0

Czemu niby za INIESTĘ? ten akurat ogarnia co robi.

0

Mathieu trzymał Bale bo nie było tam nikogo, także tutaj zawalił Masche, a Ronaldo wbiegł jak przyczajony tygrys ukryty smok.

0

Z pomocy najlepszy Iniesta. W obronie stoperzy. Alves zazwyczaj o krok spóźniony, a Alba podaje pod nogi przeciwników. Takie streszczenie.

1

Ja też. Kawe żem wychlał i po meczu do roboty trza się brać.

0

Przepraszam bardzo widać od razu, że ceny windowane dla graczy Realu.

0

Prawda, zawsze przed meczem jest stresik.

0

Nie wiesz o czym mówisz.

1

Wczoraj to pisałem :)

4

Jakiś troll z tej strony to wypisuje, a Wy się naśmiewacie...

1

Tak jak myślałem, jeleniowaty układ. :) Na sopcaście jakość podobna, a darmowe. :) Nie wiem za co ta nka tak chwalona. Drogo i średni komentatorzy.

0

Ile kosztuje najtańszy pakiet Nki? Dusigrosze mają jakieś tanie oferty? OK doczytałem do końca.

0

Straszna kopanina na Anfield.

2

Nie ma co się smucić i zastanawiać, dziś Barca pokaże wyższość.

0

Jeśli Barca wygra dzięki sędziemu, to nie będę się bał to przyznać. Ale co z tego, wiadomo że Barca nie ma taryfy ulgowej od sędziów.

3

Możesz na yt już jutro powinien być cały mecz wrzucony.

2

Dziś bez niespodzianek. Barca 3 punkty spokojnie ugra. Niespodzianką może być mały wymiar kary.

3

Dzisiejsi piłkarze są jacyś inni, kiedyś wydawali się bardziej żywiołowi (nie chodzi mi o bucowatość CRa), takie mam wrażenie. Włoskie zespoły wtedy miało pełno charyzmatycznych piłkarzy, a teraz co się stało z tą ligą... Inter, Milan, Juve zawsze mieli parę asów.

1

Może i Ameryki nikt tam nie odkrył, ale i tu mogłyby pojawiać się takie artykuły. Bardzo lubię.

0

a może po prostu ma inny humor od Ciebie i to mu się spodobało?

0

Coś mi w głowie chrobota, że wtedy to Real grał już w 10ke po czerwonej Bandyty Pepe.

1

To nie wstyd zostać okiwanym przez Messiego, zaszczyt być na tej samej murawie.

0

Martino mówił podobnie jeśli chodzi o Atletico. Jak się skończyło chyba każdy pamięta.

1

Barcelona ma najlepszych stoperów na świecie.

2

A co to znaczy?

3

Witamy na fcbarca.com!

2

a masło jest maślane.

0

Iniesta grał prawie jak drugi DM, można sprawdzić nawet na whoscored. Za to Rakitić już od jakiegoś czasu ma swobodę w ofensywie.

0

Aguero pilnował głównie Francuz.

2

Neymar nie mógł opędzlować Clichyego, bo nie grał w tym meczu.

0

Podasz źródło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?