Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu niby za INIESTĘ? ten akurat ogarnia co robi.
0
Mathieu trzymał Bale bo nie było tam nikogo, także tutaj zawalił Masche, a Ronaldo wbiegł jak przyczajony tygrys ukryty smok.
0
Z pomocy najlepszy Iniesta. W obronie stoperzy. Alves zazwyczaj o krok spóźniony, a Alba podaje pod nogi przeciwników. Takie streszczenie.
1
Ja też. Kawe żem wychlał i po meczu do roboty trza się brać.
0
Przepraszam bardzo widać od razu, że ceny windowane dla graczy Realu.
0
Prawda, zawsze przed meczem jest stresik.
0
Nie wiesz o czym mówisz.
1
Wczoraj to pisałem :)
4
Jakiś troll z tej strony to wypisuje, a Wy się naśmiewacie...
1
Tak jak myślałem, jeleniowaty układ. :) Na sopcaście jakość podobna, a darmowe. :) Nie wiem za co ta nka tak chwalona. Drogo i średni komentatorzy.
0
Ile kosztuje najtańszy pakiet Nki? Dusigrosze mają jakieś tanie oferty? OK doczytałem do końca.
0
Straszna kopanina na Anfield.
2
Nie ma co się smucić i zastanawiać, dziś Barca pokaże wyższość.
0
Jeśli Barca wygra dzięki sędziemu, to nie będę się bał to przyznać. Ale co z tego, wiadomo że Barca nie ma taryfy ulgowej od sędziów.
3
Możesz na yt już jutro powinien być cały mecz wrzucony.
2
Dziś bez niespodzianek. Barca 3 punkty spokojnie ugra. Niespodzianką może być mały wymiar kary.
3
Dzisiejsi piłkarze są jacyś inni, kiedyś wydawali się bardziej żywiołowi (nie chodzi mi o bucowatość CRa), takie mam wrażenie. Włoskie zespoły wtedy miało pełno charyzmatycznych piłkarzy, a teraz co się stało z tą ligą... Inter, Milan, Juve zawsze mieli parę asów.
1
Może i Ameryki nikt tam nie odkrył, ale i tu mogłyby pojawiać się takie artykuły. Bardzo lubię.
0
a może po prostu ma inny humor od Ciebie i to mu się spodobało?
0
Coś mi w głowie chrobota, że wtedy to Real grał już w 10ke po czerwonej Bandyty Pepe.
1
To nie wstyd zostać okiwanym przez Messiego, zaszczyt być na tej samej murawie.
0
Martino mówił podobnie jeśli chodzi o Atletico. Jak się skończyło chyba każdy pamięta.
1
Barcelona ma najlepszych stoperów na świecie.
2
A co to znaczy?
3
Witamy na fcbarca.com!
2
a masło jest maślane.
0
Iniesta grał prawie jak drugi DM, można sprawdzić nawet na whoscored. Za to Rakitić już od jakiegoś czasu ma swobodę w ofensywie.
0
Aguero pilnował głównie Francuz.
2
Neymar nie mógł opędzlować Clichyego, bo nie grał w tym meczu.
0
Podasz źródło?