1

Ten kolor zielony to jakieś śmieszne jest, RSSS od drugiej minuty grali średnio.

0

Xavi ma charakter. Tylko nie wiem co ma drugi pogrubione zdanie do wypowiedzi w cytacie.

0

Ten komentarz śmieszny hehe

2

I wciąż się dziwię jak mu tak dobrze szło.. :) A no tak, zajechał drużynę w pół roku, a później żadne Sanczizy, Pedry i Fabregasy nic nie grali. Nawet Messiego miał bez formy, a raczej z kontuzją, Neymara tylko co drugi mecz.

1

No rzeczywiście, zagrożenia że hoho. Z Montoyą to się zgodzę, przeciąga te wrzutki często, ale Alvesowi rzadko się zdarza od meczu z Atletico.

2

To o wrzutkach to racja i fakt, w sumie lepiej jak dostaje piłkę za obrońców, bo drybling to Alba ma cieniutki, w sumie na autobus jest dwóch gości z dryblingiem - Iniesta i Messi, tylko ten pierwszy szuka formy.

2

Alves nie grał od początku to chyba czas zacząć szukać nowego kozła ofiarnego. U mnie padło na Iniestę. Jak tam u was?

0

Ale dziś to i ja sobie ponarzekam, a co tam.

1

To nie był ciężki mecz. Sociedad zagrało solidnie w obronie i tyle, ale straty na własnej połowie były częste i ten nieszczęsny samobój, no cholerka, nie ma lepszego pretekstu do postawienia autobusu. Tragedii nie ma oczywiście, wydaje się, że ta przerwa jednak była za długa, nie bez powodu kluczowi piłkarze odpoczywali na ławce, a grał piłkarz Juvenilu (bo w Barcie B grał tyle co kot napłakał). Mnie tylko zastanawia ta legendarna pomoc, straty Iniesty były kiepskie, zaangażowanie widać, ale to nie ten sam piłkarz.

2

Też nie sądzę, Roberto i Rafinha szanse od zaraz, w przypadku bana i tak nikogo nie zaboli, chyba już tracę cierpliwość na powrót do formy Iniesty.

0

Po co wszędzie powpisywałeś wynik meczu?

0

Oj akurat Suarez to w pojedynkę próbuje ciągnąć tę ofensywę. Próbuje niestety tylko, ale dobrze gra.

1

Ale trzeba przyznać, że ta pomoc nieprzypadkowo nie pierwszy raz spisuje się słabo, po prostu coś się kończy coś się zaczyna. Akurat Munir jak na swój wiek gra w tym meczu nieźle, Suarez także.

0

jak rasowy snajper.

0

Bo Ty myślisz, że to o posiadanie chodzi. Posiadanie jest jednym z czynników zwycięstwa, ale nie najważniejszym.

0

Czas na zmianę warty. Sergi Roberto i Rafinha. Pomoc Xavi-Iniesta to już nie to.

0

jest i pax :D

4

Oprócz samobója i poślizgu Montoi RSSS nie stworzyło zagrożenia. Niestety bramka utrudniła ten mecz. Mi się nawet podoba gra Munira i Suareza. Za to ta pomoc w tym wydaniu chyba wydaje ostatnie tchnienia, choć starania się Iniesty nie można odmówić.

0

Akurat Busi to tutaj gra dobrze.

1

Zabawie się w jasnowidza, ale coś czuję, że Real będzie pod koniec sezonu tak wykończony jak Barca w poprzednim.

1

Myślałem, że Carlo zdjął CRa, ale jednak leży gdzieś tam.

0

Ta, w ośmiu po tych wyolbrzymionych podcinkach? Dobra nieważne, z pustego i Salomon nie naleje.

1

Dokładnie, co chwilę za mocno posyłane ostatnie podanie, aż żal patrzeć jak knocą tak proste akcje.

0

Valencia jest lepsza, ale tak niedokładna w ataku, że trudno przewidzieć ich zwycięstwo. Gra obronna Realu pozostawia wiele do życzenia. Ładny otwarty mecz.

2

Ale 3 setki na mecz to nawet kolano mu nie zmarnowało, a dobrze pamiętam jak się śmiano z niego i nawet po nim było widać, że nie wierzy siebie po marnowaniu okazji, nawet na siłę kopał, nic nie dawało. Istny fenomen, a mówiło się, że to będzie najlepszy napastnik świata i taki potencjał miał.

3

Kto nie zagra niech zagra dobrze.

1

Bo tylko u Neymara dali cala kwote operacji, natomiast mediom podaje sie glowna kwote, a reszta jest zazwyczaj utajniona. Nie rozumiem po co klub ujawnil kwote za Neymara skoro nie jsst to obowiazkowe i nikt tego nie robi.

3

A po co Lucho 4 stoper jak potrzebuje 2 zmiennikow do ataku. W tak waznym meczu musi miec alternatywe. Myslenie nie boli ludzie...

2

Jakby pomyslec to sporo pkt zawalila obrona, a i wszystko pewnie po trochu.

4

hejterku Roberto grajac w rezerwach zjadal wszystkich obecnie grajacych pomocnikow, a teraz nawet w glownej druzynie gra dobrze, choc malo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?