Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tak jak mówisz zagrania Messiego to codzienność, którą mam nadzieję będziemy widzieć jeszcze przez najbliższe lata. Hazard okiwa 2 przeciwników - łał szał, przyszły zdobywca ZP. Messi kiwa 3 w odstępie metra od siebie - no w sumie - widzieliśmy już lepsze dryblingi w jego wykonaniu. W żadnej lidze na żadnych boiskach nie ma takiego grajka, który w 1/2 pokazałby magię Leosia (tą co mecz). Ja się nie dziwię ludziom, którzy oglądają Barcę tylko i wyłącznie przez Messiego.
7
Zmieniło się to, że poszedł do gorszej ligi, w której i tak w żadnym sezonie nie osiągnie takich statystyk jak hejtowany Suarez (zresztą Alexis też był hejtowany). Tyle ode mnie.
2
Właśnie przeczytałem sobie te Twoje naukowe wywody i dobrze mówi cosinus. Dużo tam "może" i nikt nie da Ci odpowiedzi jasnej jak powstał świat, a nie należy wszystkiego łykać jak pelikan, bo historia uczy, że niby pewne prawdy są co chwile obalane. Jednak fajną masz pasję z tego co widać. Ja wolę być jednak otwarty na wszystko, nikt nie ma monopolu na prawdę. Logika mówi mi, że świat jest zbyt idealny, aby był przypadkiem, a nie wiem dlaczego człowiek miałby być wyjątkiem, którym jesteśmy bez wątpienia.
1
Myślisz strasznie płytko. Stary Testament to raczej bajki dla Żydów. Sama zaś religia to narzędzie kościoła (czyli dawniej władzy, nie bójmy się tego powiedzieć). To głowy kościoła wybierały jak im się podobało, która księga ma być w Nowym Testamencie. Ja sam nie nie wiem, czy to akurat ten Jezus katolicki był tym synem, ale wierzę w siły wyższe, nie wierzę w ten absurdalny przypadek, że jestem tu i teraz gdzie jestem i wszystko dookoła, tak przecież idealnie funkcjonujące to dzieło przypadku. Po prostu zachęcam do przeczytania Nowego Testamentu, Ewangelii. Bo masz umysł spaczony paroma cytatami z Internetu i kościołem (czyli jak dla mnie coś co odstrasza zresztą prawidłowo od wiary, bo to najczęściej chore środowisko). A to jest bardzo mądra księga, klechy niech gadają co chcą, ale nic przy niej nie znaczą. Spisali ją bardzo mądrzy ludzie. Ja na pewno bym chciał, żeby moje dzieci ją przeczytały, bo uwierz te pareset stron zawiera coś więcej niż podane przez Ciebie cytaty. Przekonasz się jak przeczytasz, bez zbędnego nastawienia.
7
Ocenki b. dobre, ze wszystkim sie zgadzam no i ZM dla Messiego!
2
Zgadzam sie no bez przesady takie akcje nie powinny sie zdarzyc i tu winny jest jeden. Gio i Vietto mieli mnostwo czasu i miejsca aby rozklepac obrone. Masche gdyby to przecial to spokojnie ocena w gore ale nie ma oczu dookola glowy, Gio mogl robic co chcial. Rownie dobrze Busi mogl nie chowac sie za bramkarzem. Dla mnie Masche po prostu nie moze byc obwiniany ani troche.
1
Tak naprawdę myślę, że obydwaj macie rację. Tak czy siak biblia to mądra księga.
1
Zgadzam się. Bartra w tym sezonie nie gra już tak dobrze jak w poprzednim, a to wtedy dostawał jedynie szansę przy kontuzjach.
2
Nie sądzę. W tym sezonie stoperzy z reguły są zdrowi, a Bartra najsłabiej się z nich prezentuje. W poprzednim grał dosłownie przy kontuzjach Masche/Pique. Do tego minut ma porównywalnie dużo do reszty.
1
Niestety Bartra konkuruje ze świetnymi stoperami, top światowy. Zaliczam do nich także Mathieu, ale to może mu wyjść na dobre. Szanse i tak dostaje.
0
W tej chwili coś mi się wydaje, że odejdzie jednak.
2
No i jakby nie patrzeć to nie kłamali - pieniądze dla Santosu właśnie tyle wyniosły, reszta to jakieś należności. Tak naprawdę nawet nie wiemy ile kosztował Rakitić, bo Sevilla zarządała, aby nie ujawniać kwoty. W mediach pojawiła się kwota 18 mln, ale nie przypominam sobie, aby ktoś z zarządu to potwierdził i jak na cenę miało wpływ wypożyczenie Denisa i Deulo
1
Nawet ja myślałem, że wyjście z grupy to max na co stać Argentynę, ale Messi i Masche dali radę.
2
Za 90 mln za grajka z Brazylii z rocznym kontraktem, o którym mało kto wie oprócz tego że ma talent i dobrze gra w reprze to posypałyby się gromy. 57 mln to wciąż wielka kwota, ale do przełknięcia (choć dla wielu i to było za dużo). Tak mi się wydaję, chcieli tego transferu za wszelką cenę, bo konkurencja zauważyła, że to kura znosząca złote jajka, a teraz nikt nie żałuje tego transferu. Nie rozpędzałbym się, że te transfery Bejla itd. są takie przejrzyste, bo i Real i Totki podali różne ceny transferu do mediów, a i tak nikt tego nie będzie prześwietlał.
0
Powiedzialbym ze puchary sie oddalajo
3
Gdy Busi nie był w formie też chciałem Masche na DP, ale teraz nawet jego mientkość mi tak nie przeszkadza, to świetny pomocnik.
0
Ten RosjaninBut to chyba niezły troll.
0
@Koriolan dzięki za informacje.
0
Z obydwu przykładów mogę się pośmiać. Deulo jest jeszcze gorszy, Adama tak samo w rezerwach.
1
Przecież w zarządzie są też Socios wybierani spośród wszystkich. Nie działa to podobnie do właścicieli?
0
A kto jest właścicielem klubu?
1
"U nas zarząd ma w sumie kondycję finansową klubu gdzieś, gdyż lepszy hajs można bez wątpienia zrobić na boku. " Co masz na myśli?
1
Miernie? Czołówka to miernie? Prawda jest taka, że długi w wyskości ok. 500mln nie wygląda na sytuację zbyt stabilną i coś z tym trzeba było zrobić (do tego stary stadion itd). Można tej Pani wierzyć lub nie, ale to ona dysponuje faktycznymi danymi, a potwierdzeniem są co chwile podpisywane umowy sponsorskie, które przecież nie są zawierane dla picu. Co teraz Barca ma robić? Bogacić się i utrzymywać na topie, takie moje zdanie i póki co wygląda na to, że zarządowi się udaje.
1
Jeśli będą grać tyle co Pedro to pierwsza drużyna potrzebna im jak świni niebo.
1
Ciekawe...
3
Ney jest w tej chwili lepszy od Ronaldo. Oprócz laserowego wykorzystywania sytuacji ma także świetny drybling o czym CR może już tylko pomarzyć. No, ale karnych nie strzela. Z tego powodu może bardziej remis, w końcu karne to sztuka, którą należy brać pod uwagę, jeśli szukamy kto gra lepiej.
2
Dobrze, że stać Ciebie na coś więcej niż trollowanie. Aż strach jeśli byłoby inaczej.
1
Ten krok to chyba taki ponad dwustu kilometrowy. Ewentualnie przez morze miałby bliżej, ale trzeba uważać na sztormy i potwory głębinowe.
1
Tak wielcy pilkarze dzien po mnie urodzinki hehe
1
Ramos nie jest no namem. Zresztą co będę z trollem dyskutował.