1

Zauważ, że pomoc była eksperymentalna, oni ze sobą nie grają. Xavi pomagał Masche w rozegraniu, ale Rafinha biegał pierwszą połowę nie wiedząc jak się ustawiać. A więc ja bym nie oczekiwał cudów, Masche dobrze rozgrywał jak np. podanie na wybieg do Montoi, próbował wchodzić głębiej i tworzyć przestrzeń dla kolegów. Poziomu Busiego nie ma, wiadomo, ale to był dobry mecz w jego wykonaniu.

2

Przecież ten mecz tylko potwierdził, dlaczego LE nie ufa Bartrze. Mocno przeciętny mecz wychowanka, na początku sporo klopsów i wolna amerykanka. Teraz ma gorzej, większa konkurencja na jego pozycji.

1

Co z tego, jak wkurzony Masche i stoperzy nie mają do kogo piłek posyłać, tak się ustawia. Ale dla niektórych parę rajdów z których nic nie wynika wystarczy i jest super.

0

Ja widzę wyraźnie przycisk "Odpowiedz". Klikam w to i odpowiadam.

0

Aż żal odpowiadać na takie posty. Ale odpowiedziałem.

0

Pedro gra całkiem nieźle. Rozgrywa, walczy. Za to wychwalany Rafinha często poza grą, słabo się ustawia.

1

Pedro, Pique, Xavi, Messi, Masche - dobrze grają. Reszta mogłaby grać trochę lepiej.

0

Xavi Xavi a nawet nie zauważasz, że to Rafinha nie ogarnia co się dzieje na boisku.

1

Wzmocnienie Realu?

1

Żegnamy najsłabszego dziś piłkarza na boisku.

1

Ronaldo jest żałosny... Nie wiem jak trzeba być ślepym, żeby stawiać go ponad Messiego. Cholera, do czego ten świat zmierza.

0

Nie ma Isco to nie ma ciągnącego ten wózek. Mam nadzieję, że kiedyś będzie grał w Barcie.

0

Bardzo dobrze. Jeśli Barca wygra to i ważni piłkarze odpoczną.

0

No to jak uważasz, ja pamiętam co innego :)

0

10 razy podał piłkę, czyli nawet niezbyt ma jak się wybić. No, crack powinien sobie poradzić.

1

No właśnie we wszystkich tych meczach Barca podkręcała tempo w końcówce, choć Malaga zagrała perfekcyjnie w obronie i guzik z tego wyszło.

0

Ciekawi mnie dlaczego Lucho zawsze na wyjazzdach kombinuje ze składem.

1

Przecież Barca w tym sezonie zawsze podkręca tempo w końcówce jak nie idzie, wyjątek to mecz z Realem. Nie wiem o co Ci chodzi.

0

Oglądałeś mecz z Getafe? Już wtedy nie przekonywali. A wyjazdy zawsze ciężkie, tym bardziej że u siebie się męczyli z Cordobą. No ale kto nie gra ten nie wygrywa hehe

0

Alen jak Alen, to jego początki w Barcie. Ale na Adamę nie ma specjalnie pomysłu.

1

Ktoś w komentarzach się chwalił, że dał remis do przerwy przy kursie 16. Hehe pewnie ma teraz banana na twarzy.

0

Ta zjadał, gdy ten miał kontuzję i swoimi trafieniami na pustaka.

1

Mówiąc niedojrzały nie miałem na myśli gry, ale jego podejścia do swojej sytuacji. A Ortola jest świetny, oglądam ostatnio wszystkie mecze Barcy B. Popełnia błędy bo ma koszmarnych stoperów i jest młody, ale bez przesady, w większości przegranych meczów nie miał nic do powiedzenia.

0

Ciekawe kiedy kibice zaczną go doceniać.

1

Ter Stegen sprawia wrażenie troszkę niedojrzałego. Do tego nie chcę zapeszać, ale w Barcie B szykuje się kolejna perła. Ortola to zawodnik najlepiej wyprowadzający piłkę z obrony mimo, że jest bramkarzem. Być może i on powalczy kiedyś o pierwszy skład? Co jak co, ale Zubi zostawił po sobie jeden problem mniej, na wiele lat. Zastąpienie Valdesa raczej nie było łatwe.

1

Nie chcę być rasistą, ale coś w tym musi być, że murzyni słabiej myślą (Toure to mocny wyjątek). Zresztą u nich często mecze kończą się mordobiciem, tak czytałem, a i oglądałem jakiś mecz kiedyś z ich lig to rzeczywiście. Długo nie trzeba było czekać.

2

Jak miałbym oceniać grę to Robben mógłby być przed Neuerem. To jest crack Bayernu. Nie wiem skąd te pretensje, strzelają gole to są nominowani. Poza tym popatrz jak to wpływa na promocję fubolu. Dziewczyna nie wie co to spalony, ale kto to Messi lub Ronaldo to dobrze wie.

3

Moim zdaniem Twoje posty wpłynęły na ocenianie zawodników. Od czasu Eibaru (tam to kompletnie nie wiem co się stało z ocenką Alvesa) to ocenki są zazwyczaj bardzo dobre. Ja się nie dziwię, że tak oceniają Iniestę, bo nie wiadomo "co" on gra. Niby ma kreować itd. ale czy na pewno? Tu przydałaby się analiza taktyki Lucho, bo teraz widzimy dużo bardziej walczącego Andresa. Iniesta daje wartość dodatnią zespołowi, tak to dla mnie wygląda, pomimo braku kluczowych podań. A więc czy jeśli będziemy oceniali go za kreację to powinien dostawać oceny 3.0? Moim zdaniem takie oceny też by nie pokazywały prawdy. Tak szczerze nawet ja nie wiem co myśleć o Inieście.

1

Kiedy Alves naprawdę ma lepszą skuteczność GÓRNYCH dośrodkowań. Ja nie wiem czemu ludzie tego nie widzą. Wrzutki Alby ostatnio nawet nie dochodziły do pola karnego, bo pierwszy obrońca je blokował. Ma fajne wejścia, jest dynamiczny, ale niestety często brakuje jakości w jego dograniach. Tak btw nie wiem czy zauważyłeś, ale Alves ma więcej prostopadłych dograń ze środka pola od Iniesty, a chyba to nie na nim ten obowiązek powinien spoczywać. Mnie akurat Dani zadziwia, bo naprawdę jego dogrania na wybieg to klasa (najczęściej do Messiego). Tylko zastanawiam się kiedy zostanie doceniony, bo solidnie gra cały sezon, a ostatnie miesiące wraz z Albą to mieli bardzo udane. To wciąż czołówka światowa, niech zostanie w Barcie.

1

Ten transfer Realu to już chyba na przyszły sezon, bo brazylijczyk z miejsca nie będzie grał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?