3

Wszyscy zapomnieli o Tello, ale jak miałbym wybrać zmiennika Munira, Deulo to wybrałbym Tello zdecydowanie.

4

Tello hat trick.

0

Z ławki?

1

Przecież ten Mangala straszny jest.

1

Skoro piłka ominęła Bartrę, to raczej nie będzie nad nim skakał i omijał, tylko wbiegnie w wystawioną nogę, no nie wiem kolego, to już jest tłumaczenie błędu na siłę, tak że aż troszkę śmiesznie brzmi.

0

Co ten Vinyals taki ździwiony. Nikt nie mówił, że będzie łatwo!

1

Niesamowite. Bangoura wymusił karnego potykając się o wystawioną nogę. Może w ogóle karnych nie powinno być, albo starcia powietrze-gleba jak CR? Bartra źle się zachował, tyle w temacie. Tak samo w pierwszej sytuacji też mógł mieć karnego, sędzia by się wybronił.

0

Trzeba przyznać, że Suarez powoli zaczyna miażdżyć. Co za atak!

1

Tak w ogóle to tylko tłumaczone artykuły także pretensje do sportu/mundo.

4

Prawda, ale Rakieta potrafił to wykorzystać, posyłał takie "zbyt mocne" piłki, a murawa amortyzowała. To samo przy pierwszym golu. Alba podał, nikt nie biegł do piłki, bo wyglądała na zbyt mocną, a Suarez to wykorzystał.

0

Tak, prawda. Mimo wszystko Messi wydawał się jakiś mało skoncentrowany. Grając na skrzydle na pewno przyda mu się taki mecz przestoju, musi więcej pracować.

0

Rayo prawie jak Barca,

0

Pedro miał dół formy jak rów mariański, ale teraz naprawdę nie ma za bardzo co się do niego przyczepiać, świetny joker.

4

Kolejny mit. To co w takim razie mówić o Inieście. A Rafa to tak wyprowadza kontry... Sęk w tym, że rzadko kiedy Barca ma okazję do kontrowania, czasem wcale.

2

Jak najbardziej trafne. Oglądam Bayern dość często i nie raz ani dwa prezentował piłki napastnikom przeciwnika. To najlepszy bramkarz moim zdaniem, ale mam nadzieję, że mit o nim jako o herosie w końcu upadnie, bo Ter Stegen jak dla mnie nie ma sobie równych w grze nogami. Przerzuty lepsze od Masche, silne, precyzyjne. Tak szczerze, nie widziałem jeszcze tak fenomenalnego bramkarza w grze nogami.

1

Co prawda postawiłem handicap -2 na Barcę, ale nie jestem przekonany. Będą rotację, a Messi będzie musiał szybko przeprowadzić akcję zakończoną golem, żeby Barca mogła myśleć o manicie.

2

Robben jest jak Messi dla Barcy, a mówiłeś mi, że do Ronaldo wieeeele mu brakuje. Otóż tylko w statystykach, ale wpływ na grę zespołu ma o wieeeeele większy.

0

Mam nadzieję, że sobie żartujesz i wiesz, że chodziło mi o język, kulturę itp.

1

Messi nieuchwytny nawet przez fotografa :D

1

Nie występował w lidze z powodu kontuzji, poza tym on musi się przyzwyczaić do Hiszpanii.

3

Mascherano może dziękować tylko dla Pique, że nie zawalił żadnej bramki, bo ta nieudana próba przecięcia podania do Aguero była fatalna, przy golu też mógł się lepiej zachować. Słaby punkt obrony.

11

Tak słaba ocena dla Sergio? Przesada, ustawiał pressingiem przez cały mecz piłkarzy City. Biegał po całym boisku nie pozwalając na kontry.

8

Destro nie przemówisz, nigdy nie widziałem żeby zmienił zdanie. W ogóle nie docenia piłkarzy z klubu, któremu kibicuje. Busi obok Messiego to kluczowy piłkarz, taka prawda, kto tego nie widzi niech zobaczy jego pracę na boisku, jak sam ogarnia całą szerokość boiska i sam ustawia sobie przeciwnika, jak mu wygodnie. Na początku sezonu wolałem Masche, w tej chwili nie wyobrażam sobie na trudne mecze środka pola bez Sergio w formie. Tylko te jego zastawienia hehe tego mógłby się oduczyć.

2

Ok szanuję Twoje zdanie. Jednak chodziło mi bardziej o to, że Barcelona po prostu nie może sobie pozwolić na takią politykę, zresztą po części też próbuje wprowadzać młodych piłkarzy, ale to jest o wiele trudniejsze, skoro na każdej pozycji są topowi gracze świata. Bartre już można zaliczyć, że się sprawdził, bo dość dużo gra, pomimo konkurencji. A właściwie co roku ktoś nowy jest wprowadzany, w przyszłym sezonie np. Adama.

3

hmm... A kogo takiego Porto sprzedało, kto mógłby grać w topowych klubach ostatnio? Hulk, Moutinho? Tak naprawdę James to był ostatni Wielki talent, reszta z tych piłkarzy nie nadaje się kompletnie do wielkich klubów, nawet Falcao się skiepścił i nie widziałbym go w Barcelonie, Realu czy Bayernie. Do tego jeszcze dodaj, że u nich piłkarze się rozwijają, a żeby się rozwijać muszą grać. Tam mogą, w końcu nikt nie musi rywalizować z takim Neymarem czy Suarezem, w Barcie siedzieliby na ławce.

Tu masz wypis ostatnich wzbogaceń Porto:
http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Ogromne-wplywy-FC-Porto-z-transferow,wid,15692989,wiadomosc.html?ticaid=1146ab
Czy widzisz tam jakieś nazwiska, które teraz robiłyby furorę w Europejskim futbolu? Czasami trafi się perełka jak James, ale na pewno się zgodzisz, że reszta miałaby małe szanse zaistnieć w Barcelonie. Gdzie byśmy z nimi zaszli? Czy nie lepiej jest już rezerować miejsce dla takiego Halilovića, Sampera, Munira, Traore, Grimaldo? To są dopiero talenty, ale mają parę razy ciężej żeby się przebić i ich wypromować. A przeczytaj sobie nazwiska z szerokiego składu Barcy, tam naprawdę mało kogo można zastąpić, a i tak niektórzy w ogóle nie grają.

3

Tylko jest taki szkopuł, nie wiem czemu tego nie widzisz. Barca nie jest zainteresowana w kupowanie kotów w worku, a skład też ma ograniczenia. Nie jest też zainteresowana na zarabianiu na kluczowych piłkarzach. Porto mogłoby się schować, gdyby Barca sprzedała Inieste, Xaviego, czy Messiego i nie wiem skąd te wychwalanie ich polityki, skoro to przez to słabo przędą na arenie międzynarodowej. Podobnie Arsenal do niedawna. Taki Tello w Barcelonie się nie przebił, a w Porto być może będzie gwiazdą, taka mała różnica. Tak jak wspomniał Phenomen Barca ma większe talenty na ławce niż te Mangale i Rojo, kolejnych nie potrzeba, a jak coś to Barca B też ma mega talenty, za które już szły oferty. Po prostu Barca musi się utrzymywać na topie i skąd takie trasnfery.

6

Ten Bender to żałosna plotka.

2

Dybala 40 mln.. Ciekawe za co.

1

Ciekawe, czy do niego nie zgłaszają się ludzie z jakichś gazet sportowych, na pewno fajnie byłoby widzieć takie grafiki.

1

Na pewno wiesz, jak działają klauzule? Czy może o czymś innym gadamy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?