2

Oj cos pax zapomniales. Dosrodkowanie po ziemi, gdzie napastnik obrocil sie przy Masche w polu karnym bylo strona Alvesa.

1

W zeszłym sezonie najlepszy był Fontas, czyli idąc tym tropem Busi gorszy od Fontasa?

0

Koke to ten nowy Xavi, tak?

1

Z tymi fejsbukami to już ludziom się miesza... Niektórzy naprawdę przesadzają, ale dzięki temu każdy może być gwiazdą, choćby na parę sekund :D

0

I z ciekawymi cytatami ;)

2

Zauważyłem artykuł, że Xherdan Shaqiri w Interze. Już wcześniej mówiłem, że on w układance Pepa nie ma co szukać, ale żeby do Interu? Mocny krok w tył.

0

Aż tyle inkasuje? Skąd te informacje?

3

Słaby nie, ale to nie poziom Barcy, lepszy Mathieu.

1

Chyba jednak najlepiej jest jak jest, czyli główny news po czasie staje się takim czatem z ciekawostkami itp.

0

Denis Suarez świetna bramka.

1

Masche dał się obrócić w polu karnym napastnikowi. Niby nogę zdążył włożyć, ale jednak tak się nie robi w polu karnym i śmierdziało golem jak i karnym. Do tego zbyt często opuszczał pozycję i zostawiał Pique samego - strzał Cuenci nad poprzeczką.

1

Jak dla mnie lepsze noty dla Iniesty, Pique i Busiego, ale Masche też miał parę nieudanych zagrań w obronie.

1

Bez przesady z tym przyćmił wraz z Iniestą mają po jednej magicznej prostopadłej piłce, a Busi gra po prostu cud miód malina

0

Busquets to ten, który nie daje grać Masche na DM, dlatego będzie tak oceniany.

0

Przecież Busquets dominuje środek pola Pan i Władca, przetrzyj oczy.

0

Ten mecz ma dobry, nie wiem o co chodzi. Widać, że wraca do formy.

1

Fajnie? Ten zespół dopiero zaczął swój sezon, gra całkowicie się zmienia. Widać wspólnotę.

0

Cała pomoc i Messi grają dziś świetnie. Nawet Iniesta gra b.dobrze.

0

Co to było.... To geniusz.

0

Patrze sobie na dyspozycje naszych piłkarzy i ten sezon chyba dopiero się zaczyna...

1

Najlepsze jest to, że taki Halilović słabo spisujący się w rezerwach jest przed Munirem, Roberto, czy Rakitićem wedle użyszkodników. A Munir to już kompletnie siedział w pierwszej drużynie bo gazety o nim pisały...

0

A co oglądasz? Jak tam Munir się spisuje?

0

Po pierwsze to Adama jest zapewne zmęczony, grał bez przerwy, do tego obaj zawodzili w ostatnich meczach.

2

A co on takiego zrobił? Bo nie jestem w temacie

1

Jestem rozczarowany po pierwszej połowie meczu City-Arsenal.

0

Trochę brakuje piłkarzy, może sobie poradzą.

2

Nie sądzę, aby wrócił. Dla mnie podobny profil do Rakitića, chociaż nigdy nie wiadomo, a w kolejce kolejni czekają. Do tego sam jest chętny pozostania w Anglii. Nic dziwnego, tam mu przeciwnicy pod nogi podają.

1

Pewnie dlatego, że ludzie oglądają mecze dla akcji i bramek, a autobusy to najgorsze mecze. Skomentowałem Twoje posty, bo dziwi mnie, dlaczego nie widzisz, czemu Barca Real Bayern czy Chelsea nie mają pomysłu.

1

Tak sobie włączyłem west ham z braku laku i trzeba przyznać, że Song w BPL znów będzie gwiazdą.

0

Kroosa mi w ogóle nie żal, ale Isco owszem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?