0

Akurat Iniestę można w tym meczu pochwalić, nie wiem czemu wszyscy omijają Rafę, który chyba nie ogarnia co robić na boisku, a to jego partner.

0

Ładnie gra Iniesta, Pique, Messi i Busi. Reszta powinna lepiej, ale Rafinhę wolałbym nie oglądać w drugiej połowie.

2

Bez sensu te Twoje argumenty. Montoya zagrał z Bilbao i to nie świetnie tylko po prostu solidnie. Nie zapominajmy jednak, że ta drużyna toczyła się później długo przy strefie spadkowej! Najlepsze jest to, że Douglas miał ciężki mecz z Malagą i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że lepiej zagrał niż Martin przez te serie spotkań w zimę, gdzie dostawał szansę. I grał słabiutko. ZERO w ofensywie, fatalnie w obronie, mało zaangażowania. 32 letni Dani, który wygrał wszystko ma go więcej. Nie mówiąc już o padaniu na kolano we własnym polu karnym, bo takich rzeczy nawet w Segunda nie widziałem w wykonaniu Patrica. On jest słaby w defensywie i ofensywie. Najlepszy przykład jak Messi pokazuje mu palcem podczas meczu, gdzie ma się ustawiać... Do tego chyba nie rozumiesz taktyki Barcy. Płaczesz o to, że Martin wybiega przed obrońców i nie dostaje piłek. Dla Twojej wiadomości - Alves też ich nie dostaje, to zrobienie miejsca Messiemu, aby mógł dryblować do środka. Jeszcze rozumiem jakby grał średnio, ale on grał słabiutko i za co ma dostawać kolejne szanse od trenera? Bo jest dość młody i wychowanek? Bo Alvesa nie będzie? To wcale pkt nie przyniesie. Montoya najwięcej płakał w mediach, ale tak szczerze ze wszystkich rezerwowych powinien najmniej robić szumu, tym co prezentuje.

1

Coraz więcej ważnych osób z angielskiego futbolu zaczyna narzekać na to, co się dzieje z PL...

0

Bo obniżył loty, ale długo ciągnął grę Realu.

2

A właśnie Błaszczykowski nawet ma imię na koszulce napisane, moim zdaniem właśnie przez nazwisko, którego Niemcy ni h*ja nie wymówią.

2

W różnych krajach różnie mówią, zmieniają żeby brzmiało swojsko i Polska nie jest w tym odosobniona. Rzadko kiedy przekręcają aż tak, żeby to mnie denerwowało. Tak jak nie wiem dlaczego niektórych denerwuje Maszczerano, nie tylko w Polsce tak mówią.

4

Przecież to nie oficjalne, więc jaki jest sens pisania "Oficjalnie"?

0

Te transfery typu Pogba dla mnie brzmią jak bajki.. Wydawać kupę forsy, później oddać na rok, a nie wiadomo co przyniesie jutro, dla mnie to mało realne.

0

Bo Real to najlepszy klub.

1

Nolito - Messi Celty.

4

Przeczytałem tytuł, pierwsze zdanie wstępu, popatrzyłem na rocznik autora i odpuściłem sobie ten "ekspercki" blog.

1

Mądrze prawisz. Tak szczerze to mając w składzie Hectora i Alvesa to byłby świetny układ. Ja jednak widzę, że zarząd nie może się dogadać z Danim i już pisałem potencjalnego następcę, który z marszu miałby go zastąpić. A takiego ni widu ni słychu...

1

Ja szczerze po obejrzeniu 2 meczów z LM Porto to uważam, że Douglas i Danilo to nieprzypadkiem podobne imiona, tak samo podobny poziom gry! Ale nie zasmuciłbym się, gdybym go zobaczył w Barcelonie, kto by to nie był ktoś grać na prawej flance musi. A Montoya tak ładnie się zapowiadał jak wchodził do pierwszej drużyny, teraz z roku na rok regres się wydaje.

1

Też mnie to wpienia, a później wszyscy sugerują się plotkami.

1

Przecież ten Bellerin póki co to średniak ze słabą techniką jak na Barcę. Nie wiem co się nim tak podjarali, jeszcze wszystko przed nim, ale raczej w Barcelonie nie dostałby czasu na naukę, niech to robi w Arsenalu, później papcio Wenger i tak opyli niby tanioche, a się okazuje, że to gunwo owinięte w złoty pakunek. I tak po raz 9999 Wenger wyrucha jakiś klub, a 2 dni później będzie miał nowego.

1

Nie wiem jak gra Laporte, nie oglądam z nim meczów, ale może to będzie nowy Ramos? Jeśli tak jego kariera ruszy do przodu to fajnie byłoby go mieć w zespole. Staruszkowie odejdą, a Bartra by z nim walczył o miejsce u boku Pique..

0

Mateuszku nie do końca, gdyż ponieważ jeden to nurek, a drugi nie.

4

Na wylocie z Realu to już gada co mu wygodne hehe

0

W Porcie Mostki grają murzyny, on nie jest murzynem, dlatego opuścił.

1

Trzeba się przyzwyczaić. Mało który piłkarz będzie chętny pół roku grać w innym zespole, później ruszyć z miejsca do Barcelony, a i tak jeśli ktoś dobry to zapewne nie mógłby grać w LM.

1

Tylko, że Montoya kompletnie nie ogarnia gry z Messim, ten mu musi palcem pokazywać jak się ustawiać nie mówiąc już o akcjach kombinacyjnych jakie są na stronie Alves-Messi. Do tego jego słaba gra w obronie, ja się nie dziwię dlaczego gra Alves tak dużo. Adriano to też wydaje się, że strasznie osłabł.

1

Nie zapominaj o sankcjach. Nikt się nie pali wchodzić do zespołu w środku sezonu, tym samym wykluczony z gry w LM!

3

W meczu z Basel to się zastanawiałem, czy to nie poziom Douglasa.

1

A jeśli nie ma chętnych na powyżej 15 mln to klub ma go trzymać do usranej śmierci? Pewnie, sami sobie ustalą kwotę transferu, Song to przecież rozchwytywany towar.

1

Szukała akurat było widać, że wzięli go z Arabii, on się tam kompletnie zatraci. Jego faule polegały na tym, że był po prostu spóźniony, a sędzia też wybrany pod Irlandczyków, jednak Polacy zaskoczyli i też ich nieźle pokopali hehe.

2

Ale nawet jeśli by go ogarnął (a już go ogarnia nie kto inny jak wariat Emery), to ot tak nie nauczy go grać. Do tego brak rytmu meczowego, za trio rzadko grają zmiennicy. Jak mówię dla mnie w tej chwili Munir potrafi wnieść więcej pozytywów do gry drużyny.

2

Szybko byśmy zatęsknili za Pedro, a zarząd dostałby baty za brak transferu napastnika typu Vietto/Dybala uwierz mi, nie ma co na siłę stawiać na Deulo jeśli nie potrafiłby grać w tym systemie. To już lepsza opcja Sandro/Munir z Barcy B w rytmie meczowym.

1

Moim zdaniem właśnie to, że potrafił zrobić rajd, nie podać na pustą i nie trafić na bramkę to szło na jego minus. W Lidze hiszpańskiej na takie coś nie może sobie pozwolić, pewnie stąd się wydaje, że gra gorzej.

1

Albo zniechęci, albo się ogarnie. Już sobie wyobrażam jakie hejty by zbierał w Barcelonie ze swoją grą. Póki co Barca nie może raczej wiązać z nim przyszłości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?