1

A niech tam urządzą we Włoszech polowanie na nogi Naingollana. Nie wiem kiedy, ale już kiedyś mi się rzucił w oczy, że chciał specjalnie wjeżdżać w nogi. Sam się połamie, szybko się oduczy.

1

Także uważam Bravo za najlepszego na świecie, żadne Courtoisy.

2

Dobre te Twoje podsumowania, często widzę dokładnie to samo. Blada Barca wczoraj nie była wcale, raczej na swoim normalnym poziomie a to był wyjazd! No i wstyd trochę dla Romy, tak się murować...

2

Odliczanie lewych bramek Stegena trwa... Tak szczerze to jak ma grać drużyna. Wszystko idzie dobrze a tu albo farfocel bramkarza, albo to co wczoraj i murowanie od nowa.. dlatego Bravo jest lepszy.

2

Mimo wszystko miałoby wpływ na grę defensywną drużyny, pokrętnie tłumaczysz.

0

I tą jedną asystę zaliczył akurat, gdy Lucho wystawił go na DMie z tego co pamiętam.

1

a te "mówiliście" to po co? Aby post mądrzejszy się stał? I nie udawaj durnia, tu była fala hejtu na Moreno i nic mnie nie obchodzi, że ty widziałeś jakieś tam tłumaczenia, nie wiem po co taki zabieg użyłeś.

2

A jak Guardiola się męczył na Ukrainie i w Barcelonie i Bayernie? Że tam parę normalnych wyników padło to nie dziwne, ale naprawdę często się zespoły męczą przy tych wyjazdach i sorki, to wynika z moich obserwacji, żadnych statystyk nie mam. A Bate i Szachtar to ten sam region, co Ty porównujesz...

9

A tak poza tematem. Messi kiedyś wstrzelił piłkę w trybuny, obrywa mu się ZA TAKIE COŚ do dziś. Dzięki Bogu, że to nie on wczoraj machał tymi łapkami, bo ludzie mieliby pożywkę na kolejne parę lat, tak jak z symulką Busquetsa. A my patrzymy na rywala i jego ostatni mecz, żeby ujrzeć takie cyrki i to się powtarza, powtarza, powtarza... Jak nie kopniaki w głowę, płacze "oni chcą, aby Barca dalej była w grze", czy machanie jajami w kierunku sędziego.. o cholercia, nie ma co się zapędzać, za dużo tych lewych akcji było... a innym zostaje symulka Busquetsa i kopnięcie Messiego w trybuny :D... sprzed lat

3

Kasabian ja mam np. gdzieś jakie Ty tam masz sprawy z Stopą, ale... nie widzisz tego wszystkiego? Nie byłoby takiego zamieszania gdybyś nie próbował robić z siebie wielce obiektywnego, co mi przypomina... tyle kont co się tu przewijało, a nawet paręnaście whatisów.

2

Oj da się, da. W zimę niezależnie kto jedzie na wschód ten ma ciężko.

0

I kto to sporządził to.

3

haha tego z Ramosem nawet nie widziałem :D Jaki delfin :D Madryt to jednak inny świat.

4

Człowiek chce nam wkręcić, że jest obiektywnym fanem piłki nożnej, lubiącym zarówno Real jak i Barcę, a wystarczy popatrzeć kiedy się uaktywnia, wbija szpile Messiemu czasami nawet żałośnie gdzie tylko może ;) Masakra
Jaki w tym cel?

3

Jakiś użytkownik (nie Korbel?) prowadził wyliczankę karnych dla Realu i Barcy w tym sezonie, po nieprawidłowych decyzjach sędziego. Tak mnie ciekawi gdybyśmy prowadzili tę wyliczankę cały sezon, jakie wyszłyby wnioski?

12

Ale po co ludzie powtarzacie o tych powtórkach wideo ciągle. Piłka żyje korupcją, ustawianiem meczy, a powtórki by to wszystko zniszczyły. A dlaczego jest ustawianie meczy? Bo nie używa się powtórek ;) To jest najlepszy argument oprócz hardkorowej ilości lewych zdarzeń na boisku!

1

Tak samo dla mnie jest różnica gdy widziałem wywiad z CRem, który mówił: "Chcę być najlepszy w historii", a Messi tylko powtarza: "chcę wygrywać". To samo mówią o Leo koledzy z zespołu, że dostaje piany na ustach jak przegrywa, moim zdaniem to jest prawdziwa ambicja, Leo idzie po jasno wyznaczonym celu, który w sporcie jest najważniejszy - zwycięstwo i trofea. Ale to co go stawia nad innymi to moim zdaniem talent, bo facet nawet nie ma warunków fizycznych do gry w piłkę. Przekuł to w atut.

2

Tamten dla mnie nie był faworytem i nie jest faworytem do niczego.

6

Pewnie, że tak, my będziemy o tym pamiętali, ale będą nowi zapatrzeni w statystyki jak teraz jest z Pele, a Garrinchy się nie pamięta, mimo że mówią iż to on Brazylię ciągnął na MŚ. Tylko co jest najlepsze? CR i Leo statystyki goli mają podobne, tyle że Messi jest o dwa lata młodszy, czyli jakiejś super przewagi (o ile w ogóle sobie wypracuje) CR mieć nie będzie. Za to pewny ma jeden rekord - strzelonych karnych. W LM już go pobił, teraz jeszcze w La Lidze, dogania ludzi którzy całe życie grali w Primera, a on jest raptem może z sześć lat?

4

Jak się zastanowić to mieli rok temu z Bayernem też sporną sytuację czerwo dla obrońcy już w pierwszej minucie i skończyło się 7-0 Wschodu nie chcą w LM, np. Legia Warszawa za jaką głupotę przegrała z Celticiem.

1

Tak się dzieje, gdy dzieci po tryplecie zalewają stronę. Gonić, Mario, gonić.

1

Co ciekawe mi popsuł, ale później się zastanowiłem i rzeczywiście mecz z Juve należy zawsze do niewiadomej. A tak to wczoraj reszta faworytów gładko wygrała.

1

W lidze to może i mają jakieś układy, zatrudniają nawet snajperów na mecze. Ale w lidze mistrzów mimo wszystko uważam, że po prostu sędzia zagrał słabe zawody, tam póki co takich jaj nie będzie, mam nadzieję.

1

Messi już nie będzie mógł konkurować z Ronaldo w statystykach goli. Takie właśnie luźne przemyślenia miałem już rok temu, ale to widać. Inne role na boisku, CR zbliża się do końca kariery, teraz będzie dopiero bombardował. Zawsze powtarzał, że chce być najlepszy w historii a jak tego osiągnie? Golami, tylko tak może bo umiejętności mu w erze Leo brakuje. A niech se strzela...

0

I tak zaleje Ciebie i Twój post fala gimbo specjalistów, nic nie będzie widać. No sorki, nawet nie warto. A może jednak czas zacząć uzmysławiać tym ludziom płytkie myślenie i po prostu głupotę?

2

Pewnie maja tam przepych i dziewczynki co noc, sam bym polecial.

1

I pamiętaj - podając dorobek strzelecki CR7 bez karnych ukazujesz swoje kompleksy względem niego.

1

Środkowy napastnik zastępcą Pedro? Jaki jest sens cytowania tych śmieci sportu?

1

Ale zawsze Barca czy Real mogą poćwiczyć strzały. Oglądałem mecz Betisu z Realem. Ruben Castro z metra nie trafił i karnego... Ich odwaga nawet nie wyszła z szatni. Ale się nie murują!

2

Wydaje mi się, że Ney ćwiczy te wolne i już powoli się zacznie to zmieniać, choć Messi to i z lewej strony potrafi przyfansolić w okienko, jednak to łatwiejsze dla bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?