1

Co nie zmienia faktu, że jest bzdurna.

1

Valencia gra na Camp nou, na wyjazdach tracą moc. Jak dla mnie właśnie Sevilla choć z gorszą obroną to może będzie ciężej, no ale zobaczymy.

3

Iniesta i Suarez to są właśnie targety Paxa. Tak samo jak w którymś opisie, gdzie Luis strzelił bramkę, chyba zaliczył asystę i był kluczowy ocena 6.0 powód? Miał mało podań, czyli był poza grą no i parę sytuacji gdzie nienajlepiej się zachował, ale nie chce mi się szukać kiedy to było, pax na pewno to pamięta.

0

Oj tam są ludzie, którzy pojmują świat po swojemu.

2

Jeśli obecny Alves jest piłkarzem marnym, to autor posta chyba już ćwierka sobie razem z aniołkami.

1

Masz rację, Urugwaj zawsze dawał radę na COpa

1

Lucho trochę przesadza. Jedna przegrana i będzie piekło. Tak też na tej stronie wielu będzie sugerowało się komentatorami, którzy wiedzę czerpią z hiszpańskich szmatławców i są takimi ekspertami jak i my, albo gorszymi.

1

Przecież to jego jedenastka, w mojej np. widnieje Sergi Roberto. Na tym to polega chyba?

0

KSW to przykra parodia z małymi wyjątkami.

5

Denis to też dobry grajek tylko rok w Barcie B, w Sevilli nieźle póki co on mi wygląda na najbliższego zastępcę Iniesty, a nie Rafa czy Halilović. Drybling, wchodzenie w pole karne, a tak szczerze ciekawe czy Alen nie wróci na skrzydło, to jego nominalna pozycja.

2

Niby rotacje przez pierwszą część sezonu, ale w ostatnim meczu prawie cała jedenastka to byli rezerwowi gracze, atak najsilniejszy tam Suarez i Messi, jak widać nieobecność Neymara nie wpłynęła na grę.

2

Nie grają nazwiska, Fabregas niech sobie gra w PL.

2

Te statystyki są niesamowite, pokazują jak silnym klubem jest Barcelona, a tu co rok przewiduje się drugi Milan, szok! Nic dziwnego, że Madryle tak rzadko wąchają trofeum wygranej ligi. Jednak teraz ciężkie mecze, nie będzie łatwo podtrzymać passę. Zresztą Real w tym sezonie też ładnie kosił do czasu.

3

Chyba niektórzy zapominają, że jak wielki klub chce się "pozbyć" piłkarzy bez formy to wiadome, że idą promocyjne ceny. Za Pedro nawet 20mln byłoby niezłe. Drogo sprzedają średniaki i Real swoich kluczowych piłkarzy ostatnio.

2

Tak samo teraz z Suarezem, nawet jeśli jest faulowany to nie ma jedenastki, ale trza przyznać że nikt tak nie umie robić hałasu jak Madrole. Suareza pamiętam ze 2 sytuacje, gdzie powinien być karny, a na pewno było więcej, a tu CR raz dostał kosę (choć trza przyznać polował na tego karniaka) i już szum na całą Europę jak tak można. No nie do wiary.

2

Dokładnie kolego w tej chwili tak jest niestety. Ale też kolosalna różnica wieku.

2

Inter zbiera pakę hehe od czegoś trza zacząć.

0

pax no dobra, Ty się nie zgadzasz, jest to dla Ciebie złe itd. Ale np mi się ten pomysł bardzo podoba, no i co teraz zrobimy? Ankieta? A Twoje argumenty strasznie naciągane, żadne gimby które tu przesiadują kiedyś dorosną, trolle tę sytuację i tak będą wypominały przez 10 kolejnych lat. Także ankieta chyba najlepsza opcja i przeczuwam, że Busi by został, sam bym za tym głosował.

1

Zgadzam się cosinus, cieszy mnie że coraz więcej ludzi zauważa talent Roberto, który niestety przygasł przy Martino! Z tym, że przy Tacie nawet podstawa z czasem przygasła, a tacy piłkarze jak Tello i Roberto marnowali kariery. Mówi się że tyle lat Sergi ciągnie kasę od klubu za nic, a ludzie zapominają, że to jego drugi sezon w pierwszej drużynie. Taki Rafinha jak widać piłkarz gorszy jakościowo, ale jemu też daję kredyt zaufania, bo gra w Barcelonie to wyższe progi, czego tak hop siup nie przeskoczysz. Tak szczerze chciałbym wypożyczenia Roberto, on zasługuje na minuty, ale rozumiem też Lucho dlaczego postępuje tak a nie inaczej. Ale wczorajsze klepki Xavi-Roberto były ładne, to podobni piłkarze tak naprawdę. Roberto nie miał ŻADNEGO występu, w którym by zawiódł. Nie można powiedzieć tego o innych pomocnikach.

0

Na pewno, bo akurat Puyol był szybki.

1

Patrz na miejsce Rayo w tabeli, jak widać i z ładną grą można pkt kosić.

1

Przecież Alen tylko parę gestów niezadowolenia wykonał o czym my rozmawiamy, a ten gówniarz olewa treningi hehe takie cyrki to chyba jeszcze o tym nie słyszałem.

0

Nie musi być dojrzały, musi mieć charakter. Każdy piłkarz w wywiadach mówi, że najważniejsze to olać wszystko i harować na treningach, wtedy coś osiągają.

0

Gra słabo, nie widziałbym.

3

Carvajal strasznie obniżył loty w porównaniu do poprzedniego sezonu.

1

Zmądrzeć? Żeby dojść do takiej drużyny jak Real Madryt oprócz talentu trza mieć też poukładane w głowie całkiem inaczej. Ciężka praca bez jęczenia. Sam Perez sobie szamba narobił. Jeśli to prawda to nic z niego nie będzie.

34

Za to, co prezentuje Rayo powinni dostać nową murawę od LFP.

1

można można trza strzelić jeszcze ze dwie lub trzy.

3

Przecież Olłowski to ekspełt.

3

Nie ryjcie sobie ludzie głów polskimi komentatorami proszę Was :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?