2

Rakitić w ogóle się nie zetnie, ma pistolet do obrony :D A rzeczywiście Jordi wymiękł. Żyletka i heja!

1

Co było a nie jest nie pisze się w rejestr, tak naprawdę zdaję sobie sprawę, że nie będzie czystych koszulek już więcej i tak szczerze? Ani trochę mnie to nie boli, tak samo jak poziome pasy. Zniesmaczyło by mnie gdyby grali w strojach różowych. A stroje na przyszły sezon fajnie się zapowiadają, choć to ma dla mnie małe znaczenie.

1

Dla mnie w tym sezonie granica została przekroczona gdy użytkownicy na Luisa wymyślili ksywkę Leczo i małpeczki jedna za drugą zaczęły to powtarzać. Moim zdaniem ten sezon był płynny. Parę wpadek, niektóre bardzo pechowe (Sociedad, Malaga, Celta), parę słabych meczów zawsze się zdarza, tym bardziej jeśli jest nowy trener, nowy zespół. Nie widziałem żadnej granicy "przed" i "po" meczu z Sociedad, nic od tak się nie stało, ale dziennikarze zobaczyli statystyki, wymyślili bajeczkę i inni też to podłapali - kolejny raz zresztą.

9

Czasami człowiek nie zdaje sobie sprawy ze skali głupoty na tej stronie. Przecież po DWÓCH przegranych meczach wypływa tutaj szambo, niepojęte. Za sobą mamy sezon z najlepszym bilansem meczowym w historii Barcelony, a nie muszę przypominać co się działo przy każdym potknięciu. wyobraź sobie, co się stanie jeśli (na 99%) Barca nie powtórzy wygranej LM i nie powtórzy wyników z tego sezonu. Strach się bać.
Ja tam się nie cieszę, że wycierpiałem słabe mecze, to po prostu oznaka, że jesteś normalny i masz trochę oleju w głowie. A większość idzie za propagandą, tak też np jest z wsadzaniem Barto do więzienia, "Laporta przywróć czyste koszulki". Ale mam nadzieję, że to w większości piszą dzieci, z tego da się wyrosnąć, z czasem inaczej się patrzy na wszystko, a dorośli to już raczej niereformowalni.

1

destro Iniesta już prawie pół roku gra na bardzo dobrym poziomie, sam się przebudź.

1

Dla mnie ambitni są Bartra, czy Pedro którzy chcą zostać i walczyć o pierwszy skład, chcą wygrywać trofea, ale ludzie wygodni mają to do siebie, że chodzą po najmniejszej linii oporu.

0

Jeszcze tylko Rafinha.

1

Mangalę oglądałem szkoda gadać. Ale to dopiero pierwszy rok, zobaczymy jak to będzie. Barca wyjęła najlepszego stopera - Mathieu i tyle w temacie. A po kiego grzyba porównujesz Mangale do Luiza? To też żenada, ale całkiem inna. Ludzie patrzą na transfery szejków i chorego Pereza i robi to kiełbie we łbie, ale tu Barca, która nie wyciąga kasy z tyłka i jeden transfer za 80mln na sezon to i tak jest wielka kwota. Tak samo Arsenal nikt nie docenia pracy Wengera, a to przecież klub bez szejków i mają potencjał wygrać tę ligę i swoją filozofię gry. A gdzie jest Liverpool? Z szejkami ciężko wygrać. Barca ma obok coś w stylu szejka - Real Pereza.

0

Sama prawda.

2

Z tego co czytałem to nie do końca. Marca to gazeta ogólno hiszpańska, za to mundo to katalońska, o wiele mniej sprzedaje gazet od madryckich (hiszpańskich). Jednak nie jestem pewien.

4

ban dla tryliarda kont whatisa podziałało. W ogóle masz rację od dłuższego czasu czysto, brak obiektywnych.

1

Nie zostanie w Barcelonie raczej, popatrzymy na Montoyę, może nawet Douglasa.

2

Ty człowieku takie głupoty czasami wypisujesz i idź negocjować Suareza w FM, bo Ty dobrze wiesz kto negocjuje, za ile, bo przeczytałeś parę artykułów onetu i Sportu. Jak tam, co z Mangalą, Rojo, czy Benatią, za którymi płakałeś? Kto tam jeszcze był? Cardozo? haha Zarząd be bo nie wywalił kasy na Cuadrado nie? Jeden na dziesięć komentarz coś z sensem piszesz, reszta to śmieci i paranoje.

3

Benatia to syfu narobił w klubie i się go pozbyli. Dzięki Bogu, bo to on i jego błędy pomogły z łatwością przejść Bayern. Stoper z niego najwyżej średni.

0

Koło Toure to on jeszcze nawet nie stał.

1

Jestem zniesmaczony. Od jakiegoś czasu regularnie wchodzę na portal weszło. Czytałem dziś komentarze pod artykułami o Barcelonie i powiem tak - ten kraj jest chory. Chora mentalność.
A Barca mistrzem.

4

Powiedział, że nadaje się na trybuny.

3

Niemożliwe... Barca tyle lat na topie, przybija dziś swoją władzę.. To się skończy, ale oby trwało jak najdłużej.

1

Pozdrawiam Ciebie Noi, oby dziś Barca wygrała w Wielkim stylu!

1

Masz rację Elvith kursy na finał to porażka, mimo wszystko dziś drobne postawię, bo jest jeszcze zakład bez ryzyka na ten mecz.

1

bukmacher nie ma wpływu na to czy wygrywasz/przegrywasz, a kursy są przede wszystkim ustawiane tak aby zachęcić i po ocenie realnych szans, zyski mają chyba z marży. Nie każdy może obstawiać, ale da się na tym zarobić, sam zarabiam.

1

Dobre zachęcające, bo postawiłem na bramkę Messiego w tym meczu.

4

Wolę jego od Bellerina, tak szczerze.

0

Jakie to są głupoty, ja pierdziele, aż żal czytać. Kogo takie rzeczy interesują w ogóle.

1

Prawda jest taka, że brukowce tylko czekają na sensacje z nim w roli głównej, ale sam też ma czasami nierozważne podejście i jest taką pożywką dla tych nędznych dziennikarzy.

0

Bardzo fajne ciekawostki.

0

Wejściówka na ligę mistrzów z tą muzyczką legendarną jeszcze :D

2

Ze 2 mecze obejrzałem Elche poza Barcą i wolę jednak Elche. Eibar fajna historia, ale sorry - nie te progi.

@Mario - nikogo więcej z Segunda! Niech wejdzie Betis, Las Palmas i Sporting i wystarczy, tam nie ma zbyt ciekawych drużyn, a później wchodzi fartem Cordoba, która dostaje od każdego.

1

Niby to będzie ciężki mecz, ale... czy Messi w formie pozwoliłby go przegrać? Nie wydaje mi się. Liczę na dobre widowisko i wygraną Barcy.

3

Prawda prawda mecz jest tak niepewny, że masakra, nawet nie ma na co stawiać. Mam nadzieję, że Barca znajdzie lepszy sposób niż wrzutki Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?