3

Nawet jakby strzelił 5 goli z wolnych więcej to i tak Messi robi to lepiej, bo jest najlepszy.

1

haha też nie mogę :D :D Chyba z Malborasów przerzucił się na coś kopytnego :D

1

Dziennikarze sportu pewnie potrzebowali "mocnej" inspiracji, by to spłodzić :D

2

Aż dziw bierze, ale dziś całkiem przyjemnie ogląda się grę rezerw.

0

Na rybach, piwko sączyliśmy.

0

Dobra, nazwiska mi się pokićkały :)

0

a myślałem, czzy nie postawić na Seville, cholercia.

1

Cwaniakował przy Emerym to sobie pogra... w przyszłym sezonie w Evertonie. Barca raczej nie będzie czekać.

0

Sztanga i cash bardzo fajny film z nim.

0

Z Balem coś się dzieje niedobrego, on chyba odejdzie z Realu...

21

To ja też się pochwalę moim komentarzem spod któregoś przeglądu prasy ;)

"Zastanawia mnie ten Real. Cordoba potrafi im postawić równe warunki, Sevilla gra lepiej już drugi mecz w sezonie. Słaba obrona, świetna pomoc. Kompletnie nie radzą sobie z czołówką la ligi, ale mimo wszystko punktują. To mnie też martwi, że będą grali z Valencią, która nie grzeszy wykorzystywaniem sytuacji. A wystawienie Negredo i Moreno to będzie dla mnie oczywisty sygnał - walkower. Mecz z Juventusem staje się coraz mniej przewidywalny. Mnie naprawdę nie ździwi, jeśli to Włosi zagrają w finale LM, a Real dobije sprzedany Morata. "

3

A jednak istnieje druzyna, ktora ma wiecej farta od Realu, bardzo dobrze.

1

Nie wiem, nie wyglądają te nazwiska imponująco.. Ale to lepiej dla Argentyny!

5

Chłopak tak rzadko gra, a bez żadnych kompleksów wyprowadza piłkę i robi to najlepiej na świecie. Więcej meczów da mu więcej pewności i tak mam nadzieję bramka Barcy na dłuuugie lata będzie obsadzona świetnie.

0

Messi przeskoczył Benatie :(

2

Stawiam dziś na zakwafilikacje Realu. U siebie Juve miało sporo szczęścia, a Real ostatnimi czasy torpeduje na Bernabeu. wrzuta wrzuta wrzuta i coś siądzie, jak to w Realu.

1

Myślę, że ta zmiana przystopowała Bayern, bo Masche już nie musiał robić "popisów" przy Lewandowskim. Lewy robił z nim co chciał. Ogółem od paru miesięcy gra Javiera na wyprzedzenie z tego co widzę daje więcej negatywów niż pozytywów. Ratuje go jeszcze to, że jest pewny przy wyprowadzaniu piłki. Ale jak tak obserwuje to już Mathieu lepiej sobie radzi z taką agresywną grą, mimo że jest zwrotny jak kloc. Ja nie widzę sensu w wystawianiu Masche przeciwko człowiekowi, który chyba najlepiej przytrzymuje piłkę w ataku na świecie.

5

A moim zdaniem Lucho specjalnie ustawił zespół ta, aby te ostatnie minuty bronił się głęboko i sprawdzał, jak drużyna sobie poradzi. Przecież do wybijanych piłek nikt nawet nie biegł, a taki Messi w pierwszej połowie sporo ich zbierał... Dlatego tutaj nie wiem, czy jest sens obwinianie kogokolwiek. Ale to tylko luźne przemyślenia.

0

Benatia to świetny transfer FMowcy. W studiu się z niego naśmiewają, Messi go przeskoczył przy pierwszym golu :(

2

Oglądam na szwabskim ZDF i komentator całkiem niezły. Podanie do Suareza: "Szybszy od Alonso, oczywiście". Po pierwszym golu Neymara powiedział tylko: "zimny prysznic". Chyba nawet Niemcy nie liczyli na nic więcej.
Aha no i piłka przy trio to: "znowu ci trzej".

1

Chyba obydwie drużyny czekają na końcowy gwizdek...

2

Pytanie czy mają wiarę w sukces. Porywać się na LM, kiedy na własnym podwórku mają burdel? To mi przypomina bardzie przegraną Barcy za Tito, niż wygraną Bayernu u siebie.

3

Copa America to fajny turniej. Zazwyczaj jakieś Wenezuele, czy inne Boliwie pomimo braku klasowych piłkarzy potrafią zaprezentować fajny futbol. Myślę że to będzie ciekawsze niż starcia wielkich Brazylia - Argentyna. Naprawdę ten turniej nie ma czego się wstydzić, może nawet ciekawsze od EURO.

0

Akurat w lidze mistrzów chyba jeszcze nikt nie odrobił wyniku 3:0 z wyjazdu.

1

Dlatego też obstawianie wygranej Barcy wydaje mi się całkiem sensowne. Dla Barcy Lucho nie ma znaczenia czy wyjazd, czy korzystny wynik, trio gra zawsze swój mecz.

0

Alaba jest lepszy od Alby, a już na pewno od Marcelo. Bo Marcelo to bardziej skrzydłowy, ciężko powiedzieć żeby bronił.

1

Sęk w tym, że moim zdaniem Bayern na Camp Nou zagrał najlepszy mecz w 2015 roku a może i w całym sezonie, Barca natomiast może jeszcze lepiej się zaprezentować. Ja tam dziś obstawiam zwycięstwo Barcy. Klub Bayernu ma mały kryzys, są dookoła obrzucani łajnem, a to nie pomaga. Można wierzyć w cuda, że zepną się, sportowa złość i uje muje dzikie węże, ale moim zdaniem z g*wna bata nie ukręcisz. Bramka Neya może zamknąć mecz. Do tego dochodzi fakt, że z Barcą byli nastawieni na defensywę, a i tak dostali 3 bramki, teraz nie mogą sobie pozwolić na 0 celnych strzałów.

2

To on jeszcze taki młody? Na MŚ chyba się zbyt dobrze nie zaprezentował? Może mi się pomylił z Maxi Rodriguezem (przy nim jestem pewien, że słabo grał).

2

Dokładnie kolego.

0

Enzo Perez jest z Valencii. Nie wiem co tam robi Gago, on też już powinien być emeryturka. Nie ma Rulliego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?