Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Caly turniej prowadzili Chile za reke to choc final moglby byc normalny.
9
Nienawidze ogladac meczow rezyserowanych przez sedziego, rzygac sie chce. Pilkarze Chile nietykalni, Valdivia pol meczu przelezal.
1
Jak sprawdzić która gra jest lepsza? Moim zdaniem wybrać Messiego w fifie i pesie. Wygrywa PES zdecydowanie
1
Najlepszy był PES 10 na Playstation 2 gdyby trochę baboli poprawili to żadna gra by się nie umywała. Po prostu świetna i prawdziwa, a nie te plastusie teraz biegające.
1
hehe dokładnie a mnie jeszcze w konia robili, bo na telegazecie TVP3 były pokazane mecze ekstraklasy i podane godziny, niestety oczywiście meczy nie transmitowali.
1
Dziecko i prowokator jakiś.
1
PES też coraz bardziej zręcznościowe, ale i tak do schematyczności FIFY nie ma co porównywać.
2
Skoro ma być lepszą opcją to powinien zaniechać tylko i wyłącznie najeżdżania na rywali i to naprawdę już przy pierdołach, na każdym kroku.
3
Ale co ma piernik do wiatraka. Jaki jest sens przypominania takiej ankiety i czy robi to dla dobra klubu ?
1
Korbelowi chyba chodzi o to, że powinni Rosella ścigać za takie wypowiedzi, a nie piętnować Laportę za przypominanie. Chociaż mało w tym sensu.
4
A gdzie to się podziały te nicki madroli co lubili sobie popisać na stronie Barcy? Pustki coś ostatnio, a byli sporą częścią stronki.
0
Da radę, w Internecie.
2
Wy naprawdę wierzyliście w to, że uda się zakontraktować Pogbę i dać mu pół roku bez gry? W czyim interesie byłoby takie coś? Juve, agenta, czy samego Pogby? A na rozwalenie płac nikt by nie pozwolił i to w KAŻDEJ drużynie prowadziłoby do rozłamu.
0
Ale jak Laporta ma mieć go w kieszeni, skoro Pogba nigdzie nie przejdzie tego lata? A to, że nie przeprowadzili tego transferu było łatwe do przewidzenia, kto by się zgodził na taki układ...
4
Jest taki - Robcio Lewandowski. Tylko on nie robi przewrotek. Tak, to w niczym mu nie ustępuje moim zdaniem.
5
Co za brednie, do końca nie czytałem. Jeszcze rok temu Barca wygrała i ustanowiła rekord UEFA Youth League, który zapewne nigdy nie zostanie pobity, bo przez cały turniej zebrali tylko jeden remis. Teraz w Barcy B jest ogrom talentów, to może być problem i zbyt młody skład, sezon wcześniej zajęli 3 miejsce w Adelante. Ale odeszli ważni piłkarze, a spadek młodziaków to nic dziwnego i jeśli dadzą tej drużynie doświadczenia to ona szybko dobije znów do Adelante o ile nasze niewątpliwe perły nie będą już grały w Primera, BPL, Bundes na wypożyczeniach. To, czy ktoś się przyjmie zależy też od trenera pierwszej drużyny. A więc zastanówcie się - czy szkółka upada?
0
O Ardzie sam nie wiem co myśleć, ale zdecydowanie wolę jego od Fabsa.
5
Wyobraź sobie, że tryplet też został zdobyty, żeby pozostać na stołku :D A Arda rzeczywiście, taki medialny, każdy go chciał, nawet gazety poświęciły na niego parę okładek :D
3
Też to zauważyłem, teraz Messi lubi walnąć minkę do sędziego. Mimo to jest jednym z najrzadziej protestujących.
0
kurde mole Ian coś sensownego napisałeś. Gratuluję i łap plusika :)
1
Laporta w tej chwili nie ma NIC konkretnego do zaoferowania. Przykre to, ale Barto go zaszachował i teraz Joan musi chwytać się brzytwy czyli przeszłości.
0
nie ucz ojca dzieci robić :) Jak najbardziej da się zamknąć zakład przed końcem z zyskiem.
1
zremisowali z Kolumbią jeszcze, ale oba mecze to remisy przez słabiutką skuteczność.
1
Argentyna jest najlepsza, powinni wygrać ten turniej i mam nadzieję, że sędziowie nie zepsują widowiska.
0
Cuadrado nie grywał. Rivaldo83 o tym pisał, on ogląda wszystkie mecze Fiory. A Sevilla nie gra typowymi skrzydłowymi w ataku jak u nas Neymar, są bardziej cofnięci.
1
Z Dybalą to ciekawa sprawa, bo kto jak kto ale Juve potrafi robić transfery, już od lat chyba na nikogo tyle nie wydali. Jednak w końcu i im się noga musi powinąć..
0
Alexis w Arsenalu też miał słabszy okres. Wejście miał kapitalne.
1
Trochę się zgadzam, ale nie do końca. Popatrzmy na taką Belgię - tam Hazard potrafi znikać, a de Bruyne ma największy wpływ na grę, nawet moim zdaniem Felaini jest tam ważniejszy. Nie porównywałbym Neymara, który ma obok Messiego. A Neymar też nie ma super podań kluczowych i korzysta z piłek Messiego jakie mu wystawiał 2-3 razy na mecz. Grają w innych systemach, inne role. Ale Hazard jest kluczowy w układance Mou - Ney moim zdaniem nie jest i ma obok siebie dwóch lepszych zawodników.
0
Gwiazdy z Włoch - to widać.
0
Jego sprawa co pisze, nie wiem o co się przywalasz...