarski standard"
kompletnie niezrozumiałe, jeśli nie potrafisz w tekście przekazać co masz na myśli to chyba jeszcze nie skończyłeś nawet gimnazjum. Chyba normalne, że ludzie byli oburzeni bucowatym zachowaniem Pepa? I czemu tak wszystkich wyzywasz?

0

Oj przepraszam chodziło mi o formacje w sensie - obrona, pomoc, atak.

2

Komentarz usunięty

1

łeksperci komentatorzy to ludzie od nawijania i dlatego też czasami się im powie jakieś głupoty, cicho siedzieć nie mogą. Tyle, że niektórzy jeszcze jakieś tam pojęcie mają.

2

Panie wszyscy drżą przed Bayernem, ja wcale. Mam nadzieję, że w półfinale bądź finale Barca pokaże im lekcje futbolu ze stajni Lucho. To jak przybijanie gwoździa młotkiem. Na każdej pozycji Barca lepiej się prezentuje, a oni mają wielki problem z zespołami, które umieją się bronić i co ważniejsze grać z kontry.

2

Mnie to właśnie zastanawia jakie oni tam wejścia mają, pewne tatusiek jakieś wysokie stanowisko w telewizji. Przecież oni mają mniejszą wiedzę ogólnie o futbolu od nas, a to PROFESJONALIŚCI. No naprawdę, załamać ręce.

3

Hazard bardziej podobny drybling do Messiego. Ale imponuje to jak na małej przestrzeni Neymar potrafi w pełnym biegu zmieniać tempo, ma wyczucie skurczybyk aż Verrattiemu wczoraj łeb zaparował.

4

No i na co takie analizy. Bayern nie gra super piłki, ja tak samo uważam jak autor posta i to tylko na obserwacji ich meczów. Męczyli się z każdą drużyną z top4, gdzie we wszystkich meczach to przeciwnicy pokazali lepszą grę. Czy to Monchengladbach, Wolfsburg czy Leverkusen. Ale w Niemczech te pierwsze zespoły to jest przepaść jeśli chodzi o jakość gry do dalszych, to są rzeczywiście ogórki dla Bayernu.

0

"zaledwie 12 lat czasu"
no to rzeczywiście żadna różnica :D

2

I jeśli mówisz o utrzymaniu dla samego utrzymania to się zastanów, to jest bardzo ważne, mało która drużyna tak jak Barca potrafi się utrzymać, daje nam to kontrolę nad meczem. W tym sezonie gdy gra jest bardziej bezpośrednia widzieliśmy jak wygląda mecz bez kontroli.

1

Masz rację, takie mecze bywały, ale to nie zamazuje tego, że Andres to czołówka. Poza tym nie gra już jako typowy OP.

8

Bez formy? Przestoje ma każdy, ale wbrew tej propagandzie na stronie to Andres gra już nty mecz z rzędu na świetnym poziomie. Statystyki to statystyki, Iniesta jest ważną częścią zespołu, który walczy o wszystkie trofea i jest na dobrej drodze.

1

Obejrzałem skróty bramek Bayernu i tam niezłe jaja się dzieją, Porto jakby nie chciało grać, 0 strzałów na bramkę :D

3

Busi-Alves-Iniesta na taką grę można patrzeć godzinami, niesamowite. Do tego odpowiedzialny Messi, magia Neymara i Suarez, ta drużyna powinna wygrać LM!

1

Słyszy się o psychopatach, którzy zabijają, ale żeby w tym wieku? Już sam nie wiem, chyba mi trochę szkoda tego chłopaka, bo życie ma zniszczone.

1

Jak dla mnie na plus, choć strona upodobniła się chyba do innych klubów. Byleby nie było jakichś niepotrzebnych wodotrysków, a i tak będzie trzymała poziom. Bo na niektóre strony żal wchodzić tyle kolorków, obrazków i wolno ładujących się stron.

0

W tym roku za słabą formę mieli.

2

No nie wierze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?