Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co z tego, skoro jeszcze jest cienki i w Evertonie też będzie się musiał napocić, żeby grać. Poza tym to Barca chce go się pozbyć, w Evertonie nie będzie niezbędny. Opcja odkupienia - miodzio.
3
Mi to od razu wyglądało na zwykłe bajki gazet.
1
Rzeczywiście, spokojnie można nazwać go bohaterem, mam nadzieję że się nie zmieni i będzie walczył na boisku o każdą piłkę do końca jak w Sevilli.
2
Ja tam pamiętam jak jeszcze pół roku przed zdobyciem ZP Ronaldo madryckie szmatławce zaczęły namaszczać innego zwycięzcę - Sergio Ramosa. Szkoda, że później zaczął kopać się po czole, zobaczylibyśmy jak machina promująca prosto z Madrytu robi ludziom papkę z mózgu. Chociaż czy na pewno? Czy Ronaldo był ważniejszy w Realu od takiego Ramosa? Trudne pytanie.
1
Rzeczywiście dziwnie się to czyta. Takie legendy historyczne, a tu... Zidane. To czemu nie np. Laudrup, czy ktoś inny? Zidane nie jest wyznacznikiem żadnych czasów.
1
Ciul z portalami i specjalistami. Ja widziałem posty kibiców Juve, którzy bardziej chwalą Marchisio od Pogby, a tam na pewno mniej sezonowców i dzieciaków niż tutaj. A sam jak oglądałem Juve to fajny grajek, ale bez przesady, bez fajerwerków. Jak pomyślę co Isco robił w Maladze i jak ciężko mu się przebić teraz w Realu to jednak biorę poprawkę, że gra w słabszym klubie.
3
O fajnie, powiedział i co z tego? Jakieś źródła, dowody na prawdomówność? A Bartomeu to sobie z palca wyssał, że nikt nie chce dać lepszej lub równej oferty jak Katar? A może sam jest ukrytym Arabem dlatego tak ich lubi? La Liga nie jest popularna w telewizji, a więc myślę, że Anglia jeszcze długo będzie miała lepsze oferty od europejskich firm. Bo możliwe, że 30mln na koszulce Barcy jest nieopłacalne - a jedyne jelenie, które dają tyle to Ci z Kataru, bo dla nich to grosze i się nudzą. A już nie wiem co ma sponsor do tego, czy będzie to chevrolet, czy Katar, tylko ta nagonka medialna na Arabów mi się kojarzy.
1
A ktoś mi wskaże, gdzie Barto mówił o nowym piłkarzu? Bo ja widziałem tylko jakieś pierdnięcia MD..
5
Też nie widzę, aby ustępował w czymś Montoi. A za 4 mln to raczej wiadome było, że będzie to zapchajdziura, naprawdę ciężko zrozumieć myślenie użyszkodników na tej stronie.
8
Ramos ma dość bagienka madryckiego. Z wyjściowej jedenastki chyba on w tym klubie siedzi najdłużej no i oczywiście Iker.
1
Jak dla mnie strasznie przereklamowany, a środka pola Valencii ogółem nie ma za bardzo za co chwalić, nie kontrolują meczów. A to co pokazali z Realem... Wygrywać 2-0 i dawali się jechać jak nic, dużo szczęścia mieli, multum.
0
Raczej: Mam już dość.
Niech sobie odpocznie.
0
a Ty mieszkasz w Katalonii?
0
Przecież to kompletny średniak.
1
Kiedy to skrzydłowy jest.
3
Wcześniej miałem gdzieś czy wygra Bartek, Laporta czy ktoś inny. Teraz skreślam Laportę, wręcz bezczelny populizm. Może wymyślił wehikuł czasu.
0
"Diario Vasco poinformował dziś, że Claudio Bravo pozwie FC Barceloną i Real Sociedad"
Weźcie to po Polsku napiszcie bo człowiekowi kiełbie we łbie robi.
2
A daj spokój z tą Kolumbią.. Grają jakby drugi raz ze sobą w życiu. James to już nawet rozbraja na łopatki minkami. Argentyna gra z autobusami i do tego mają słabą skuteczność, ale jak dla mnie wykruszają się przeciwnicy w walce o tytuł, zostało Chile. Reszta do ogrania i dobranoc.
1
Jezuuu mógłby grać w ekstraklasie już. Ciekawe jak dobrych zawodników będziemy widzieć za te 10 lat. Robi wrażenie.
5
No to rzeczywiście kaplica :D Pomyśl co ma Real, gdy wchodzi jeździec Jese. Przy takim trio mieć zmiennika Pedro to i tak bardzo fajna opcja, a nawet Munir mi pasuje jako zmiennik. Potrafią grać dla drużyny.
1
Masz całkowitą rację Korbelu meczu też nie oglądałem ale już Peru dużo pokazało. Bo tak szczerze to nie widziałem słabszej drużyny w obronie od Peru jeszcze na tym turnieju. A Brazylia? Z jednej strony crack Neymar, z drugiej tylko solidny Willian, w środku jakieś ligowce brazylijskie, w obronie ogarniający Felipe, w ataku parodia, a wszystko to połączone ludźmi, którzy nie grają nawet wielu lat razem. Do tego drużyna nie z mentalnością cierpienia w meczu, a bardziej joga bonito. No i jak oni mają grać? Nie oszukujmy się - jakości jak Argentyna nie mają, doświadczenia też nie, a nie potrafią się murować jak słabsze drużyny. Nie będą gryźli trawy co mecz. Crack Neymar sam wszystkiego nie zrobi. A bez niego? Jeśli dziś Wenezuela wygra, to będą w ostatnim meczu grali o nic, może to da przepustkę Brazylii nawet po słabym spotkaniu.
8
zmęczenie sezonem, warunki grania, nawet czasami jak się patrzy jak piłka toczy po murawie, gorsze boiska niż na Kazachstanie. Lepsze mecze w fazie pucharowej się zaczną.
1
Niby miałem nie obstawiać, ale po tym co zobaczyłem w meczu Brazil - Peru (najsłabsza drużyna) jednak kurs 4.0 mnie pokusił i nie żałuję, Kolumbia wygrała. Wciąż uważam, że Argentyna ma największe szanse na zwycięstwo, są najlepsi. Za nimi Chile i Paragwaj, może ta Kolumbia nawet się ogarnie. A Brazylia bez Neymara nie wiadomo czy wyjdzie z grupy...
3
Jeżdżenie po alkoholu to już jest taka głupota, że aż chce się w*jebać komuś w pysk. I to niezależnie kto kim jest. Ale zabieranie ze sobą kogoś bliskiego to już nie wiem jak nazwać. No chyba, że był po dwóch piwkach i mu nie zeszło, ale w takim razie pewnie by nie rozbił takiego auta.
1
Sukces sukcesem ale co zrobią visca dzieci jak się okaże, że nie ma na kolejnego Suareza, Neymara czy Pogbę, co jak Barca upadnie jak Milan z braku kasy. Szambo wyleje i pochłonie świat. Chyba nie sądzisz, że bez kasy ze sponsorów możnaby ściągnąć Suareza, Neya i to w czasach w których oficjalnie wkroczyliśmy wydawanie 60 mln za średnich piłkarzy. No ale przecież to takie szlachetne, czyste koszulki. Fajna historia i ciekawostka, ale tak naprawdę Europa ma to w tyłku.
Transfery z głową? Trochę średnio i każdy o tym wie, słabsze niż za Rosella/Barto. Ibra to chyba niewypał porównywalny z Kaką.
2
Ian to po prostu Jan, Janusz.
2
Ja tak szczerze to polecam mniej/ w ogóle nie grać w FMy i cieszyć się z każdego nowego zawodnika, a później się okaże..
0
Racja.
2
Wygra druzyna ktora lepiej wykorzysta gre z wiatrem - copa america.
1
Ten mecz to parodia. Dwie slabe druzyny a wygra pewnie Ney. Trza czekac na faze pucharowa, ale mysle ze Argentyna i Paragwaj i Chile sa poza konkurencja.