7

No rzeczywiście troszkę. "Messi uważa, że Lucho to najgorszy trener z jakim pracował" itd itp, tylko Ty to podłapałeś i sam robiłeś wielkie halo z tego faulu na treningu.

12

Akurat to z mundialem to moim zdaniem nie było wymyślone. Ale nie widzisz różnicy? CR gra słabo to zawsze wtedy dziwnym trafem łapią go kontuzje.

1

3 miejsce w zeszłym sezonie z młodzikami, nie gadaj bzdur. To był tylko trener rezerw i się wypalił, tak bywa.

3

Jego jedne wejście na raz zakończyło się bramką dla Barcy. Ogólnie mecz bez fajerwerków w wyprowadzaniu, no ale jest solidny w każdym meczu.

1

Nie lubię krytykować, ale cieszy mnie że ktoś inny przejmie Barcę B. Oby ktoś dobry! Zobaczymy jak się spisze Vinyalas

3

Barca jest drużyną agrsywniejszą niż za Guardioli. Walczaki nie gorsze od Simeone. Pytanie tylko, czy utrzymają tę formę, a raczej na jaki czas. Ale wczoraj mieliśmy najlepszy mecz w Europie w 2015 roku, wielka jakość obu drużyn.

2

O ile zbytnio nie narzekałem na Lucho i nie krytykowałem tak oasuje mi zwolnienie Eusebio. No bez przesady, to już u Lucho każdy z młodych lepiej się prezentował gdy dostawali szansę. Indywidualnie to dostał b. dobrą drużynę jeśli chodzi o umiejętności, no może obrona niedoświadczona i popełniająca błędy, ale chłopaków stać na o wiele więcej.

2

Akurat Dongou o dziwo znowu zaczął grać dobrze, chyba z atakujących rezerw to on najlepiej się prezentuje. Pedro to dobry joker, bo na podmęczonych rywali jak wczoraj jak znalazł taki szybki skrzydłowy. Jednak nie liczyłbym jeszcze na Adamę bądź Deulo (on już prędzej). Nie wiem jak sobie radzi Tello ale to też wcale nie była zła opcja.. przynajmniej za Tito.

4

I tak pewnie musiałby odpocząć.. Dobrze, że się wykartkował.

1

Akurat tego o Ronaldinho nie wiedziałem, zastanawiałem się nawet, czy może przed meczem nie puszczane są jakieś muzyczki bojowe dla piłkarzy. hehe fajnie wiedzieć.

3

Też byłem dziwnie spokojny. Kiedy Barca jest solidna to pressing nie ma sensu, nawet Simeone się przejechał. Myślał, że jak za Martino przyciśnie pierwsze 15 min, strzeli i to starczy, ale wczoraj świetnie wychodzili z ciężkich sytuacji zawodnicy blaugrany.

0

No sorki Jooe, ale tym porównaniem to robisz z siebie bardziej błazna. Jeśli nie widzisz różnicy no to przykro, chyba okulista potrzebny, bo to proste jak drut.

4

Tyle tylko, że nie mowa tu o krytykowaniu a bardziej o ludziach, którzy po 2 porażkach zaczęli wyzywać trenera od wuefistów, Leczo itp i to jest hejterstwo.

3

Tak, Xavi świetnie się zachował podając do Rakitića przy bramce samobójczej, idealnie w tempo. Może i nie był fajerwerków od Generała, ale to że zatrzymuje kontry to brednie no chyba, że przytrzymanie piłki przy wyniku 2:4, gdzie był burdel na boisku to hamowanie gry. Tylko że to też pokazuje jego jakość.

3

Ta bramka Pedro i zachowanie Messiego, jakbym widział faceta grającego z gówniarzami przedszkolnymi.

1

Nie ma lepszego od Lionela Messiego

3

Busquets dziś po prostu fenomenalnie zagrał.

1

Nawet dobrze napisałem pisownię, proszę jak zgadłem.

0

Akurat całkiem inne sytuacje, Bravo powinien to wybronić.

1

Teraz coś Mamadou wspomniał, ale nie mam pojęcia, drugi raz go słyszę w życiu. To nie Polak na pewno.

4

Włączyłem teraz Puchar Afryki. Wy się śmiejecie z tego komentatora a ja raz załapałem się jak komentował jakiś mecz ligi indyjskiej, cały mecz obejrzałem przez niego :D

1

Już dawno odpalił.

1

Trochę szkoda Bilbao. Walczyli, przycisnęli, a i tak nic z tego.

1

Masz rację, ta Barca jest mocno przerobiona. Bardzo solidnie to wszystko wygląda.

2

W sumie wszyscy grają dobrze, bardzo fajny meczyk. Tylko transmisje dziś kopnięte.

0

Tak właśnie go kiedyś miałem podpisanego w PES i grał na ŚO...

1

Nic dziwnego. Messi ma jedną nogę to jak ma prawą strzelać...

0

Szkoda, że czytanie ze zrozumieniem nie jest wymagane. Daj człowiekowi spokój.

1

Postawiłem na west ham, niech fortuna mi sprzyja.

2

De Bruyne to zawodnik box to box, nie wiem czy Barcie takiego potrzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?