Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co to za różnica?
2
Dziekuje Eoren za teksty, ktore piszesz..
3
Oj uwierz mi. Bayern na poziomie to ma tylko Boatenga, Chelsea swoją parę, PSG nawet nieźle, ale gorzej od Barcy. Popatrz na Real, wypadł Pepe Ramos i jak to wygląda. W Barcie mogą wypaść Masche i Pique, ale już Bartra i Mathieu udowodnili, że mogą ich zastąpić z miejsca. Zresztą wszyscy grają podobną ilość minut, nie zauważyłem obniżki jakości.
2
Nie obraź się, ale trochę śmiesznie się czyta taki post, bo ma się wrażenie że ogólnie nie ogarniasz co się dzieje w Barcie. Już prędzej mógłbyś napisać o problemy, ale na boku obrony, stoperzy są nie do ruszenia.
2
To musiałby być chyba przyszłym zdobywcą ZP. Nie o to tutaj mi chodzi. Stworzyłeś wyimaginowany problem w Barcie na pozycji stopera akurat wtedy, kiedy wszyscy grają na b. dobrym poziomie, a Barca ma tę pozycję chyba najlepiej załataną w całej Europie. Do tego ten Belg w formie (pewnie najlepszej w średnim Arsenalu) miałby być lepszy od tak dobrze grających stoperów. Ja w takie bajki nie wierzę. Belg nie jest potrzebny ani trochę, ale niech się kuruje.
2
Meczy już trochę było. Jak najbardziej można porównywać. Simeone nie kłamał.
1
Jakby nie patrzeć 1,5 miesiąca to też nie tak mało.
11
Stoperzy grają dobrze, jest przesyt, a Ty wyjeżdżasz z Belgiem, który już w sumie od 2 lat nie gra regularnie i stawiasz go wyżej od Mathieu, Bartry i Mascherano? Na pewno wiesz o czym piszesz?
0
Niezwykła historia, przeczytałem całe.
1
Poprawi szybkosc, sile, wyprowadzenie pilki i bedzie git. Varane tylko w sprincie jest lepszy, ale w takim wyprowadzeniu pilki co jakis czas babole. Barca poki co ma swietnych stoperow.
5
http://www.czasfutbolu.pl/francuski-koszmar-ronaldo/104480 Taka ciekawostka.
4
E tam, Busi wczoraj miał mało do roboty, ale jego forma cieszy.
3
Strasznie dziwny sklad wyszedl, ale nie bylo zle
1
Iniesta nie ma asyst w lidze z tego co pamietam.
41
Ale trza przyznać, że tamtym spalonym to sędziowie znów zbłaźnili La Lige.
1
Już to gdzieś pisałem. Messiemu ciężko jest tak wypuszczać z prawej nogi, dlatego Alves i Montoya nie dostają takich piłek jak Alba, Ney. Czasem Xavi coś tam dogra lepszego.
3
Najlepsi: Ney, Messi, Bartra
Na wyróżnienie: Rakitić, Xavi
A reszta dobrze, bardzo fajny mecz.
1
Przed nim sprawdzian finał LM, wygrana liga i puchar. No i tak przez conajmniej 3 lata co by nie okazał się jednosezonowcem.
1
Ten człowiek w PL by wymiatał. Ta liga jednak nie potrafi tworzyć dobrych grajków (rzadko oj rzadko).
2
Czasami tak bywa, jeszcze do tego babole Bravo i Stegena.
0
Mniej jak 3 bramki dla Barcy nie padną.
7
Niech te Getafe spada do Segunda, no nie mogę....
1
Taki klimat, co poradzić. Nie ma tragedii przecież.
1
bet nie jest legalne, ale bez przesady, kokosów zbijać nie będziesz, nikt się nie będzie czepiał.
0
Ale będą mieli, jakiś bogacz tam ich wykupił.
1
Taki talent, no szkoda. Anglia chyba go zniszczyla.
1
Marcelo lepszy drybling, podania i szybki też jest.
1
Patrzę, a tam Wolfsburg ledwo wygrał! Oglądam mecz Realu, a tu słupek.
2
Nie wiem co buki myslaly stawiajac kurs 3.10 na wolfsburg ale dzis swietny dzien dla grajacych. Polaczylem to z Schalke, zobaczymy czy wygram.
1
Rafa - Sergi Roberto i będzie git.