Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja wciąż się zastanawiam jak z tak głupiego wywiadu dziennikarzom udało się tyle hałasu zrobić w sumie... o nic
1
W Grecji, a tym bardziej w Sparcie związki gejowskie były na porządku dziennym.
0
Tak mnie zastanawia co ludzi ciągnie do tak trudnych i hejtowanych stanowisk. Pewnie gruba kasa.
0
O ile Vermalen się podniesie, długo nie grał.
1
Też nie rozumiem takich gadek. Sam Abidal tak nie przeżył tej sytuacji jak część forumowiczów.
2
Skad informacje o zarobkach Rakiety?
0
Szkoda tego Lee no i ciekawe co zrobił takiego Etoo
1
Od meczu z Teneryfą (błąd Patrica przy golu) do teraz nie oglądałem tylko jednego meczu. Zresztą z Sabadell też Patric zawinił. Ale chłopak ambitny, może coś z niego będzie.
0
Wolfsburg zbiera ładną paake.
0
Usunąć Gotze, James, Pogba (nie oglądam go), Dybala a wstawić Isco i kto wie może taka trójka będzie za parę lat.
0
Z Patricem trzeba przyznać byłoby ciekawie.
20
Illaramendi też jest lepszy od Neymara, niech ten coś wygra najpierw z Barcą hehe fajna logika kibiców Realu.
26
W tym sezonie Alves to chyba najrówniej (solidny poziom) grający PO na świecie.
0
Stara miłość nie rdzewieje.
0
Ciekawi mnie jak się prezentuje statystyka Neymara strzały/gole, bo skuteczność to ma chyba najlepszą w Europie. Praktycznie wszystkie patelnie co dostaje to trafia.
1
Z Lewym to jeszcze inne cyrki mogłyby wyjść, bo to Bayern "zarządza" finansami w bundeslidze i tam mają swoje konszachty jak np. klauzula Reusa, przelewanie pieniędzy dla Dortmundu. A więc nie ździwiłbym się, gdyby Lewy już wcześniej załatwił sobie transfer.
0
Ojca Neymara jak to było w jakimś artykule.
2
Szkoda tylko, że komuś to nie pasowało i domagał się wyjawienia informacji. Sevilla często w ogóle nie podaje kwot transferu i nikt do nich nic nie ma.
2
Złoty interes Barcy, trzeba przyznać. Neymar to firma generująca zapewne bardzo duże zyski. Rosell zamawiał prostytutki dla ojca z uśmiechem na ustach.
1
W Fifie faktycznie rok do końca kontraktu obniża cenę kilkukrotnie. Ale na poważnie, Perez z tego co pamiętam (nie pamiętam gdzie to czytałem) płakał, że 57mln to niemożliwa cena, bo sam dawał więcej (coś około 100). Przy cenach teraźniejszych to i tak złoty interes Barcy. Skośnoocy pociągną to za sobą. Strach o tym myśleć, ale my jesteśmy jak mrówki pośród nich.
1
Bale kosztował powyżej 130, ale nie opierałbym się na jakimś tam artykule, bo i kluby nie chcą podawać takich rzeczy.
2
Cała długa analiza tylko po to, aby aby wychwalić genialnego Pedro Pedritoo. W sumie masz trochę racji, ale akurat tym razem pomoc grała dobrze. Też myślałem, że wejdzie Xavi aby uspokoić grę, bo jednak Rafinha pod koniec ledwo dychał.
0
Villarreal i Malaga to najgorsze co może spotkać Barcę. Bardzo dobrze zorganizowane zespoły. Nawet Realu tak się nie boję, bo to jest jednak widowisko i mecze czasami przebiegają jak gra kamień-papier-nożyce.
1
Właśnie wydaje mi się, że to ta szybkość przeszkadza Suarezowi. Wystarczy prześledzić jego gole w Live. A tu obrońcy popełnili babol, a tu wystawili mu patelnię. Nie mniej jednak nie wyróżniał się jakąś szybkością, a w Barcie wszystko jest na najwyższych obrotach. Tutaj dostaje piłkę w gąszczu, niewygodnie obrócony, brak czasu aby przymierzyć, jak już ma patelnię to też mało czasu na przemyślenie (jak z Sociedad). To nie usprawiedliwia tego, że powinien mieć więcej bramek, ale ile sytuacji miał takich jak wczorajszy gol Neymara? Z Atletico miał czas i miejsce to ładnie przymierzył i uderzył. Mi się jego gra podoba, wczoraj jeden z najlepszych na boisku.
0
Dostał siatę i stanął jak kołek, faul oczywisty. Niestety, ale jak piłka Ciebie minie to nie możesz stanąć przeciwnikowi na torze i to nie wina Juanfrana. Gdyby się zdążył obrócić plecami to jeszcze jeszcze możnaby doszukiwać się błędu sędziego, no ale naprawdę Ledsbourne to była prosta sytuacja jak drut, dziwi mnie to, że tak interpretujesz.
1
Przeczytalem o Alvesie i nie wiem czy sie smiac czy plakac.
0
Alves gra dziś świetnie.
0
Prawa noga Messiego w sumie też boska.
0
Matje by się przydał do gonitwy.
0
A po co hejtować jednego z najlepszych w tym meczu?