Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A więc co to jest jak nie murowanie? To dlaczego Barca gdy ma rywala z wyższej półki (lub goniącego wynik) to atakuje kontratakami, a nie przez preferowany atak pozycyjny? Czy aby na pewno Barca sama sobie jest winna? Absolutnie nie.
0
Oby nie padało i nie było żadnych kontuzji, a będzie dobrze.
1
Już od dawna to Modrić jest kluczowym zawodnikiem Realu, tak samo Ramos strzelał kluczowe bramki. Modrić to jest TOP 5 pomocników na świecie, mam nadzieję, że Rakitić pójdzie jego śladami.
2
Pewnie nie przemówię Tobie, ale naprawdę Busi to klasa. Zapominasz o tym, że Veratti jest często wspierany, np Motta, PSG gra inaczej i ja jak już widziałbym go jako rozgrywającego, na DM nie miałby czego szukać. Ławeczkę by przywitał.
1
No właśnie, a więc nie wiem dlaczego to właśnie on miałby pobić rekord transferowy.
3
Czyli to samo mogę powiedzieć o Masche, a DMem w Barcelonie jest gorszym. Do tego te wyprowadzenie piłki to sorki, ale może buty czyścić Busiemu, co nawet udowodnił w ostatnim meczu. Veratti myślę, że poradziłby sobie w Barcelonie, a to głównie dlatego, że świetnie sobie radzi pod pressingiem, bardzo inteligentny. Mimo wszystko jak czytam, że jest lepszy od Busiego to chyba wypada tylko mi śmiechnąć.
1
Powiem szczerze widziałem dosłownie jeden mecz z udziałem Pogby, ale nie ufam tej słabiutkiej lidze, a już na pewno nie udowodnił, że jest tyle wart co Zidane.
1
W czym niby jest lepszy? Jako DM? Jeśli podawałby piłkę pod nogi przeciwników jak z Chelsea to ławeczkę szybciutko by przywitał.
0
Rzeczywiście byłaby miazga jak Getafe wchodziłaby w środek pola Barcy jak w masło.
0
Albo całe życie miał taki charakter i takie myślenie.
2
Ale to, czy ktoś był najlepszy to też w sumie subiektywne, bo taki Bale to nie ma co liczyć na trofea z Walią. Grali w innych czasach (to ma dużo do rzeczy). Moim zdaniem po prostu wyprzedzali swoje czasy, to są tacy piłkarze. Kiedyś liga Brazylijska lała Europejskie potęgi, także na pewno tylko ogórkom nie strzelał. Widziałem porównania wyników to fakt, więcej bramek padało, ale teraz też zdarzają się takie wyniki jak z Rayo. Druga sprawa jest, że Pele nie ma ponad 1000 bramek oficjalnych i są na to wyliczenia.
3
Co z tego, że dobijał na pustą. I tak przepłacony.
1
Komentarz usunięty
1
No nieźle hehe postawiłem na bramkę Vitolo w meczu niestety tylko piątaka, a ten już w 30 sek strzela. Na Vietto też postawiłem.
0
Nie oglądam Pogby ani serie A, ale jak już ktoś z Bundesligi to tylko Belg, choć też przekonany nie jestem.
1
Ale początek meczu miał słaby, to przez niego stracili bramkę i ogólnie rozkojarzony, teraz lepiej.
18
Tak wszyscy chcą tego Danilo, a za każdym razem jak go oglądałem to zastanawiam się, czy Douglas nie był rozsądniejszym zakupem..
1
Bardzo dobrze, że jest takie założenie, dzięki temu nie ma aż tylu autobusów na wyjeździe, to jest promowanie ofensywnego stylu gry. A gdy jest remis to trzeba zdecydować kto przechodzi, lepsze to od karnych lub monety. Ten gość jest idiotą i tyle w temacie.
3
Ja ogółem wolę Rakitića, moim zdaniem właśnie do LM nie potrzeba Fabsa, który błyszczy z ogórkami, a kogoś kto wypluje płuca. PSG dlatego ma dobrą drużynę. Taki Matuidi cały mecz może latać od obrony do ataku. Cavani też niby psuje akcje, ale walki i pracy nie można mu odmówić. Dlatego aż tak nie był widoczny brak Ibry, bo powiedzmy szczerze, on jest tylko od zadań specjalnych. Pastore czasami nawet za Marquinhosa bronił. Veratti niepozorny, ale jednak walczak. Chociaż Chelsea też miała fajną pakę, ale limit szczęścia się wyczerpał, a tego Mou nie można odmówić. Zbłaźnili się i tyle. A my się cieszymy. A gdzie ten Fabregas co na jesień walił po 1,2 asysty na mecz? Jeszcze Sancheza trochę mi szkoda, ale jego na pewno nie. Dla mnie człowiek, który ma za małą ambicję. Tu w wywiadzie powie, że gra nie tam gdzie chce, tam przepuklina no to niech teraz kopie się w PL. To Barcelona zrobiła z niego takiego grajka. W Barcelonie nie wybił weteranów nawet, a w PL jest największym maestro.
3
Kolejnym argumentem jest też to, że odpadają w pucharach z 3 ligowcami, ale może po prostu olewają te puchary? No i mecze są na dużej szybkości, Hiszpanie nie wytrzymaliby po rundzie jesiennej. No, coś w ten deseń. A prawda jest taka, że Deportivo nie mówiąc już o takiej Celcie czy Rayo potrafią zaprezentować bardziej składny i ładniejszy futbol od MU (to to już dla mnie parodia).
5
Miałem to samo, żałuję, że wyłączyłem.
18
Bardzo mnie cieszy odpadnięcie Chelsea.
1
Spokojnie Bayern poklepie Paderborn 5:1 i znów będą wielcy.
0
Bo to Guardiola, mu się udało tylko z piłkarzem który może grać wszędzie - Messim.
1
Hehe świetny post, nie wiedziałem że coś takiego tu przeczytam. Bardzo szczerze.
0
Bez jaj, jakie piękne bramki strzela Porto :D
1
Si senior, jasne jak słońce.
2
Brawo CR, ratujesz moje piniondze.
0
CR proszę o jeszcze jedną.
1
Dobra. Mówiłem, że Real w tym sezonie będzie grał jak Barca Martino. Ale Barca chociaż w LM potrafiła się spiąć, korki z betonu?