Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O widzę kibic Termalici.
0
Dziś Deulo w pierwszym? No dziwne Gameiro to dobry grajek.
0
Taki jest świat. No co zrobisz, nic nie zrobisz.
2
Ludzie widzą w Simeone sezon sukcesu (sezon), dlatego też liczą na jakieś jego niesamowite pokłady pomysłów w głowie, liczne trofea, które ten oczywiście geniusz wygra. A tacy piłkarze jak Arda Turan, czy Koke to łamią kości, ponieważ ewidentnie są drwalami. Biedny Simeone zrobiłby wspaniale grającą drużynę, no ale.. z czym do lasu?
A tak na poważnie. Wcześniejszy sezon to inna gra. Na Calderon w LM zgnietli Barcę i to bez kartek. Teraz gdy opary motywacji znikły, geniusz poległ od własnej broni, a pozostaje niesmak.
0
Bo tak samo jak Pep nie poprawił gry Bayernu, tak i w Barcie mógłby zrobić Simeone.
1
No to jakie to puchary przyszły? W LM pół litra, a te niemieckie no to sorki, ale nawet w tym sezonie kiedy grają słabiej nie widać przeciwnika na froncie.
3
Nie wiem czemu Zubiemu aż tak się dostało. Ja teraz widzę w końcu zbilansowaną drużynę, zmiennik na każdej pozycji, różne warianty można przeprowadzać. Ludzie chcący sukcesu, ambitni, a nie betonowy Fabregas. Przyszłość jest kolorowa, nawet sankcje nie wydają się niczym strasznym.
0
A jakie to puchary przyszły z Guardiolą w Bayernie? Niemieckie? hehe
0
Przecież koledze chodziło o to, że Barca wcześniej nie miała typowej 9 i musiała tę lukę zastępować pomocnikiem. Nie wiem o co Tobie chodzi.
1
W tej chwili Barca ma najlepszych skrzydłowych na świecie - Leo i Ney, do tego dochodzi Suarez, ja za Sanchezem nie tęsknię. Podoba mi się gra Urugwajczyka.
3
On tam po prostu nie posiada takiej jakości jak Barcelona i jej wychowankowie jak Puyol, Xavi, Iniesta, Busi, Messi. Popatrz na te nazwiska, ich tytuły zjadają wszystkie nowe gwiazdy na świecie.
1
Z wywiadu wywnioskowałem, że to język póki co jest problemem. Stegen to naprawdę przyszłość na tej pozycji, wierzę w niego. Jednak musi się przyzwyczaić, że w świecie piłki jeszcze nie rozbłysnął, to i nie dziwota, że broni Bravo.
1
Jeśli już same wrzutki mamy oceniać to ma dobre, mocno bite, na dobrej wysokości. Ale racja, bywały i gorsze momenty. Ty mówisz, że miał słabą dyspozycję, dla mnie był solidny zawsze. Na tym chyba można zakończyć, bo wiem jaki masz stosunek akurat do tego piłkarza.
0
Na przedpole jak Rakitić z Realem, gdzie poszła kontra. Tak tak, ten wariant już był. No i wrzutka po ziemi w takim gąszczu, co za różnica zresztą.
2
O nie, tak nie będziemy dyskutować. Kto mówił o jakichś groźbach i torturach? Taka prawda, że Alves grał czasami lepiej, czasami gorzej, jednak solidnie, ale ciągle to TOP światowy i niesłusznie stał się kozłem ofiarnym, obiektem żartów i kpin. Ja nie neguję tego, że wrzutki to cienka broń, ale staram się zrozumieć dlaczego było tak a nie inaczej.
0
Dobrze mówi Barto, trza się przeciwstawić propagandzie!
1
Nie, wtedy nie strzelił bramki. Był to rewanż na Calderon wiosną w LM.
1
Giovani odszedł jak był młodziutki,a w Barcie zdobył nawet hat - tricka, ale odszedł raczej nie z powodu braku szans. Za to Jonathan kontuzje coś jak Cuenca.
0
Masz rację. Strasznie to wygląda, nic tylko ustanowić żałobę.
3
Tyle tylko, że przynosiło korzyści. Alexis uderzył tuż obok słupka z Atletico w LM, z Villarreal dosłownie dało bramki z niczego na remis. Przykre, ale to była często jedyna siła w ofensywie, z której najwięcej wynikało.
1
No jak Ty byś coś innego robił niż Ci kazał trener to pozdro, ciekawe jak długo byś grał w pierwszym składzie.
0
Pax ma nie tylko statystyki, zaraz wyleci Ci z zagraniami minuta po minucie.
0
Krążą legendy, że i Montoya i Alba lepiej wrzucają. Mierzone, płaskie centry.
4
Widać teraz jak na dłoni, że te wrzutki to była taka taktyka, Lucho z tego zrezygnował. Zresztą nie pamiętasz już jak za Martino wyglądała gra? Gdyby nie wrzutki Daniego to guzik by się działo w ataku, pomoc klepała i oddawała do jedynego kto miał jakikolwiek pomysł - Alvesa. Zresztą po nim nie było widać aż tak słabej formy jak u reszty, czasem wydawał się jedynym walczącym na boisku. Trzeba docenić Alvesa, to b. dobry obrońca, tak samo Montoya też nie jest beznadziejny, ale ciężko grać na całej długości boiska i nie każdy będzie się nadawał do Barcy.
3
Ogólnie nie brałbym te wejścia Alby jako coś niesamowitego. To Messi ściąga na siebie ludzi schodząc do środka i obrona przesuwa się w lewo, tak samo Neymar ściąga obrońcę i stąd miejsce dla Alby. Alves tak nie ma, bo Messi nie schodzi na prawą stronę i ciężej mu byłoby robić przerzuty prawą nogą. W sumie już zaczyna mnie irytować Alba i jego wejścia. Ostatnio mógł wystawić patelnię Suarezowi to znowu się zamotał i stracił piłkę, a potem "błyskotliwa" przewrotka w polu karnym przeciwnika, czyli dośrodkowanie do nikogo/ zatrzymane na pierwszym przeciwniku. Dużo wiatru i guzik z tego wychodzi, powinien poprawić ostatnie podanie. Tak jak Alves dostał przerzut od Xaviego i dośrodkował prosto na głowę Messiego bodajże z Granadą, to mi się podobało.
2
Coś późno Bartomeu zaczyna walczyć o wizerunek klubu.
2
Też mnie zastanawia ten Pogba. Juve i tej ligi nie oglądam, ale przejrzałem sobie jego zagrania z tego sezonu to wygląda na pomocnika z niezłym dryblingiem i dużym ciągiem na bramkę (sytuacje kiedy mógłby podać, ale idzie sam), lubi zabłysnąć. Też ma jakieś otwierające podania, ale nie wiem czy to pomocnik na Barcę, a już na pewno nie zastąpi Xaviego i to już stwierdzam po obejrzeniu tej kompilacji + jednego meczu z Cagliari. Statystyki zdają się to potwierdzać.
0
No to taki transfer byłby git. Real -> MU (lub jakiś inny bogaty) -> Barca. Tak naprawdę Real go nie sprzeda, musieliby być naprawdę głupi albo jak mówisz, dla medialności. Żadne Pogby i Pjanice, to Isco mógłby grać w Barcie, nikt inny.
0
Duch toma joad nieaktywny go zapamietam. Pewnie czesc pod innymi nickami siedzi
2
Taki news to typowo zrobiony, żeby ludzie 1000x napisali to samo i nabili komentarze.