2

Hah jak to zauważyłem. Patrzę, coś te słońce tak nie za bardzo chce świecić, przypomniało mi się o tym zaćmieniu, ale jest słabe. Dobre oko mam.

4

Tutaj Robertinho ma rację, bo Alba gra inaczej, ma Messiego, który posyła mu idealne piłki, a ten 10% chyba wykorzystuje w jakiś sensowny sposób, ale większość to po prostu niedokładność/za mało miejsca. Z drugiej strony po prostu TRZEBA przyznać, że i ze stojącej piłki to Alves lepiej wrzuca, przy wrzutkach Alby często piłka zatrzymuje się na pierwszym obrońcy, u Alvesa rzaaadko. To było aż nadto widoczne w tym sezonie, gdy to Alba przejmował rolę tego "wrzucającego". Stawiam stówę, że statystyki to potwierdzają, jak i ogólnie mecze.

1

Też tak uważam, to już chyba wolałbym Bartrę, bo Masche nawet nie chodzi o wzrost, ale przez swój styl gry popełnia straszne błędy. No chyba, że ma swój dzień, to i doda coś od siebie.

12

A kogo ta korona teraz obchodzi, gdy Leo tylko z jedną asystą w meczu gra kosmos.

0

Przeczytałem w poprzednich wywiadach.

2

Bzdety wypisujesz :)

0

Te wypowiedzi Pellegriniego... Szuka wymówek, zwala na piłkarzy, że nie robili tego, co on chciał. Jak dla mnie to tylko o nim świadczy.

1

Oczywiście, Francuz to był najlepszy transfer stopera w lecie. I nie słuchać opinii hejterów i dzieciaków, którzy nie widzieli ani jednego meczu Mangalów i Benatiów.

1

Prawda, ale popatrz na średnią wieku w Schalke, Leverkusen i co roku kogoś wprowadzają, jak widać to plusuje, wszystkich nie wykupią. Nie przesadzajmy z tym wykupywaniem Bayernu, w większym stopniu robi to ta pokrzywdzona Borussia Dortumund, a Bayern to już tylko topowych graczy potrzebuje.

23

Engel wczoraj dobrze podsumował. Messi to mistrzowski piłkarz. Ktokolwiek grał kiedyś w piłkę, to wie, że Messi to poziom nie z tej planety, to piłkarz IDEALNY i ani trochę nie jest to przesadzone. Dajcie go do Levante, za 2 lata będą w LM.

3

Z Montoyą.

1

Bundesliga ma spore szanse na przegonienie PL, a to dlatego, że inwestują w młodych, a frekwencja na stadionie zapewni kasę. Mają Bayern, który prezentuje inny poziom i wszyscy będą do niego dążyć. Dochodzi tu Wolfsburg z pieniędzmi i naprawdę świetną grą (polecam ich mecze). Wolfsburg zajdzie dalej niż Schalke czy Leverkusen i to dla mnie już się tworzy europejska dobra marka.

1

Jedno nie wyklucza drugiego. City w tym sezonie jest cieniem, jednak ich piłkarze nie mają jakości, a w BPL czarowali (LM pokazuje ten poziom). Ale jednak 11 strzałów celnych i 10 niecelnych i to w LM(!) to są naprawdę statystyki z kosmosu, a i Barca nie podkręcała tempa przesadnie. Jak dla mnie taka Valencia spokojnie mogłaby walczyć za City. W ogóle La Liga i miejsca od 1-10 stoją na b. wysokim poziomie. Niedocenione drużyny, ale Villarreal, Valencia, Atletico, Celta, Espanyol mogliby spokojnie ogrywać czołówkę BPL. Przecież Manchester City to żywcem wyjęta z ligi hiszpańskiej piłkarze. Silva, Aguero, Yaya, Navas itd.

1

Kończ waść...

2

Nie nie, to by było za proste od tak "ustawić Pique". Po prostu dużo daje także Suarez, wczoraj Mathieu także pomógł. Nie ma co się oszukiwać, udane SFG to większość po prostu udana przepychanka, a widać, że dużo czasu poświęcają na treningach na to. Rekord Pique goli w Barcelonie, pierwszy w życiu gol z rożnego Messiego, a i wczoraj Suarez mógł strzelić, nie miał krycia nawet (!). Naprawdę dobrze to wygląda, to jest ewidentnie wpływ Lucho. A przecież Barca wcale nie ma zbyt dobrych warunków na taką grę, jak widać da się.

2

Mają pecha już drugi rok.

0

A City to dojechalo na Camp Nou? Dawac no tu Malage do LM.

0

A gdzie info o kontuzji Vermy? On powolany?

0

Nie ogladalem meczu, ale moze przez zmeczenie tak nie trafiali, pewnie wszyscy pluca wypluli.

0

hehe chłopak lepiej pyka ode mnie.

3

Tralalala ta na potwierdzenie Twoich słów mam poszlakę. Mamy gole z karnych, z wolnych, ale gdzie rubryka "z rożnych"? Też stały fragment gry, a jak wiemy z rożnych też padają bramki, tak jak Krzynówek potrafił. Uważam to za oczywistą prowokację redakcji i obrazę narodu portugalskiego. A tak szczerze to Twój post jest nie dość, że debilny to jeszcze bez sensu, gdzie w jednym zdaniu sam zaprzeczasz sobie.

0

Też tak uważam, przecież to by był kabaret na kółkach...

1

handicapy masz minusowe i plusowe. Jeśli dajesz handicap na Barcę -1 to Barcelona zaczyna mecz z wynikiem -1:0, czyli żeby wygrać muszą strzelić 2 bramki, bo na 0:0 i na 1:0, po prostu różnicą 2 bramek. Jeśli dasz plusowy +1 to Barca ma wynik +1:0, czyli nawet jeśli jest remis w meczu, to Barca wygrywa, bo zaczyna z jedną bramką na plusie. Zrozumiałeś? Ja też kiedyś tego nie ogarniałem, ale najlepiej jest tak najprościej to wytłumaczyć.

0

Statystyka z kosmosu

0

pewniaki na przegraną.

1

Pewnie musiał czuć się jak debil, gdy kazali mu przybrać tę "pozę".

0

Ma ktoś dobry stream do meczu Barcy B?

0

Komentarz usunięty

1

Jest lepszy i mogę powiedzieć to już teraz. Wiesz dlaczego? Bo to kibice srali w gacie przed City, które miało zrobić pogrom na Barcelonie. A Dlaczego? Bo widać już było, że procesor zaczyna nawalać. Teraz natomiast postawić na Barcę w meczu z City to było jak magiczne pomnożenie pieniędzy. Nawet jeśli nic Barca nie wygra, to ten sezon i tak wygląda już lepiej, bez asyst Cesca i jak to mówisz bez najlepszego piłkarza tamtego sezonu. Bo moim zdaniem ani Sanchez ani Cesc nie byli kluczowi, co potwierdza ten sezon. Ale spokojnie, jeszcze lepsze zobaczymy, tendencja jest zwyżkowa.

1

Alaba najlepszy LO na świecie, który ma 22 lata. Real już co roku zamierza 100 mln transfery robić? A tak w ogóle to taka plotka, że nie ma co komentować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?