4

Dokładnie tak jak mówi blazeq. Wg Ciebie pax Fontas w ubiegłym sezonie był najlepszym obrońcą, najlepiej spisywał się w grze obronnej, bo wykręcił najlepsze statystyki odbiorów w lidze... tylko czemu gnije na ławce w Vigo? A już porównanie gry Rakitića z Sevilli to koszmar. Szkoda, że tak inteligentny człowiek stosuje taką manipulację, aby tylko udowodnić swoją tezę, której udowodnić się nie da, a jeszcze ciężej ją obalić.

3

Superowy tekst. Nic tylko przypomniec slowa z poczatku sezona De Boera opublikowany na tej stronie: Z takimi napastnikami Luis musi dbac tylko o defensywe. I sprawdzilo sie! Sami kreuja, sami strzelaja.

9

a głową kiwał na boki, bo mu mucha usiadła na nosie i odganiał. O czym my rozmawiamy, Bale prawie nie zjadł żywcem jak ten strzelał, a w tym meczu jego łapki machały więcej niż zwykle. Ale moim zdaniem i szatnia ma go dość. Myślę, że Arbeloa dobrze wiedział, kto za jego plecami czycha na gola, a sam później olał wszystko i normalnie cieszył się z kolegami, którzy naprawdę mogą stanowić o sile Realu, bo bez Ronaldo nie sądzę aby coś im się stało. Zresztą grali bez niego i to lepiej. Chicharito też nie wygląda jakby przepadał za CRem. Ale to kura znosząca złote jaja Pereza, jego chluba.

0

Szkoda, że nie widzieliśmy jeszcze Dream Teamu Cruijfa.

1

Po prawej - Munir po grubej kresce :D

4

Lucho powiedział, że nie będzie korzystał z rezerw, bo mają tragiczną sytuację. A w zespole są wychowankowie młodzi, którzy otrzymują szansę i nie tak hop siup.

3

Jak ja lubię czytać takich trolli, poprawiasz mi humor :D

3

Nie wygraliby, bo nie mieliby jak się zmierzyć.

3

Tak szczerze to mi to lotto czy wygra Laporta, Barto, czy ten trzeci.

4

hehe co ciekawe coś mnie łączy z Xavim - też nie miałem smoczków. A na jego dziadka dziś wołaliby Visca-Łebek

2

O jakie fajne szczegółowe informację, czekam na te cdn pax :)

1

Nawet nie tak trochę i od początku sezonu jak nie było Robbena to grali kichę, czasem Robert ratował.

5

Cieszę się, że żyję w czasach, gdzie rządzi geniusz futbolu. Ten drugi może być z nim porównywany tylko w tabeli strzelców. W innym wypadku nie warto stawiać tych dwóch nazwisk obok siebie.

2

Mam nadzieję, że ta parodia człowieka Ronaldo szybko zakończy karierę.

2

Neuer od tego sezonu zmądrzał i już nie wychodzi do wszystkich piłek utrudniając życie obrońcom.

1

Cordoba zabrała miejsce Las Palmas w La Liga psim swędem, chociaż patrząc jak teraz sobie radzą w Segunda, może to i lepiej? Nie, na pewno nie.

2

Płacimy mu fistaszkami und plusikami, na zachętę też dostaniesz. ;)

1

W Anglii mają lepiej, tam kontrakty od 16 roku życia można podpisywać, dlatego odszedł Fabs i Pique!

0

Dostał powołanie bo to zabaweczka Pereza i tyle w temacie.

1

Maszyna istniała jeden sezon, ale była wtedy nie do zatarcia.

2

Masz dobre serduszko Korbelku ;)

1

Prawda w nieprawdzie. Prawie przez cały sezon gra Bayernu opierała się na indywidualnych akcjach Robbena.

5

Lewandowski - Wielki człowiek !

0

Korbel, ale że Ty dałeś się nabrać na jego ciepłe słóweczka? No nie wierzę :D Zresztą nie ma co go bronić, nie tylko on tracił konta tutaj z błachego powodu. Ale jak widzę już sobie wyjaśniliście, to coś jak whatis v2 (może ten sam nawet? :). Brawa dla moderatorów, niech portal zwiększa swój poziom.

2

To proste - Lobo był prowokatorem i co bardziej inteligentni od razu zauważyli jego lewe odchyły. Co tu tłumaczyć, był lewy.

3

Niech Ci admini zablokują te konto, no bez jaj...

4

Dokładnie, dostał bana i wróci na nowym koncie, ale to nienormalne pisać z dwóch kont działających. W ogóle to był prowokator.

0

pedrorodrigues na przykład

1

Wtedy wystarczyło postawić 4 piłkarzy przy Messim i Barca nie istniała. Upokorzenie było, ale wiadome też jaka sytuacja w klubie.

3

Jakoże oglądam mecze zarówno Bayernu jak i Barcelony w tym sezonie twierdzę, że większość ludzi nie zdaje sobie sprawy jaka jest PRZEPAŚĆ między Barceloną, a Bawarczykami. Otóż Bayern od początku sezonu prowadził Robben (tak, najważniejszy piłkarz po Messim w Europie, jakby ktoś nie był zaślepiony statystykami), cała drużyna spisuje się gorzej niż rok temu, a przecież wtedy żałośnie odpadli z Realem. Oczywiście LM to LM, tu jeden mecz może przesądzić, trochę szczęścia. Nie będę mówił o manitach, ale uważam że Barca wygra LM, najgroźniejszy jest Real, który ma klątwę (nie wygranie pucharu z rzędu). Ja tam będę ochoczo stawiał u bukmachera. PSG, Barca, Chelsea i Real to moim zdaniem były najlepiej poukładane zespoły w tej edycji LM, teraz drabinka jest łatwiejsza o dziwo niż wcześniej. Na Bayern od początku sezonu nie da się patrzeć, a czasami przebijają samego Martino (druga połowa sezonu) w stylu gry, to już nawet nie jest Tiki Taka czy coś, jak ciężko im wymienić parę podań. I tak rozpędzona machina Heynckesa powoli zamienia się w szrot. Nie mówię tego z braku sympatii, bo Bayern oglądałem właśnie głównie przez Guardiolę, a w tym sezonie doszedł Lewy, ale takie są moje obserwacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?