1

Newcastle bez połowy składu, karny w 1 minucie nieprawidłowy.

1

Takie bajki to sobie wciskaj. Wszędzie mają lepszych sędziów tylko w Hiszpanii okulary złe produkują? Włącz sobie jakiś mecz La Liga, większość meczy widać ewidentnie, że sędziowie dorabiają sobie na emeryturkę. I to nawet nie spiski, Osasunę już po sądach ganiają, a co się działo parę lat wcześniej we Włoszech to nawet nie wspomnę...

0

A powinni więcej. Do tego słupek, poprzeczka, fajny mecz.

4

haha darmowy karny dla RSSS, teraz powinien być dla Sevilli, a sędzia nie wiadomo co zrobił, piłka dla Sociedad. I jak tu obstawiać, korupcja...

2

Rożny, wrzutka zbyt głęboko, a sędzie dyktuje karnego bo komuś się upadło przy bramkarzu. No, bez jaj.

1

Przecież to jest chore. W biały dzień sędziowie znów ustawiają mecz. Mowa o RSSS i Sevilli.

1

Alves gra dobrze cały sezon, ale raczej zarząd się z nim pożegna. Sprawa z Montoyą nie jest łatwa, bo on w sumie gra chyba nawet gorzej niż wcześniej, a nowy nabytek będzie potrzebował czasu (Rakieta) lub w ogóle się nie sprawdzi. Do tego przez pół roku wcale nie gra się z ogórkami, są też ważne mecze. Wolałbym żeby został w Barcie, na jego pozycję nie ma lepszych.

0

Wie ktoś na jakim i czy w ogóle kanale C+ leci mecz Sevilli?

2

Widział jak Bayern gra?

0

Połowa składu niedostępna na mecz i środek tabeli w cienkiej PL. Tak, tu już baranek w ściane nie pomoże.

2

City gra dziś z drużyną, która nie ma połowy podstawowego składu, do tego na początku darmowy karny. Boże, co za ludzie....

0

destro odpuść sobie na dzisiaj komentarze. Tych głupot nie da się czytać. Malaga średnia? Na pewno, przecież nie mają Rojsów i Benatiów w składzie :D

3

Przeciwko dobrze broniącemu autobusowi niedoczekasz się skutecznej gry, bo to taka świetna taktyka i każdy średnio rozgarnięty obserwator to zauważy. Dla niektórych pewnie za trudne.

1

No trudno się nie zgodzić. Matje perfekto mecz, ja nie wiem jakby tam miał za niego Bartra się ścigać, dobry wybór Lucho.

1

Tak to jest jak ktoś patrzy tylko na wynik, ale niektórzy muszą sobie uświadomić, że jest jeszcze druga drużyna, która nie boję się tego powiedzieć - zagrała perfekcyjnie (po raz drugi) w obronie i przynajmniej remis im się należał.

1

Nie rozumiem tego ździwienia. Malaga to najgorszy rywal dla Barcy w lidze. Bardziej się ich obawiałem od Realu, czy Valencii. Za to buki poszły po całości handicap na Malagę +3 po kursie 1.6 chyba niezbyt ogarnęli.

1

Przez najbliższe dni znów szambo na stronie, będzie trzeba przeczekać :D

0

Ale na Malage były dobre kursy. Na handicap +3 wyłapałem aż kurs 1.6! Ale porażki to się nie spodziewałem, obawiałem się tylko trudnego meczu.

0

Barca kiepsko nie grała. Malaga grała dobrze.

2

Brawa dla Malagi za mecz. Najlepiej ogarnięta drużyna w defensywie, Gracia jak widać drugi raz rozpykał Barcę taktycznie. Mimo wszystko Barca zmierza po mistrza!

1

Nie przegadasz kolego wynik 0-1 i większość tylko to widzi, a Barca gra to samo co w manicie z Levante.

0

Taki Fabregas potrafi kreować a przychodzi autobus to nic nie posyła. Niepotrzebny pomocnik.

5

Grają to co zawsze, tylko Malaga dobrze broni. Jak trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć.

1

A co w tym meczu takiego robi Mathieu? :D Zero błędów miał.

1

Jak zrobić kontry, gdy ciągle stoją 4 obrońcami + 2 DMami na własnej połowie

0

A ja się kurde mole zastanawiam po jakiego grzyba wymienia się Pogbę jako DMa Barcy jak on w Juve ma jedną asystę i prawie 10 bramek. To aż śmieszne.

1

Grając na 9 w Arsenalu wyglądał słabo, co dopiero w Barcie..

2

Fajny artykuł. Ciekawe jest to, że taki odpadek z Realu Madryt był najlepszą 9 ostatniej dekady! Guardiola jak widać nie ma szczęścia ani do stoperów ani do napastników.

0

jolowanila nie do Ciebie był skierowany post, do Kasabiana.

6

Gaya za 2-3 lata będzie gotowy, by grać dla takiego klubu jak Real. Na szczęście Barca ma Grimaldo, chyba nawet większy talent.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?