0

To jest aż dziwne, ja też zachorowałem, a w wiadomościach trąbią o jakiejś nowej grypie.. Tak czy siak nic strasznego.

0

Gram handicap -2.5 na Real, będzie pogrom.

1

Mi ostatnio też niezły tasiemiec wszedł, chyba przestanę bać się remisów, nieźle mi wychodzi ich typowanie. Ale tyle meczów to ciężko... Z takich ciekawszych rzeczy to obstawiam dziś Bayern - Hamburg poniżej 2,5 goli po kursie 3.4 Spodziewam się autobusu.

0

Boatenga w promocji biedronki to można by kupić. Nierealne....

1

Nie powiedziałbym. Ja widzę lepszą jakość u Suareza tak od ok. 4-5 meczy powiedzmy. No dobra, nie ma co się spierać, widać jak niektórzy na codzień oglądają mecze, albo po prostu idą za wpisami innych, trza to olać. Ale masz rację, jak tu brać wiedzę od takich "komentatorów". Ja lubię słuchać Hajto, zawsze opowie jakieś ciekawostki z gry stopera i tłumaczy jak się powinno grać.

3

Zgadzam się z ocenkami. Fajnie, że oceniający mimo wszystko nie idą za "trendami" i prawidłowo został oceniony Rafa, Suarez, Masche. Moim zdaniem Neymar też prawidłowo. Zagrał nieźle, ale ten karny zepsuł wizerunek, no trudno. Na pewno nie ma co szukać piłkarza, który zagrałby słabo. No chyba, że weźmiemy błąd Stegena, taki dobry bramkarz, ale cczasu nie cofnie, babol się zdażył. Chociaż po zastanowieniu się podwyższyłbym notę Pique, żeby tak od Mathieu nie odstawał, choć obaj fajnie zagrali.

1

Z Alvesem to jest tak, że jak ostatnio zagrał dobre spotkanie, czyścił, klepał z Messim to dostał np. 6,5 (no bo w statystykach straty, choć nikt nie zwraca uwagi, że niegroźne). Gra Alby lepiej wygląda wizualnie, ale jest gorszym jakościowo piłkarzem. Wystarczy popatrzeć jak Dani ostatnio wyszedł spod pressingu podając górną piłkę do Rakiety (cholera, nie pamiętam jaki to był mecz), a Alba i Mathieu pod tym względem są jednak gorsi. Cholercia, daje sobie rękę uciąć, że Alves miał więcej prostopadłych dograń od całej pomocy (do Messiego z jakimś ogórkiem, Valencia gol Suareza, Apoel i wiele więcej). Ale trochę piszę głupoty. Chodzi mi o to, że ocenki są ok, a różnice są tak małe, że mogę to zrozumieć. Jeden widzi to, inny tamto. Dla mnie jednak prawa strona Barcy (pomimo, że Messi biega jak chce) wygląda lepiej, ta współpraca jest ważna. Co cieszy to Alba w końcu pomyślał jak dośrodkować. Jordi może grać lepiej, w końcu w tym sezonie zrobił przerzut przez pół boiska i brameczka Pedritoo.

4

Bardzo lubię oglądać grę naszego trio. Oni widać wszyscy grają na swoim poziomie, widać "crackowatość". Zaraz będzie Sanchez powinien zostać ble ble ble, ale to oni biorą ciężar gry na swoje barki, a szczególnie Messi i Suarez (Neymar troszkę inne zadania, on wykańcza rywali). Nie mam wątpliwości, najlepszy atak świata, a długo ze sobą nie grają. Z takimi piłkarzami nic tylko iść po finał LM.

1

Myślę, że ich można stawiać na równi, jednak potrzeba czasu. Suarez nie powiedział ostatniego słowa no i ma lepszy przegląd pola od Francuza.

3

Neymar ma świetne wykończenie, drybling i podania niczego sobie. Co Ty za bzdury pleciesz.

5

Ale też trzeba przyznać, że już nigdy nie będzie tak szybki jak z początku kariery. Mimo wszystko teraz jest lepszym piłkarzem.

1

A kiedy ostatnio grali w czwartek?

2

Nie zgodzę się, że Rafinha to fałszywa dziewiątka. Bardziej skrzydłowy/pomocnik jak jest teraz.

1

Na pewno ma talent, ale bez przesady. Halilović to półka wyżej, tyle że chyba starszy.

3

Busi potrafi zagrać mecz bezbłędnie no i Masche z Eibar też bezbłędnie zagrał.

1

No właśnie słyszę same pochwały, a zamierzam tam się wybrać na trochę dłużej. Co do mieszkania to raczej nie, mnóstwo problemów. Podatki, leczenie, praca nie na czarno (kryzys), emeryturka. To nie taka łatwa sprawa. Skoro turystyka to główne źródło przychodów to i ceny pewnie niesamowite.

2

Halilović Mario nauczyłbyś się w końcu :D

1

A co Ciebie tak urzekło w Barcelonie, że jest to miasto najlepsze na świecie?

1

Mimo tego, że dla mnie Boateng jest najlepszym stoperem na świecie, to jednak Matje jest szybszy, nie wątpię w to.

0

A gdzie on to gra?

3

Jakby nie dawała to 5 następnych w kolejce czeka. Raczej to nie to.

10

Oczywiście świetny artykuł od Eoren. Ciekawi mnie, dlaczego ploty transferowe mają większą oglądalność. Tekst czyta się jednym tchem, czapki z głów!

Co do tekstu, ciekawi mnie czy z tym dopingiem mówił prawdę. No i pozycja libero, jak to działało. Według Suareza dawniej ciężej było strzelać napastnikom, przez indywidualne krycie. To tylko wywiad, ale ile wiedzy ma w sobie ten człowiek, przychodziłbym na jakieś jego warsztaty dotyczące futbolu. Wygląda na to, że wciąż ogarnia co się dzieje współcześnie i porównuje grę. Przybliżył też charakter innych ważnych postaci futbolu.

0

hehe też dobre :D

1

haha fajnie to, pierwszy raz widzę. Lepsze od polskiej SUKI.

1

Niech gra w Barcie dobrze jak najdłużej.

4

Jeremy to chyba najszybszy stoper na świecie. Jesteś pewny, że chcesz jego szybkość kwestionować?

2

Ja miałem United handi -1.5
Chelsea wygrana
City wygrana
I uwaga uwaga... Bilbao espanyol remis
Budzę się i weszło kurs 17 z czymś, dawno tak nie miałem. Ale tylko 3 zł postawione :D

1

Celta kompletnie nie ma formy, mam nadzieję, że to też spotka Malagę.

1

Ten mecz właśnie zagrał jak Roberto większość w zeszłym sezonie.

0

Ale Mathieu i Suarez ich wyruchali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?