1

Mamy w tym sezonie najlepszego PO, ale buraki i tak będą na tym świecie :)

0

Stawiałeś coś na ten mecz?

0

Potwierdzone info.

0

Mam dla Was dobrą wiadomość: Barca zazwyczaj lepiej gra w drugich połowach i to wtedy strzela więcej bramek. hehe chyba dzisiejszy mój post proroczy, a ciesze się, bo sporo kasy zarobiłem na dzisiejszym meczu.

0

City juz dzis pozegna sie z LM. Do boju Barca! Prawdziwy hit Evropy.

0

Święte słowa, polać mu!

0

Wszyscy są Ronaldinhami :D

1

Z Malagą obstawiłem +3 handicap na Malagę. Manita będzie przy dobrych wiatrach. Najpewniej wynik 0:3 lub 1:3 dla Barcy. Z pewnością Neymar i Messi coś ukują, niestety nie wyliczę minut, bo to za trudne. Dodam tylko czerwoną dla staruszka Demichelisa jak rok temu.

2

Właśnie też znam normalnych i chyba żaden z nich nie udziela się na rm.pl, co innego tutaj. Widzisz, przyroda nie lubi pustki, dlatego większość (barany) się udziela, inni mają dość. Tę stronę też to może spotkać, ale póki co nie wygląda to tak źle. No przynajmniej jak Barca wygrywa, a robi to bardzo często :D

1

Alves pauzował hmm... Tak to chyba spoko luz.

2

Ja tam dzisiaj obstawiam manitę, bardzo prawdopodobne i fajny kurs.

1

Znowu Destro robisz z igły widły. Powiedział co wiedział, takie słowa nie wzbudzą spekulacji, no chyba że znowu jakiś dziennikarz za bardzo się naćpa, albo z braku laku. Chociaż fakt, Abidal coś ostatnio dużo robi szumu wokół siebie i Barcelony, taki Keita siedzi sobie cicho w Romie. Niby chciał pracować w Barcie, ale robota albo za łatwa albo za ciężka, nie mógł się zdecydować.

0

Pewnie zagra Demichelis, a nie Mangala.

1

To jest takie science fiction, że na szczęście nawet nie trzeba się zastanawiać, nigdy tak się nie stanie. No i nie da się ocenić jakby to było.

1

2-3 lata i taka Sevilla czy Valencia będą biły Anglików jak teraz Barca, Atleti i Real. No chyba, że PL wykupi znów talenty bo w PL błyszczą większość byli gracze La Liga. A teraz jeszcze szejków się namnożyło i rusków, którzy zakłamują obraz słabej ligi. Nieprawda, że w PL jest trudniej, czy więcej kolejek. Mocniejsze zespoły odpadają z tych mało wartych pucharach z 2 ligowcami, w Hiszpanii są rewanże jeszcze w pucharze. Po prostu liga angielska jest toporna, dla mnie takie Totki spokojnie dostałyby oklep od Celty, przy dobrych wiatrach z Rayo. Mecze mają lepszą oprawę itd. ale te baloniki hitowe typu mecz City-Chelsea to najczęściej nudy.

1

Tysiąc cytatów, każdy trochę inny.

1

Jesteś niepoważny. Porównujesz 2 inne zachowania i oczekujesz sprawiedliwości. No bezsens. To co zrobił Alba było mniejszym przewinieniem od CRa, który kopnął bez piłki i dał z piąchy.

0

Ocena dla Pedro przesadzona, dałbym wyżej Messiemu i dla Alvesa 4.0

3

"podobne zachowanie" No właśnie, tylko podobne, bo całkiem inne. Ja też uważam, że Jordi chciał się wyżyć i miał pretekst, bo sędzia nie użył gwizdka, ale porównywać to do Pepe, który zostawił piłkę 2m dalej i zaczął jechać po grzbiecie zawodnika to z deka głupie?

0

Najpierw porównujesz ocenę Alvesa do Neymara, a później wywód na pół strony, że Alves przez błąd powinien być... no właśnie. O wiele gorzej oceniony od Neya? Nie widzę tu sensu. Zaczynając od tego, że porównujesz całkiem inne zadania, pozycje na boisku.

1

Tak, pozbawił punktu, pomyliłem się. Spodziewałem się ciężkiego meczu, bo w obydwu to nie była jakaś słaba gra Barcy, ale tak szczerze Malaga chyba najlepiej potrafi grać z Barcą. Ja bym wystawił ocenę 4.0 Alvesowi tak jak już pisałem. Wyjściowa i -1 za ten błąd. Ale nie oszukujmy się, Alves miał mnóstwo lepszych meczów. W tym Malaga rzadko atakowała, więc w grze obronnej nie miał czym się wyróżnić (tych odbiorów nie chce mi się analizować, ale to raczej zbieranie wybitych piłek), a ofensywna gra nie przynosiła większych korzyści. Myślę, że ta przegrana będzie miała wpływ na oceny. Najlepszy Mathieu, ale jemu też powyżej 6.5 nie ma za co dawać.

2

W tym sezonie City tak nie czaruje, ale dziwne, że Barca znów dostaje tak szybko mecz, który równie dobrze mógłby być finałem LM. A w dalszych etapach Mou i jego autobus...

0

Ten Nastasić jest cienki niestety.

1

Douglas akurat grał z Malagą kolego :)

1

Jeśli Isco nie będzie grał to bardzo możliwe, że medialność Jamesa będzie tu kluczowa i forsa na niego wydana.

3

A tak swoją drogą analizując grę Alby, czy Montoyi potrafisz napisać, że wrzutka przeleciała przez całe pole karne itd i stąd dobre statystyki. Przy Alvesu tego unikasz. To nie pierwszy raz z tego co pamiętam, nie chce mi się szukać. Te ocenki od użytkowników i tak nie mają większego znaczenia, ja w sumie nawet nie oceniam.

1

pax nie baw się we wróżbitę. Nie wiadomo jak bramka podziałała na morale zespołu, jak wyglądałaby taktyka Malagi. Możesz się domyślać. A prawda jest taka, że błąd Alvesa pozbawił Barcę punktów. Oczywiście do spółki z Bravo, ale jemu można wybaczyć, bo podanie było fatalne.

1

Prawda. Na Villarreal połamią zęby. W pierwszym meczu już mieli dużo szczęścia. Ale pod koniec spadkowicze będą coraz groźniejsi i w sumie to nie ma bata - Barca i Real stracą jeszcze pkt z jakąś Granadą czy Getafe. Dochodzi puchar, LM, będzie zmęczenie.

3

Gosc od kamery tez zajefajny. Chyba wypil i raz o malo sie nie potlukla. Przez chwile myslalem, ze streama puszcza jakis kibic ze stadionu.

1

Właśnie pax jak tu ocenić grę Alvesa w tym meczu. hmm moim zdaniem licząc ten błąd to 3.5-4.0 w ofensywie bez błysku, parę niezłych wrzutek i to tyle, nawet z Messim za bardzo nie klepał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?