0

Ty jesteś jakimś trollem czy co?

2

Maszynka się spaliła w najgorszym możliwym momencie :D

0

Żewłakow to przesadza, ale ogólnie z komentowaniem. Niech idzie na jakieś lekcje, albo odsunie się od tego zawodu, bo czasami nie da się słuchać jak w jednym zdaniu 100 razy gubi myśli, przeinacza, próbuje naprawić i klops wychodzi. Już lepiej, żeby mówił rzadziej, prościej, byłoby przyjemniej.

2

Mimo wszystko w jednym wywiadzie Martino ujawnił, że teraz wiele by zmienił gdyby prowadził Barcę, czyli jego filozofia jednak upadła. No i jego słowa "W Europie trzeba się szybko uczyć". Sezon Martino jest ogółem ciężki do oceny, ale na pewno nigdy bym nie powiedział, że jest słabym trenerem. Zobaczymy jego pracę na Copa America, ale to nie to samo.

0

Na dziś stawiam, że Aduriz i Neymar strzelą po bramce. Liczę na fajny mecz!

2

Zauważyłem, że Lucho często powiela swoje pomysły, np. wystawił na Villarreal iniestę i Rafę razem, to później bbyło to samo, to samo z Eibarem i Roberto od pierwszej minuty.

0

Perez jeszcze Cię ździwi.

9

Niech lepiej Ronaldo nie odchodzi z Realu. Jeszcze Benitezowi uda się wprowadzić swoją filozofię i co wtedy... może być różnie. A tak CR napuka 80 bramek w sezonie, czołówce oczywiście najczęściej z karnych. Naprawdę, lepiej jest jak jest.

3

Niby Martino nie miał składu. ale ubóstwiany Sanchez, magik Fabs za którego wylewano łzy bo miał chyba z 16 asyst w pierwszej połowie sezonu BPL, Bartra który wg wielu już powinien grać 80% spotkań, bo to profesor. Rezerwowi u Martino nie mieli życia, dlatego Tello nawet nie zamierza wracać. Ale ogółem się zgadzam, transfery letnie były świetne, każdy daje coś do zespołu, oprócz Vermy i Douglasa, ale może wystarczy na nich poczekać, tym bardziej na Vermaelena.

4

Nie zgadzam się. Autor ukazuje, że Messi ma rolę PIERWSZOPLANOWĄ czyli jest najważniejszy, kluczowy, bezsprzecznie. Ale ten sam Messi był za Martino, a Barca grała czasami gorzej od takich Getafe czy Betisów. Wielu upatruje tu winę mediów, że po legendarnym meczu z Rayo, wszyscy się na niego rzucili, a biedny Martino do końca sezonu musiał zabronić grać piękną piłkę, a wszyscy wyglądali jakby przed meczem przebiegli maraton. Naiwne to, aż się śmieje. Szczęścia też nie miał w kluczowych momentach sezonu, co innego w meczach ligowych, ale Lucho nawet go nie potrzebował. Luis Enrique wprowadził swój pomysł, dobrze nastawił zespół i to czyni go BARDZO dobrym trenerem, który już w swoim pierwszym sezonie zapewne sięgnie po tryplet. Tata nie był blisko potrójnej korony, w LM w fatalnym stylu Barca odpadła już w ćwierćfinale. Jak nie lubię, gdy z Guardioli robi się niesamowitego geniusza, z Mou super taktyka, tak też nie rozumiem uniżania zasług Lucho, które są widoczne gołym okiem. W tym zawodzie wątpię, żeby ktoś mógł być wybitny. Klopp kazał biegać zawodnikom po lasach, a i tak byli w strefie spadkowej. Emery ogląda pół dnia powtórki meczów i też może mieć gorszy sezon. Ancelotti nie trzymał bata, a wygrał LM. Dlatego moim zdaniem nie potrzeba kogoś niezwykłego na trenera - tym bardziej jeśli ma do dyspozycji najlepszych piłkarzy na świecie. Żeby ogółem móc ocenić trenera, chyba trzebaby mieć z nim styczność na codzień.

1

A zapewne po prostu ma wyebane czy będzie grał w pasach, kropkach, czy łatach.

0

Słabo trza przyznać.

1

Munir grał, bo nie było Suareza. A już widzę jak Deulo grając co 10 mecz uczy się gry z klepki haha :D Chłopak może i zrobi karierę, ale nie wiem czy nie lepiej dla Barcy byłoby już go w tej chwili sprzedać do Anglii i mieć z głowy. Bo nikt na niego 5 kolejnych lat nie będzie czekał aż w końcu się ogarnie.

2

3.25 Ale pewnie będzie malał...

2

Patrząc na skład to są nie do ruszenia, ale wiadomo... Tak czy siak można zamknąć zakład przed finałem z zyskiem.

4

Skreślił? Jest gdzieś lista? Jest Pastore, ale dziwi mnie brak Banegi, Enzo nie ma co się dziwić.

0

Tak offtopowo - ładny kursik na Argentynę :)

2

Można być też mądrzejszym o ten sezon i zauważyć, że Zabaleta już się kończy, a Juanfran grałby w bierki na ławce, na pewno nie w pierwszym składzie Barcy i to nawet z formą sprzed roku.

2

Emery świetny trener. Wszyscy tak się zachwycają Valencią, ale porównajcie składy i to, że Sevilla grała na 2 frontach. Unai z kompletnych średniaków zrobił team wygrywający dwa razy ligę europejską, a jeśli nie wykupią mu składu to może i w LM powalczy. Jednak mam nadzieję, że wzmocnią latem obronę, bo ta niestety jest słaba.

0

Pogba kartą przetargową w wyborach? Nie rozśmieszaj mnie.

1

To nie jest pewne, równie dobrze może nie mieć żadnej...

1

Real sprzeda Isco i poleci w jego miejsce Pogba. Oby...

2

Daj spokój sędzia w tym meczu pod Dnipro gwiżdże, machają tymi łapami, byle co i przewinienie. Mam nadzieję, że przegrają.

2

Sedzioswie pchaja te Dnipro jak tylko moga... Zalosny mecz, murawa jakas biedna.

0

Niesamowita ta historia!

2

Będzie się rozwijał jak Muniesa i Fontas, no chyba że ma więcej oleju w głowie, a na to wygląda.

4

del Bosque widać chce przebudowy, dobrze robi.

1

Haha Korbel trafiłeś w sedno. Z tych niezwykłych kolorów odróżniam jeden - Seledynowy. Płeć piękna to wiadomo...

1

Przecież to była plota, nie pozwolili mu pożegnać brata przed śmiercią.

1

Morata, Jese, Maria, wybili się za Carlo. Z autobusami nikt nie umie grać. A Real trzeba to przyznać - mimo kontuzji do końca walczył. Ale jak ma się ustalone transfery z góry...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?