Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja tam De Gei się nie dziwię. Nie wiadomo co z eksperymentu Holendra wyjdzie w MU, a bramka Barcy i Bayernu dobrze obsadzona, jeśli ma ambicje na trofea to z najlepszych zostaje Real ze średnim Navasem.
3
Albo De Gea nie będzie chciał tracić kariery na rok bez gry i przedłuży kontrakt, będzie normalny transfer, albo Real rzuci coś pod stołem. Zresztą to jest mało ważne...
1
Wiesz co to jest popsucie rynku? Kevin de Bruyne - jeden dobry sezon, kolejny świetny. Nie zagrał nawet w lidze mistrzów - 75 mln. Dlatego takie Arsenale mają teraz mega ciężko, a Barca i Real mają o tyle dobrze, że w la lidze jeszcze nie ma tej plagi.
0
Ściąga, nie zawsze, ale ściąga choćby brama Neya z Ajaxem, czasami nawet sam z lewego skrzydła wejdzie jak z City. Jednak to tylko odejścia od reguły. Porównując tu z Realem - James wczoraj strzelił bramkę ustawiony jako 9, pamiętam jak odegrał do Bale'a, ten z prawej nogi źle dośrodkował, był ustawiony wyżej od Benzemy (!) i to dużo mówi o taktyce Realu. Tyle, że później Betis ich rozklepał i mieli 100% sytuację, a pod bramką Barcy praktycznie zawsze guzik się dzieje gdy gramy z Betisami, a nawet Malagą (a Malaga strzela Realowi regularnie). U nas taki Rakieta łata dziury po człapiącym Messim. A więc sorki jeśli ktoś oczekuje rekordu MSN i pierdyliard asyst pomocników niech się zastanowi, w co się gra, albo karmi się frazesami, że Rakieta czy Iniesta zapomnieli jak kopnąć prosto piłkę. Póki wystarczy taktyka z Messim i lewym skrzydłem to Lucho nic nie zmieni, a my dalej tracimy najmniej bramek w lidze i wygrywamy puchary. Wg mnie po prostu nie da się zjeść jabłka i mieć jabłko. Tak jak de Boer mówił przed sezonem "z takim atakiem wystarczy poukładać defensywę w drużynie" - i miał rację.Tyle ode mnie.
1
"Zaraz zaraz... pomocnicy nie mają komu podać piłki prostopadłej, a Messi jakoś ma komu? Bo jak Leo ma piłke to od razu Neymar, Suarez, Alba lub Alves wchodzą w stan podwyższonej gotowości i są w stanie w ciągu ułamka sekundy wybiec do piłki otrzymanej przez Leo"
No i sam sobie odpowiedziałeś. Alves, Rakitić, Suarez, Ney ściągają obrońców i Alba ma czystą pozycję, Messi ma dość miejsca, aby podać - to jest taktyka powtarzana w każdym meczu.
2
Dodam jeszcze, że boli mnie robienie z pomocy Realu jakichś super geniuszy. Tylko potem płacą to tym, że tak Betis robi ich jak chce, a ich asysty to w dużej mierze wrzutki na wysokich piłkarzy, ale to już inny temat.
2
Powtarzacie te frazesy nawet nie zauważając prostej sprawy - pomocnicy nie mają komu podać piłki prostopadłej. Leo i Neymar nie wybiegają na pozycję, spokojnie przyjmują piłkę i sami rozprowadzają, schodzą do środka, dryblują. Jedyny napastnik, który wychodzi często na pozycję to Suarez i do niego od czasu do czasu pójdzie dobra piła od Iniesty, ale on pracuje w kotle i dezorganizuje obronę, gra na ścianę, to jest raczej ważniejsze. Ale nie, Barca wygra kolejny tryplet to znów pojawi się pax "pomoc gra fatalnie" i inne światłe wnioski. To już nie czasy jeźdzców Pedro Villa Alexis, którzy mieli szybkość i niewiele więcej. Jak nie wierzysz to zobacz stare bramki, co tam robiła pomoc i jak skrzydłowi tylko czekali aby wyjść na czystą pozycję.
17
Ale trza przyznać CR coś się zrobił ociężały. Coś jak Messi gdy się zajadał pizzą za Martino.
0
Ja pierdziele nie było karnego :D
0
Szczególnie ten Abdennour którego ciekawe kto oglądał...
1
Niezwykły zawodnik jak i niezwykły nurek, wsio pasuje.
0
haha handi -2.5 prawie pokryty :D
0
W odróżnieniu od zeszłego sezonu to tutaj Barca ma sytuacje i oddaje strzały w światło bramki, także jest dobrze.
1
no ale dwa dogrania Roberto też miał dobre. Ta główka do Rakiety i ręka po zwodzie Neymara. Też dobrze robi miejsce dla Leo. Moim zdaniem lepszy od Montoi, a i świetny zastępca Alvesa.
0
hehe co najwyżej przyzwoicie :D Łaskawy jesteś :D
1
Ale Barca fajnie gra, tu będą gole.
1
Tak, do tego może nawet grać na skrzydle jak czasami emery go wykorzystywał. Wystarczy popatrzeć jak Czeryszew się rozwinął w Villarrealu, tam jest dużo młodych piłkarzy. Jak najbardziej warto go tam oddać. A o Suareza się nie martwię, widziałem jak potrafił błysnąć w Sevilli przy ukształtowanych piłkarzach, to coś znaczy. Pewnie gdyby nie był wypożyczonym piłkarzem to Emery dawałby mu więcej szans.
1
Pomyśl logicznie. Żaden dureń nie będzie się rzucał na kurs 5.0, na 20 już ktoś może zaryzykować i pewnie wszyscy co tak postawią to wtopią. Oczywiście bukmacher też może się mylić i np. bardzo dobry kurs wyłapałem rok temu przed Malagą handicap +3 na Malagę był po 1.6, a mecz ostatecznie wygrali 0:1.
1
To proste, Villarreal się wyprzedał latem i jeśli chcą nie spuchnąć to potrzebują długiej ławki, ogółem dobrej kadry. We wcześniejszym sezonie też grali b. dobrze, ale pod koniec słabe wyniki i szpital. Także pewnie Barca skorzystała, że są pod ścianą.
1
Jeszcze trochę i moda na Rafinhę przejdzie tak jak i na Roberto, Bartrę itd. chociaż ta moda może trwać trochę dłużej bo Rafa lubi sobie pomachać nogami nad piłką. Ja mimo wszystko uważam, że i Roberto i Rafa jak najbardziej mają szansę przebić się do podstawy.
1
Granice potęgi Hiszpanii zaczynają się i kończą na Realu i Barcy, dalej kończą się pieniądze. A transfery wyglądają biednie do tych np. z Anglii. Słabsze kluby co roku wymieniają pół składu, na szczęście jest dobre szkolenie i scouting. Ale już Valencia ma bogatego właściciela, coś się może zmieni.
3
Uwielbiam te marudzenie na fcbarca. Może pomyślą i we fifowskiej menedżerce dadzą więcej opcji przy wypożyczeniu, to będzie mniej jęków. Bo tu widzę transfery dla niektórych to czysty schemat i za wypożyczonego piłkarza nie można płacić.
4
Betis to drużyna słaba fizycznie, grająca otwarcie i to mi się wydaje będzie pogrom, idealny rywal dla białych. Chyba że coś zmienili w taktyce. Ale z Realem nigdy nie wiadomo rok temu pojedynek z Cordobą 2 strzały na bramkę i akurat wygrali 2:1, a to nie była drużyna na poziomie Primera.
0
Malaga w poprzednim sezonie potrafiła zagrać z Barcą jak nikt inny, podwójne, potrójne krycie każdego zawodnika i Barca nic nie ugrała, także oni są najgorsi.
1
A co może mieć? Może zaprezentowanie gola Baskom?
0
Jak nie może przecież Legia w LE wyjechała z grupy właśnie autobusem...
0
Pedro ma charakter, nie to co Maria, on sobie poradzi.
2
Jak się nie ogarnęli to spadną z hukiem, ja wolałbym Elche, potrafili nawet z mocnymi co nie co pograć.
1
Najśmieszniejsze jest to, że jeden z drugim zignorują, a na wierzchu zostaje dzieciarnia i trolle ze swoimi "mądrymi" postami. A to już coś pokazuje :) Nie dziwne jest to, że wielu ludzi, którzy naprawdę mieli coś ciekawego do napisania teraz już nic nie pisze, albo od czasu do czasu, na szczęście mamy jeszcze zakładkę obserwowanych i szybko można przelecieć, czy coś się dzieje.
0
Nie wie ktos moze gdzie moglbym obejrzec druga polowke meczu z Bilbao? Ogladalem tylko pierwsza polowe, a na youtube jeszcze nie ma.