1

Nie wiem, czy jesteś trollem, nie jesteś w temacie, czy zwyczajnie jesteś niezbyt inteligentny, ale Alves i jego agentka (tak, mistrzu, ta osoba, reprezentant od kontraktów zawodnika itp.) już od dawna trąbią o tym, że czekają wciaż na odzew ze strony Barcelony, a więc to co najwyżej działacze klubu trzymają go w niepewności. A skoro się nie odzywają, no to wypada rozpocząć rozmowę z innymi klubami, aby nie obudzić się z ręką w nocniku, tym bardziej jeśli są oferty. Najbardziej ruszyło mnie to, że wylałeś tyle jadu w jego stronę, bzdur, a do tego porównałeś do całkiem innych spraw. Ręce załamać i płakać, nad postem lub autorem.

0

Kroos niczym Xavi madrycki.

1

Nie ma takich jeleni, którzy sprzedaliby najlepszego stopera na świecie.

1

Widziałem wiele meczów z Calhanoglu i moim zdaniem to nie jest w tej chwili dobry kandydat do Barcy. Trzeba brać poprawkę, że Bundesliga jest niestety słabą ligą, a takich talentów też tam trochę jest. Popatrz na De Bruyne uwielbiam oglądać mecze z jego udziałem (Wolfsburg), to jest piłkarz uniwersalny i zaiwania przez wszystkie kolejki. Ale nawet do niego nie mam przekonania, tam zespoły zazwyczaj bazują na prostych kontratakach.

0

Chłopak ma świetnie ułożoną stopę, może strzelać z każdego kąta, ciężko znaleźć kogoś tak precyzyjnego i nie chodzi tu o strzały z wolnego nawet, ale też z dystansu.

3

Ten to może do Honolulu przyjść nie do Barcy. Akurat tego piłkarza lubię i to nie jest kompletnie typ do Barcy. No chyba, że jak Rakitić przez karierę się rozwinie i kiedyś tam będzie potrzebny solidny zawodnik.

5

Czy tak trudno się nauczyć, że "ę" stosujesz, gdy mówisz o sobie, a "e", gdy o kimś innym? 5x lepiej się czyta, nie kuje w oczy. Np. "ja piszę" "on pisze"

1

Oczywiście kontrowersyjny karny, gdy Elche nie potrafiło jednej porządnej akcji przeprowadzić.

0

W tym ustawieniu grają odkąd przyszedł Vinyals, choć Camara już wcześniej grał w pomocy.

1

Bez sensu ta ocena Luisa. Brał udział kluczowy we wszystkich bramkach, sam właściwie wypisałeś jego wady, które są malutki, dobrze pomagał przy SFG jak zwykle. Do tego bramka i asysta, tylko 6,0?

0

Ja miałem wrażenie, że to b. dobry piłkarz, tak często wymieniany do Barcy. A w fifie czasem ładnie się nie rozwija?

0

Tak szybko zgasiłeś wschodzącą gwiazdę :D

3

Weź człowieku się uspokój, normalnie gra i strzela, ale dla Ciebie to cienias, bo nie Ronaldo. Ważne, że w Juve i kibice są zadowoleni, a wcale majątku na niego nie wydali.

1

Oglądam drugi mecz z rzędu Romy i wziałbym Twoją wypowiedź na poważnie, ale wymieniasz Gervinho jako lepszego piłkarza. :D

4

Tak ludzie proponują transfery z Włoch, ale cholercia - w takiej Romie to Keita jest najlepszym piłkarzem...

6

Sergi dostawal szanse w pucharze i prezentowal sie lepiej od swoich partnerow na boisku (Rafa, Rakitic). Mam nadzieje, ze sie odbuduje w innym klubie, bede obserwowal jego kariere. Nie powinien miec problemow w Anglii, dla mnie ma papiery na swietnego pilkarza.

1

A taki CR to błyszczy dryblingiem? Nie, nie musi. Zalety Pedro podałem wyżej, takie mam zdanie.

0

Pewnie, że tak. O Inieście, Pedro, Lucho, Busquetsie, Rakitiću, Bartrze, Albie, Alvesu, zwolnieniu Zubiego. Wiem, wiem nie rzucam się o wszystko, wolę patrzeć jasno na pewne sprawy. No i nie zwalnia mnie to z tego, żeby pochwalić ich za coś, bo jeśli dobrze grają to to doceniam.

1

Nie ma, tak szczerze.

2

Ciężko doszukać się przebłysku geniuszu w ogóle w tym sezonie u Iniesty, ale Pedro oprócz koszmarnej jesieni prezentuje się dobrze, gdy już gra. Moim zdaniem jakby jakiś angielski klub dał z 25 mln za niego, to nie żałowaliby decyzji. Niech tylko odejdzie, wszyscy się przekonają.

1

Co za głupia dyskusja, dajcie sobie spokój...

1

Pedro to świetny piłkarz, ale niestety coś się załamał. Mimo wszystko ciężko znaleźć napastnika o takiej szybkości, potrafiącego wyjść na pozycję, przyjąć świetnie piłkę, pracującego za 2 w defensywie, z niezłym przeglądem pola i świetną grą kombinacyjną, klepką. Jak odejdzie to pokaże na co go stać, bo zjada tych modnych Depayów, Oxlaideów i inne Dybale na śniadanie.

0

Gra nawet czasami od nich lepiej, ale taka jego rola. Niech się Pedro Pedritoo ogarnie, bo przez jakiś czas Barca B bardziej błyszczała od niego, ale już jest lepiej.

1

Stoperów jak na lekarstwo, a do tego wszystkie transfery pierwszeństwo mają szejki, a więc nie tylko dla Barcy będzie problemem znaleźć dobrego (Real też musi się szykować), a najlepiej to ze szkółki, ale tam lipa.

2

Nie potrafisz uszanować tego, że takiego Endlessa (ale jak widać nie tylko jego) uwiera posiadanie avka Barcy przez Madridiste? Czy dla Lobo spadnie korona z głowy jak kliknie przycisk "zmień avatar"? Nie musi, ale czy to takie trudne? I niech się nie zasłania tym, że jest słowny, bo prawda jest taka, że się ośmiesza. Mi to lotto, ale i muzułmanin mógłby nie chcieć widzieć portretu Jezusa w meczecie. Tak po prostu robią kulturalni ludzie. Zmieniłby avatar, byłoby po sprawie, a ten próbuje coś udowodnić. Kolejny prowokator.

1

Moim zdaniem Real dobrze się zaprezentował w tym meczu, mieli nawet kołka Silve (Douglas v.2) na boisku, ale zaczynają lepiej grać niż wcześniej. Chociaż wiadomo, dół formy jest. Bale też nie pomaga, Benzema nie ma nawet zmiennika. Ronaldo trzyma poziom, ale jak jemu ktoś nie da patelni to ciężko przędzie.

16

1/3 bramek CRa z karnych.

0

Nie weszli na murawę zbytnio :)

0

A wiesz, że to nie jest głupie?

3

No niestety, wygląda na to, że mózg Deulo się nie rozwija. A tak na niego liczyłem. Tello za to udowodnił, że zmiennikiem jest niezłym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?