Wojtazsoo
Dołączył/a: maj 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@korn234 Nie wiem po co ten komentarz xD stary nie kazdy kibicuje w taki sposob jak ty komentarz calkowicie zbedny. Jak chcesz oceniać to oceniaj moja wypowiedz, a nie to o czym nie masz kompletnego pojecia
0
Lewy potrzebuje goli a nie ferran xD
1
formacja 1-9-1-1?
0
Imo sytuacji win win albo go sprzedadzą albo coś z niego będzie
1
@Macior79 Właśnie jak juz o tym mowa to jak z pensją FDJ, dalej mu płacą jakies zaległości czy juz ma "normalnie"?
1
@Barca_Q Jak mam jakoś rozsądnie zarobić to nie ma co narzekać
1
soto grado mordo ty moja
3
@Koorsik Według mnie, zawalił 1.5gola a uratował 1 takze czy to wystep na 2? nie mi oceniac, ja dałem 3.5
0
Jego jedyna aczkolwiek najpowazniejsza wada to wzrost, niestety tego nie oszukasz i to z niego tworzy przecietnego bramkarza, a w takim klubie jak barcelona jednak bramkarz musi dawać coś ekstra jak w realu np
5
@Kazragore ale z drugiego miejsca omijamy najsilniejsza druzyne a mianowicie liverpool az do samego finalu z tego co sie orientuje takze cos za cos
21
18 lat i gra tak dobrze, niewiarygodne, wiadomo pomyłki się mogą zdarzać, ale patrząc na jego wiek niewiarygodne
1
Przeciez swietnie im idzie, maja szanse na pierwsze obronieni la ligi od lat, w lidze mistrzow stabilnie w cdr cwiercfinal a i pewnie bedzie co najmniej polfinal no jak bo takich wynikach sie kicka to szok
1
Jakby cala druzyna byla kosmiczna tylko lewy w tej lidze nie dojezdza, wygrywa i przegrywa druzyna, nie bronie lewego, bo widać ze mu pilka odskakuje na 10 metrów ale on jest czescia skladowa druzyny
0
Najwazniejsze oby bez kontuzji szczerze wynik schodzi na drugi plan z kimś takim, byle to przeżyć
0
No gdzie spalone no gdzie spolony ty tam z tą chorągiewką, gdzie on widział spalonego
1
Brawo Szczesny wyrównał rywalizację juz nie było deklasacji
0
Na siłe go to nie zatrzymamy, jak chce niech idzie w pełni goscia rozumiem sam bym zmienił prace na bardziej płatną itp
0
Ale jaja, ale jak to sie mówi, kibica barcelony juz mało zdziwi xD
0
@okiemtypera_lucaxx95 Sam wiek, potencjał o ile można jeszcze tak mówić i klub, nic dziwnego, że jest tyle warty, no i gość gra kosmos
0
1/2/4 ostatnie mecze co się dzieje?
1
miernie ale stabilnie
2
Dobra na spokojnie
2
To po co ten Szczesny? Do palenia fajek w szatni czy co xD
0
Ostanio gra za mało moim zdaniem, jak wchodził prawie zawsze zmiana na plus. Na początku myślałem, że jest za chudy na barce, ale może udowodnić, że będzie bardzo wartościowym zmiennikiem czy będzie robił presje na 1 skład.
1
Jedyne co można napisać ... Szkoda chłopa
14
Różnica taka, że Realowi dają karne, jak faul nie jest nawet w polu karnym, a nam zabierają prawidłowo zdobyte gole. Btw Dobre argumenty, że przeciwnicy powinni strzelić 5 czy tam 10, no i co strzelili ? Wina przeciwnej drużynie, że nie strzelają beka beką, ale potem może się okazać, że taki punkt jest na wagę mistrza. Błąd to Błąd nie ma co nawet tego bronić. A sędziowie powinni być jakoś z tego rozliczani, a nie kurtyna.
2
HAHAHAHAHAHHAH co za pies juz 2 raz
0
Szkoda chłopa, w dodatku to 2 noga tym razem, Zdrowia
0
No widzę jednak tym razem ogłosili :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika