Wojtazsoo
Dołączył/a: maj 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ręce składają się same do oklasku, że my walczyliśmy o manite z bayernem, jak to wiele mówi o tym meczu. Tak się morda w końcu cieszy po tych kompromitacjach w lm.
0
Bramkarzy też mają mega, co wczoraj kastorama wyciągał to kosmos lv, nie ma co gadać, a teraz trzeba popatrzeć na penie, gość nawet nie ma zasięgu jak casto, no zobaczymy ile jeszcze pobroni oby nam meczu nie zawalił.
0
No to instrukcje taktyczne oponentów to: mają słabego bramkarza, wrzucajcie, strzelajcie z każdej pozycji na pewno coś odwali.
21
Nie wiem czy jakby Szczesny nie przyjął tej oferty to by nie była jego najgorsza decyzja w życiu, takiej szansy się nie odrzuca, wybitna kariera pięknie zwieńczona, a może jeszcze dorzucić jakieś trofea. Decyzja jak najbardziej rozsądna i przemyślana. Janek czy Jurek Dudek niech sobie gadają.
9
Każdy ma swoje monaco.
2
Rzeźnicy pokonani, mecz do zapomnienia, mam nadzieje, że bez kontuzji. Trzeba też dodać, że bez argumentów przyjaciele z Getafe poza jedna akcją w 90+. 21/21 brawo
0
Nie dziwi mnie to, w tym momencie topka świata.
0
Nie każdy trener musi dostawać po 5 czerwonych i 15 źółtych kartek za napinki w trakcie meczu.
3
Po 1 meczu sezon nie jest przegrany i wygrany, trudno lepiej teraz niż pozniej nie ma co się tak przejmować tym, za kilka dni dalej jest mecz, grają to co mają grać i tyle. Skończcie z tym płakaniem po 1 meczyku trochę chłodu polecam.
2
Nie ma powodu, żeby filikowi nie ufać. Trzymam kciuki za dobry wynik. Vamosss
0
No to co na dziesięciolecie 2 liga mistrzów?
8
Współczuje, życzę powrotu do zdrowia. Oby nasi przeszli przez przerwę na repkę suchą stopą.
0
Sędzia wypaczył wynik meczu, nie wiem sędziowanie w tej la lidze to żart już od kilku lat, a potem nazbiera się kilka takich meczy i ktoś może zostać przekręcony na mistrza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I bardzo k**/* dobrze.
0
Nowe, nie znałem.
0
@Lucyfffer Jak się nasz diament nie połamie to będzie dla kogo przychodzić.
0
@Debfc Jeden z najlepszych w Juve, ale nie zgodził się na zniżkę pensji coś w stylu jak Szczęsny. Widać po kontuzji trochę stracił, ale z tego co się mówi nie będzie kosztował tak dużo, ma rok kontraktu także "budżetowa" opcja.
0
Codziennie karuzela wyrzuci kogoś innego, chyba nikt nie wie kto będzie tym trenerem, czy xavi zostanie czy rafa czy ktoś inny. Chyba nie ma co śledzić i brać na poważnie tych newsów. Trzeba poczekać, czas pokaże kto to będzie.
5
Za darmo to uczciwa cena
0
Boję się tego Cancelo w obronie, na prawej raczej raphinia będzie biegał, może cancelo na skrzydle, a fort na obronie. Fermin dla mnie też zasłużył sobie na 1 skład z psg, trzeba kogoś kto będzie biegał, presował etc.
24
Jak masz hajs, możesz wszystko jak widać ....
1
jest plus chociaz nie 4:0 xD
1
@Dankho94isback ten superpuchar to chyba tak bez podniety
3
@Flyingbetoniarka Nawet bym się pokusił ze minimum 1/2