4

8 kont? Czy kogoś tutaj nie poebao?

1

Z tego co widzę to DM, a jest Samper czyli niepotrzebny. No i ten to dopiero gra jak stara wyga, polecam mecze Barcy B.

1

Te zakłady Live to dobra opcja. Obejrzałem kawałek meczu Getafe i szybko zmieniłem kupon na wygraną Getafe, teraz wyszli na prowadzenie.

1

Tak samo i się cieszę, bo kupon na 2.5 over wszedł, teraz czekam na wygraną. No i ciekawe czy Espanyol dziś wygra.

2

Ale Real potrafi robić reklamę zawodnikom. Paru graczy dostało kontuzję i hop siup już nastolatek na treningach, ledwo z samolotu wyszedł i pismaki widziały go w wyjściowym składzie. A co najlepsze, niektórzy w to uwierzyli.

0

To samo przekazałem w swoim komentarzu, tylko krócej :)

2

Zapewne też nie widziałeś, no chyba że lubisz ligę norweską. A jak przejrzałem kompilacje to tak jak @Commando duży talent, ale nic więcej powiedzieć nie mogę, bo już nawet Halilović lepiej się prezentował a gra jak gra...

1

A co? Homofobem jesteś?

0

Do Ronaldo to jakiś homo się kleił? :D

0

Dziwi mnie jego podejście. Akurat kto jak kto, ale piłkarze Malagi mogą urwać punkty Barcie.

1

Chcesz być obiektywny w subiektywnej ocenie piłkarza? hehe Messi jest jaki jest, na pewno nie jest aniołkiem, ale dzielą go kilometry od bucowatości pięknego Ronaldo. Tylko czego do cholery znowu ktoś chce być na siłę "obiektywny"? Dziwnym trafem albo kibice Madrytu, albo fani Ronaldo, najczęściej. Z dziennikarzami to poleciałeś, nie od dziś wiadomo, że Messi unika wywiadów, za to Ronaldo lubi się wypłakać po przegranym klasyku.

0

Fachowy portal to FIFA 15, tam jest wszystko.

1

Jaki tam hejt, nic wczoraj nie zagrał, a wręcz się ośmieszył to ludzie się śmieją. Nic dziwnego.

0

Z miejsca zastąpił Olića, nieźle.

2

A kto tam wie, patrząc na obrońców brazylijskich. Chociaż w Barcie kondycja jest potrzebna, a z wiekiem będzie coraz trudniej. Ale jak np. teraz gra Naldo w Wolfsburgu, a młody nie jest.

4

No i też bez przesady. Raczej nie zażyczy sobie kontraktu na 20mln za sezon?

1

Tak samo Celta zaczęła punktować dobrze w drugiej połowie sezonu, a w tym odwrotnie.

1

Raz na pół roku Messi udziela wywiadu i już ląduje na okładki.

8

"Mnie tylko ciekawi jedno, czy te rotacje LE były zamierzone od samego początku aby w drugiej części sezonu piłkarze nie byli zajechani czy może po prostu nie miał zupełnie żadnego pomysłu na grę i teraz go wszyscy usprawiedliwiają."

Destro hehe z Ciebie to jest geniusz.
@Stopa też już mnie nudzą takie gadki. Poprawianie co chwila innych, żeby nie byli optymistami, jaki w tym sens. Tylko krowa nie zmienia zdania, albo osioł. Tyle, że wtedy trzeba się przyznać do błędu, nie każdy potrafi. A więc nie wiem po co Lobo cokolwiek tu narzuca.

2

Chyba rzadko ekstraklasę oglądasz :D

0

No właśnie, tak lecą w Holandii, w przyszłym roku LM to niepotrzebny im ten puchar. A u Rusków i tak mieliby mękę.

1

Dziś będzie trzeba chyba wrócić do szarej rzeczywistości i przekonać się na jakim poziomie stoi futbol w Polsce... Chociaż autobus potrafi ździałać cuda.

1

Ciekawe, czy dziś farciarze Celtic dostaną parę brameczek.

1

Dost jak się rozstrzelał. A Naldo wiadomo, klasa.

1

Napoli już 0-3, miałem postawić, ale nie ufałem.

2

Kto ogląda Barcę B to raczej już się nie dziwi, dlaczego Munir częściej dostawał szansę. Sandro nie ma wiele do zaoferowania niestety.

3

W rezerwach całkiem nieźle gra. W ogóle Munir został wrzucony na głęboką wodę, ale nie jest słaby, końcówkę gdy już prawie nie grał to miał fatalną. Kto wie, czy coś z niego będzie.

0

City się nie zamuruje, bo Pellegrini jest wierny swojej filozofii ofensywnego futbolu i za to tego trener szanuję.

0

Sportowo to tracił Keita, ale nie Radović, bez przesady...

0

I na każdym kroku Ci udowadnia - przy Messim jesteś nikim. Prawdziwe!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?