Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Na tym etapie rok temu Barca wygrała z City,była pierwsza w tabeli La Liga z tego co pamiętam (jak piszę źle to poprawić)."
... I grała taką kupę, że nie dało się tego oglądać, po czym wygrała guzik z pętelką. A Cesc był żywym obrazem na boisku tej Barcelony. Czyli bez pomysłu, bez kondycji, bez walki o piłkę. Takie mam zdanie o tym piłkarzu. Leniwy geniusz bez potrzebnej ambicji.
1
Jest częścią drużyny, a akurat zabrakło jego goli i asyst (oczywiście jak zwykle). Barcelona bez niego nie radzi sobie gorzej, ba parę razy lepiej. Co mi da podniecanie się jego asystami z pierwszej części? To ma go czynić lepszym piłkarzem od takiego Rakiety? Dla Ciebie tak.
0
Ten mecz MU raczej ustawiony kursy na Tottenham strasznie wysokie, a przecież grali do tej pory lepszą piłkę od Czerwonych. Duża kasa się przelała.
1
Akurat oglądałem po rusku. Pewnie oszczędziłem sobie komentarza wszystkowiedzącego hejtera pana Olłowskiego?
1
Dobra asysta to asysta, gol to gol, a geniusz Fabregas nie gra już w LM. A gdzie był? Na boisku. Gdzie był pół roku w Barcelonie? Na boisku, ze swoimi ołowianymi nogami. Do tego tańszy Rakitić, który zresztą piłkarzem jest innym od Fabsa, ma inne zadania. Ale dla Ciebie to nie ma znaczenia. Busi też pewnie cienias, bo nie ma asyst.
3
Tak, na fałszywej dziewiątce grał jakieś 6 meczy, tylko gdy Messi miał kontuzję a więc nie wiem kto tu plecie bzdury, utarte schematy. Jak nie wierzysz, to sprawdź. Cesc też gra w znacznie słabszej lidze niż Hiszpańska, co z tego.
8
Te statystyki go tak zaprowadziły, że już nie jest w Barcelonie. A mecze to nie tylko asysty. Jeśli Barca wygra w tym roku LM, to nie będę miał wątpliwości, że to dlatego iż nie ma go już w Barcie. Za Lucho raczej Cesc też by nie nabił takich statystyk. Jeśli miałbym porównywać to De Bruyne bije ich wszystkich w statystykach, a jakoś piłkarzem jest gorszym od tej dwójki.
0
No nie wiem, ja tam go widziałem.
5
Ty się nie podniecasz, a ja się cieszę, że mamy kogoś takiego jak Rakieta w Barcelonie. Co mu po tych statystykach?
0
Co z tego, jak grał czapką niewidką.
0
Jakiś tam trener Belgii mówił, że De Bruyne jest lepszy, bo ma większy wpływ na grę zespołu.
6
Oceniasz tak Rakietę, bo był ustawiony ofensywnie, podwieszony pod napastnikami i miał dużo swobody. Ciekawe, czy to zauważyłaś. Ale nie owijając w bawełnę, mecze trzeba też umieć oglądać. I każdy kto umie, czy nawet profesjonalny trener Lucho powie Ci, że chłopak grający raz na pół roku zagrał dobre (jeśli nawet nie bardzo dobre) spotkanie na najbardziej odpowiedzialnej i trudnej pozycji w Barcelonie. Eibar? Tak, tylko Eibar, co z tego. Dlatego nie dziw się, że tak oschle koledzy wyżej Cię potraktowali, bo widać, że za dużo mądrych rzeczy nie masz do powiedzenia akurat w tym temacie.
6
Bo Max Kolonko mówi jak jest. Roberto to nie poziom Barcy, a Pedro wielkim piłkarzem był.
6
ohoho póki co to Denis z ławki Sevilli i Halilović nie potrafiący prosto podać to marne pocieszenia po Roberto w pierwszym składzie.
3
City dostanie lanie na Camp Nou, na wyjeździe Barca grała na pół gwizdka, ale w tym sezonie City gra słabiutko.
1
Moim zdaniem Rakieta zagrał najbardziej wysunięty ofensywnie niż w całym sezonie. Co chwila podwieszony pod napastników/ na skrzydle. Dobry mecz.
26
Xavi nie do zajechania. Ile to już lat na najwyższym poziomie?
0
Kolejny mecz, w którym Roberto zagrał o klasę lepiej od Rafinhi. Mam nadzieję, że go wypożyczą, rozwinie się i wróci do Barcy jako podstawowy zawodnik.
0
Jakbym odpalił proponowane składy z początku sezonu to stawiam stówę, że połowa drzewek zawierałaby Montoyę w podstawie.
0
Nie przypominam sobie, choć raz Ney mógł się lepiej zachować.
0
Trochę popadało i nawet piłka nie chciała się turlać. Szkoda, że tak biedny klub.
0
Nie na tę chwilę, bo nawet jeśli wygrają to Barca wciąż punkt przewagi.
3
A Ty oglądasz? Wiesz na jakiej pozycji gra Roberto? Rakitić ma swobodę, bo jest ofensywnie ustawiony, ale Ty tylko potrafisz jego dostrzec, bo uczestniczył w paru akcjach ofensywnych.
9
Ale mnie wk*rwia to pi*rdolenie w komentarzach. Chłopaki grają w nietypowej konfiguracji i sobie całkiem nieźle radzą, ale narzekania będą bo tylko 0:1 wygrywamy. Roberto nie gra dobrze, gra bardzo dobrze, tak jak i Rakitić, Rafinha też daje radę.
0
No taka kreatywność na DMie, że Busi przez pół sezonu miał jedną asystę, nie wiem co ty oglądasz, dobrze gra.
0
Samper to by pewnie już hatt tricka miał.
0
Z Elche było coś całkiem odmiennego.
0
Być może to Roberto będzie na DMie.
0
On jako brazylijczyk nie lubi argentyńczyków, tak mi się wydaje.
1
Widać po twarzach, że zbyt wyluzowani podchodzą do tego meczu, a to nie będzie łatwa przeprawa.