0

A co to za różnica?

2

Dziekuje Eoren za teksty, ktore piszesz..

3

Oj uwierz mi. Bayern na poziomie to ma tylko Boatenga, Chelsea swoją parę, PSG nawet nieźle, ale gorzej od Barcy. Popatrz na Real, wypadł Pepe Ramos i jak to wygląda. W Barcie mogą wypaść Masche i Pique, ale już Bartra i Mathieu udowodnili, że mogą ich zastąpić z miejsca. Zresztą wszyscy grają podobną ilość minut, nie zauważyłem obniżki jakości.

2

Nie obraź się, ale trochę śmiesznie się czyta taki post, bo ma się wrażenie że ogólnie nie ogarniasz co się dzieje w Barcie. Już prędzej mógłbyś napisać o problemy, ale na boku obrony, stoperzy są nie do ruszenia.

2

To musiałby być chyba przyszłym zdobywcą ZP. Nie o to tutaj mi chodzi. Stworzyłeś wyimaginowany problem w Barcie na pozycji stopera akurat wtedy, kiedy wszyscy grają na b. dobrym poziomie, a Barca ma tę pozycję chyba najlepiej załataną w całej Europie. Do tego ten Belg w formie (pewnie najlepszej w średnim Arsenalu) miałby być lepszy od tak dobrze grających stoperów. Ja w takie bajki nie wierzę. Belg nie jest potrzebny ani trochę, ale niech się kuruje.

2

Meczy już trochę było. Jak najbardziej można porównywać. Simeone nie kłamał.

1

Jakby nie patrzeć 1,5 miesiąca to też nie tak mało.

11

Stoperzy grają dobrze, jest przesyt, a Ty wyjeżdżasz z Belgiem, który już w sumie od 2 lat nie gra regularnie i stawiasz go wyżej od Mathieu, Bartry i Mascherano? Na pewno wiesz o czym piszesz?

0

Niezwykła historia, przeczytałem całe.

1

Poprawi szybkosc, sile, wyprowadzenie pilki i bedzie git. Varane tylko w sprincie jest lepszy, ale w takim wyprowadzeniu pilki co jakis czas babole. Barca poki co ma swietnych stoperow.

5

4

E tam, Busi wczoraj miał mało do roboty, ale jego forma cieszy.

3

Strasznie dziwny sklad wyszedl, ale nie bylo zle

1

Iniesta nie ma asyst w lidze z tego co pamietam.

41

Ale trza przyznać, że tamtym spalonym to sędziowie znów zbłaźnili La Lige.

1

Już to gdzieś pisałem. Messiemu ciężko jest tak wypuszczać z prawej nogi, dlatego Alves i Montoya nie dostają takich piłek jak Alba, Ney. Czasem Xavi coś tam dogra lepszego.

3

Najlepsi: Ney, Messi, Bartra
Na wyróżnienie: Rakitić, Xavi
A reszta dobrze, bardzo fajny mecz.

1

Przed nim sprawdzian finał LM, wygrana liga i puchar. No i tak przez conajmniej 3 lata co by nie okazał się jednosezonowcem.

1

Ten człowiek w PL by wymiatał. Ta liga jednak nie potrafi tworzyć dobrych grajków (rzadko oj rzadko).

2

Czasami tak bywa, jeszcze do tego babole Bravo i Stegena.

0

Mniej jak 3 bramki dla Barcy nie padną.

7

Niech te Getafe spada do Segunda, no nie mogę....

1

Taki klimat, co poradzić. Nie ma tragedii przecież.

1

bet nie jest legalne, ale bez przesady, kokosów zbijać nie będziesz, nikt się nie będzie czepiał.

0

Ale będą mieli, jakiś bogacz tam ich wykupił.

1

Taki talent, no szkoda. Anglia chyba go zniszczyla.

1

Marcelo lepszy drybling, podania i szybki też jest.

1

Patrzę, a tam Wolfsburg ledwo wygrał! Oglądam mecz Realu, a tu słupek.

2

Nie wiem co buki myslaly stawiajac kurs 3.10 na wolfsburg ale dzis swietny dzien dla grajacych. Polaczylem to z Schalke, zobaczymy czy wygram.

1

Rafa - Sergi Roberto i będzie git.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?