2

Mają już dosyć dostawania po dupie.

5

A po co mówić, co czujesz. Spraw, żeby ona coś poczuła.

1

Messi miał tak słabą pakę właściwie przez całą jesień i co z tego? Sam potrafił ciągnąć grę zespołu. Tyle że jesteś kibicem RM, tego nie zrozumiesz że tutaj inaczej traktuje się Leo. A Ronaldo no przykro mi, ale jest klasę niżej od cracka z Argentyny.

3

A czemu autor posta nie miałby odejmować karnych? Porównuje poziom obydwu piłkarzy i grę. No przykro mi, ale karne to i stoperzy w niektórych klubach strzelają. A co to o nich mówi? Tyle co nic. Dla mnie niezrozumiałe jest właśnie ignorowanie tego, ile goli padło po karnych (a jest to spory procent) jeśli mamy porównywać obydwu piłkarzy.

3

"nie odbieraj Busquetsowi co Busquetsa." Hehe świetne zdanie, się uśmiałem :D

@Destro a od kiedy to ocena jednego piłkarza wpływa na ocenę drugiego? Każdy gra co innego i inaczej się go ocenia. Tak samo jak mówił ściach jaką ocenę dasz Messiemu, gdy zaliczy hat tricka i aststę? No właśnie 10 to wtedy najlepsza ocena, bo lepiej się grać nie da.

3

Oglądasz mecze Barcy B, że tak twierdzisz? Bo jeśli tak to coś słabo oglądasz. Halilović to póki co nie ta klasa co Roberto.

4

Klub przez sankcje nigdzie nie wypuści Roberto, a szkoda, bo to piłkarz z ogromnym potencjałem i myślę, że na wypożyczeniu pokazałby klasę. Nie mniej jednak liczę na jego występ z Levante.

1

Kompletnie nie zgadzam się z oceną Rakitića. Wyżej w komentarzu już podałem.

1

A kogo to byś dał z Barcy B? Nie ma tam lepszych od Roberto.

6

Popatrz chociażby na odbiory. A ty na poważnie porównujesz asystę defensywnego pomocnika do asysty i bramki napastnika? Przecież liczy się całokształt, a obydwaj zagrali na najwyższym poziomie.

2

Zgadzam się ze wszystkimi ocenami, a cieszy mnie zauważenie dobrej gry Rakitića. Był wszędzie. Wchodzenie w pole karne, za chwilę dosłownie na prawej obronie, później pomaga na skrzydle. No i dobre zachowanie przy golu samobójczym, ładnie pociągnął akcję.

4

Wasilewski wszedł na boisko i tak mnie zastanawia. Czemu nie gra już w reprezentacji?

2

Tak dziwnie napisałem chodzi mi o to, że w tym meczu jakiś niepewny i niedokładny.

1

Ten mecz to raczej nie jest najwyższych lotów, wyszli bez Żiru i jakimś niepewnym Walcottem w ataku. Jak mają dzień to nieźle klepią przeciwników.

3

United tak naprawdę dalej gra padake, Holender to chyba jednak przeceniany trener. Ja chętnie zobaczyłbym w LM taki skład jak Stinger.

2

Dość przeciętnie. Niedokładny i pozwalał na wrzutki z jego strony.

0

Oglądam, ale już na Totki czas się przerzucić.

1

Się zastanawiałem jaki mecz dałeś przed otwarciem linku i nie zgadłem hehe.

1

Pięknie Arsenal i Totki walczą, a jeszcze dziś się wzbogacę hehe

1

Jak dla mnie to to właśnie brednie hehe dziennikarze, którym ufam potwierdzili to.

2

Pare tam rzeczy znalazłem pokoloryzowane, albo odejście Thiago hehe to już bajka. Większość jednak to prawda. Tyle, że mnie to nie dziwi, to politycy.

2

Dobra nie było tematu.. Mózg mi dzisiaj źle pracuje.

3

Przecież wyraźnie było widać ruch biodrem. Ty myślisz, że dzieciak od podawania piłek pomyślałby o takim aktorzeniu? Jeśli tak to umiejętności ma wybitne, przyszły zdobywca oskara.

3

Teraz to już przesadził naprawdę. Zachował się po prostu jak śmieć. Już bardziej rozumiem gryzienie przeciwników niż wyżywanie się na Bogu Ducha winnego dzieciaka.

0

Godzina mówi o tym, że to będzie wielki klasyk.

4

Ale słowa Mathieu były tylko o brutalnym faulu na treningu i rozmowy z Messim. Jeśli miałbym coś więcej wymyślać to już fantazja. Po prostu nikt nie chciał karmić dziennikarzy, nawet po tak długim czasie Mathieu dostało się za to, że o tym opowiedział. Tym dziennikarzynom nawet nie warto mówić, że wszystko się zdarzyło przez źle zawiązane korki, bo zaraz podłapią temat i zaczną się spełniać zawodowo (pisanie bajek). A jakie są przesłanki o konflikcie? Czy drużyna skonfliktowana grałaby tak dobrze poustawiana? Nie sądzę.

1

Skąd Ty wziąłeś tę stabilność finansową, czytałem całkiem inny artykuł na stronie Atleti, że nie dość że mieli długi to jeszcze wzięli grube miliony na Falcao i trochę ich polityka jest niezrozumiała. A ten artykuł to z rok temu czytałem. Teraz pewnie się zmienia na lepsze.

5

A tego to się nie dowiemy, a nie chce mi się bawić we wróżkę. Jakoś nie wygląda, aby mieli jakiekolwiek problemy. Messi przesunięty na skrzydło normalnie gra, nie wiem kto z Leo robi takiego dyktatora. Uważam, że większość to propaganda i patrzenie na trendy wśród tłumu lub tworzenie ich. Takie sterowanie szarą masą, jak to jest w historii znane.

3

Rzeczywiście konflikt o faul na treningu, jaki pewnie mają co miesiąc. Do tego dużo wcześniej zażegnany niż pojawił się w mediach.

9

Ja tu nikogo nie bronię. Dla mnie od początku te newsy śmierdziały, a zrobiły smród niesamowity. już nie pamiętasz, że Lucho miał kazać wybierać albo JA albo Messi? Jak Lio wszystkich strollował i mówiono, że odchodzi do Chelsea? Luis miał być zwolniony po meczu z Atletico. Nie widzisz tego, dałeś się zmanipulować jak i wielu innych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?