Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oj cos pax zapomniales. Dosrodkowanie po ziemi, gdzie napastnik obrocil sie przy Masche w polu karnym bylo strona Alvesa.
1
W zeszłym sezonie najlepszy był Fontas, czyli idąc tym tropem Busi gorszy od Fontasa?
0
Koke to ten nowy Xavi, tak?
1
Z tymi fejsbukami to już ludziom się miesza... Niektórzy naprawdę przesadzają, ale dzięki temu każdy może być gwiazdą, choćby na parę sekund :D
0
I z ciekawymi cytatami ;)
2
Zauważyłem artykuł, że Xherdan Shaqiri w Interze. Już wcześniej mówiłem, że on w układance Pepa nie ma co szukać, ale żeby do Interu? Mocny krok w tył.
0
Aż tyle inkasuje? Skąd te informacje?
3
Słaby nie, ale to nie poziom Barcy, lepszy Mathieu.
1
Chyba jednak najlepiej jest jak jest, czyli główny news po czasie staje się takim czatem z ciekawostkami itp.
0
Denis Suarez świetna bramka.
1
Masche dał się obrócić w polu karnym napastnikowi. Niby nogę zdążył włożyć, ale jednak tak się nie robi w polu karnym i śmierdziało golem jak i karnym. Do tego zbyt często opuszczał pozycję i zostawiał Pique samego - strzał Cuenci nad poprzeczką.
1
Jak dla mnie lepsze noty dla Iniesty, Pique i Busiego, ale Masche też miał parę nieudanych zagrań w obronie.
1
Bez przesady z tym przyćmił wraz z Iniestą mają po jednej magicznej prostopadłej piłce, a Busi gra po prostu cud miód malina
0
Busquets to ten, który nie daje grać Masche na DM, dlatego będzie tak oceniany.
0
Przecież Busquets dominuje środek pola Pan i Władca, przetrzyj oczy.
0
Ten mecz ma dobry, nie wiem o co chodzi. Widać, że wraca do formy.
1
Fajnie? Ten zespół dopiero zaczął swój sezon, gra całkowicie się zmienia. Widać wspólnotę.
0
Cała pomoc i Messi grają dziś świetnie. Nawet Iniesta gra b.dobrze.
0
Co to było.... To geniusz.
0
Patrze sobie na dyspozycje naszych piłkarzy i ten sezon chyba dopiero się zaczyna...
1
Najlepsze jest to, że taki Halilović słabo spisujący się w rezerwach jest przed Munirem, Roberto, czy Rakitićem wedle użyszkodników. A Munir to już kompletnie siedział w pierwszej drużynie bo gazety o nim pisały...
0
A co oglądasz? Jak tam Munir się spisuje?
0
Po pierwsze to Adama jest zapewne zmęczony, grał bez przerwy, do tego obaj zawodzili w ostatnich meczach.
2
A co on takiego zrobił? Bo nie jestem w temacie
1
Jestem rozczarowany po pierwszej połowie meczu City-Arsenal.
0
Trochę brakuje piłkarzy, może sobie poradzą.
2
Nie sądzę, aby wrócił. Dla mnie podobny profil do Rakitića, chociaż nigdy nie wiadomo, a w kolejce kolejni czekają. Do tego sam jest chętny pozostania w Anglii. Nic dziwnego, tam mu przeciwnicy pod nogi podają.
1
Pewnie dlatego, że ludzie oglądają mecze dla akcji i bramek, a autobusy to najgorsze mecze. Skomentowałem Twoje posty, bo dziwi mnie, dlaczego nie widzisz, czemu Barca Real Bayern czy Chelsea nie mają pomysłu.
1
Tak sobie włączyłem west ham z braku laku i trzeba przyznać, że Song w BPL znów będzie gwiazdą.
0
Kroosa mi w ogóle nie żal, ale Isco owszem.