0

Leczo nie Lucho, i tak zwalniają go po meczu z Atletico.

0

Dobra dobra, a więc dalej stawiaj tysiaki przeciw Barcie i obrażaj jej trenera. Poza tym nie wiem po co ten przytyk w moim kierunku "chłopcze", no ale Ciebie nie da się obrazić. Mnie na pewno w internecie :)

0

Pele nie był leszczem, zobacz chociaż jego bramki. Lobiki zza pola karnego, precyzyjne strzały, dryblingi. Dziś ludzie się zachwycają takimi zagraniami, a co było dawniej. A czy byłby dziś przeciętny to nie wiadomo. Pele wyprzedzał swoje czasy.

0

Ciekawostka: Drużyny prowadzone przez Enrique lepiej grają na wiosnę.

2

Kolega wyżej to po prostu malkontent.

9

Spokojnie, ta siatka wystarczy, aby wypominać mu to przez kolejne miesiące. Aj przepraszam, wygraliśmy, nic nie było :)

0

W sumie jeśli ma się takie trio w ataku to jak to chyba powiedział De Boer, że trener powinien zająć się grą defensywną. Naprawdę Suarez mimo techniki rodem z PL to piłkarz nieprzewidywalny w zagraniach, bardzo kreatywny, dobry w grze kombinacyjnej. Nie ma dryblingu Neymara i Messiego, ale widać że nadają na podobnych falach. Do tego daje także inne atuty w ataku. Moim zdaniem widać światełko w tunelu jeśli chodzi o pomoc, ale to jeszcze za wcześnie aby o tym mówić.

0

Żeby wykontuzjowali ważne ogniwa Barcy? Nie dziękuję, już wolę, żeby spadli do adelante.

0

Nie wiem, dlatego nie wymyślam, ile ma wizji.

0

A temu wuefiście Lucho to dali chociaż pooglądać mecz z ławki trenerskiej, czy dostał już bilet w jedną stronę? Kiedy się kończy kontrakt dla Simeone lub Kloppa?

0

Przesadzali z agresją? To była błazenada.

2

Sędziowanie w Hiszpanii to nie przypadek.

0

Messi go tak smyrnął, że prawie nogę złamał.

1

Zastanawiać to można się jutro, dziś się cieszę.

0

Nie jestem taki głupi, na takie mecze dyszka. Do końca w sumie w to nie wierzyłem.

0

Ja postawiłem na Atletico, to dzięki mnie wygrywają hehe

0

Nie każdy podejmie się takiej walki o 3pkt jak Atleti.

0

Mówiłem, że Barca wygra.

1

Właśnie dla mnie Klopp to też nie jest dobry wybór. Dlatego chciałem się dowiedzieć co dokładnie przyciąga ludzi do Simeone. Mou to geniusz bez wątpienia, ale przeszedł do Realu i pah, nie ma gościa, niewiele wygrał. Widzisz, ja grę Atletico nie opieram tylko na tym, że on musi tam tak grać. Mi się wydaje, że on po prostu chce tak grać, bo indywidualnie wcale piłkarze Atletico nie są tak słabymi i niekreatywnymi piłkarzami. A więc dlaczego są topornikami? Mi się wydaje, że po prostu dzięki temu mają wyniki, a wcale nie są fanami biegania za piłką. Tak jak Mou i Klopp mają najszybsze kontry na świecie, jak Pep ma swój styl i przez to postanowił przebudować grę Bayernu, ale wyniki wcale za tym nie idą. Dlatego jak dla mnie Simeone nie ma wiele do zaproponowania i dlatego też nie będzie się pchał na posadę trenera czy to w Barcie, czy w innym klubie, gdzie nie będzie miał podstaw do wprowadzania swojego stylu.

44

Spokojnie Barca wygra, załatwiłem. Postawiłem na Atleti.

1

Sęk w tym, że przydałby się czyściciel w powietrzu.

1

A skąd wiesz coś o tych wizjach? Jesteś w jego głowie? Patrzymy na to, co jest, czy wymyślamy? Może właśnie dlatego Simeone siedzi w Atleti, taką drużynę sam sobie zbudował, to pasuje do jego wizji. Atletico jest jedną z najbardziej topornie grających drużyn. Dlaczego myślisz, że z nim Barca wróciłaby na szczyt? Jakie idą za tym przesłanki? Czy nie jest to jedynie dobry sezon Atletico?

1

Podziel na pół i daj jeszcze na Gimeneza, też się zastanawiam. Dużo do przodu, tak czy siak.

0

Z PSG Busi wymiótł wszystko.

0

Ja stawiam :) Wciąż jednak liczę na zwycięstwo.

0

Dobra mogę zaryzykować, stawiam na Atleti.

2

ale sie usmialem, masakra.

1

Nie zaslonil ust? Dziwne troche...

3

Czyli Barca ze słabymi fizycznie piłkarzami ma bronić się większość meczu i liczyć na bramki po dośrodkowaniach lub SFG? Bo jeśli masz zamiar mówić o pressingu to Atleti nie ma wcale lepszego od Barcy.

0

Taki typ zawodnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?