Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spokojnie Mario, już ktoś mądry z HD wymyślił wymówkę, aby usprawiedliwić chory system madrycki. A prawda jest taka, że to jest chore co tam się dzieje, dobrze dla Barcy. Sami dołki kopią. Real Ancelottiego był świetny, teraz kontuzje, ale lepszy nawet niż rok temu choć wypadł im jedyny DM, do tego kluczowy piłkarz. Teraz nowy sezon, pewnie straty pkt w lidze na początku jak u Carlo było itd.. świetnie się zapowiada.
1
Z drużyną, która w ostatniej kolejce uciekła od spadku było tak se? Do pucharów miał się dostać? Teraz mają takie wyniki, bo kontynuują pracę Lucho. Jednak Pepa z niego bym nie robił, on wie jak ustawiać napastników, za to pomoc gorzej. Inny styl.
0
Raczej odejdzie.
1
Ehh... Panie :)
1
Wy naprawdę oceniacie obronę przy ustawionych bramkach? :)
1
Albo i o 500%. Nie ta liga, przykro mi ślepiec chyba tylko tego nie widzi. I mówię to ja, ja liczyłem na Deulo.
1
A oglądałeś w ogóle Deulo? Skoro Emery go nie chciał... A zresztą to widać, w Barcelonie by dopiero dostał kopniaka w dupe, może wziąłby się do roboty, ale PEdro to może sznurówki wiązać.
1
A za Tito to źle grał? Teraz takie patelnie jakie dostaje Neymar od Messiego to idealne dla Tello. W Porto też go widziałem, to jest wyższa półka od Deulo, ale co w tym dziwnego jak Deulo teraz jest dla mnie piłkarzem gorszym od Munira.
0
Ja tam prędzej widzę Munira...
3
Że co?!
1
Obstawiłem handi -1.5 na Las Palmas, mój wynik myślałem niezagrożony. Jednak WTEDY Joan Roman piękna trzecia bramka, no co pech to pech.
2
Moim zdaniem zbyt ostro pojechałeś, ale prawda. Do tego drybling fajny, ale nawet nie blisko Messiego. Mimo wszystko nie wiem, czemu nie gra jako skrzydłowy, tam potrzebna mniejsza odpowiedzialność i do tego ma ciąg na bramkę.
0
Póki co takie retro wyglądają.
0
Multum rzeczy u bukmachera.
1
Cały czas powtarzam, że ta liga jest skorumpowana. Słabi sędziowie pff... 6 goli do przerwy w meczu Realu ciekawe kto tak obstawił?? :) Fajnie byłoby się dowiedzieć. Ja złapałem tylko 2 bramki Ronaldo, choć i zakład na hattrick obmyślałem.
1
Jak co roku w sumie :) Dlatego siedzę od 18 i obstawiam, ładne profity. Jeszcze dziś handi -1.5 na Las Palmas i spać.
1
Guardiola też dobrze o Lucho mówił.
0
Cuence już mają, byłoby dobrze.
2
Postawiłem na deportivo, 2 stówy do wygrania. Barca prowadzi 2-0 myślę kurde coś tu nie gra. Bałem się postawić więcej, a tu proszę :D
1
sprawdź sobie moje posty, ładną kasę dziś pocisnąłem :D
Pozdrawiam Rivaldo!! Ole ole!
2
Komentarz usunięty
0
Depor dziś ugra pkt na Camp Nou :) To widać.
0
Nie mów hop jeszcz nie koniec meczu.
1
Przecież HSV i Schalke to są najgorsze drużyny do oglądania. Za to faktycznie - Paderborn i Stuttgart to pewnie będzie wojna.
2
Dziś chyba właśnie taki dzień ustawienia ligi. Uważam, że odpadną drużyny ze strefy spadkowej, choć Eibar dziś raczej 3 pkt. Dlatego konieczny jest remis lub wygrana depor. Niby Granada ma ciężko, ale coś ostatnio zaczęli dziwnie punktować, no zobaczymy. Dla Atleti wystarczy remis.
2
Coś czuję, że dziś liga pozwoli zostać Deportivo w Primera. Fajne nawet kursy są. Nie nastawiałbym się na wygraną Barcy, bo i po co to? A Depor to jednak znany zespół.
1
Ja przypominam sobie tylko, że Barto powiedział: Alexis nie jest na sprzedaż.
3
Wałki na dzieciakach... dobre. Qatar to dobry ruch, a koszulki to już każdy jak uważa. Dla mnie byleby ładnie wyglądały. Nawet za Neymargate wyszło na dobre, bo mamy świetnego piłkarza.
0
O czym Ty mówisz?
1
PSG nie składało ofert za Alvesa, sami to zdementowali.