2

Ręce składają się same do oklasku, że my walczyliśmy o manite z bayernem, jak to wiele mówi o tym meczu. Tak się morda w końcu cieszy po tych kompromitacjach w lm.

0

Bramkarzy też mają mega, co wczoraj kastorama wyciągał to kosmos lv, nie ma co gadać, a teraz trzeba popatrzeć na penie, gość nawet nie ma zasięgu jak casto, no zobaczymy ile jeszcze pobroni oby nam meczu nie zawalił.

0

No to instrukcje taktyczne oponentów to: mają słabego bramkarza, wrzucajcie, strzelajcie z każdej pozycji na pewno coś odwali.

21

Nie wiem czy jakby Szczesny nie przyjął tej oferty to by nie była jego najgorsza decyzja w życiu, takiej szansy się nie odrzuca, wybitna kariera pięknie zwieńczona, a może jeszcze dorzucić jakieś trofea. Decyzja jak najbardziej rozsądna i przemyślana. Janek czy Jurek Dudek niech sobie gadają.

9

Każdy ma swoje monaco.

2

Rzeźnicy pokonani, mecz do zapomnienia, mam nadzieje, że bez kontuzji. Trzeba też dodać, że bez argumentów przyjaciele z Getafe poza jedna akcją w 90+. 21/21 brawo

0

Nie dziwi mnie to, w tym momencie topka świata.

0

Nie każdy trener musi dostawać po 5 czerwonych i 15 źółtych kartek za napinki w trakcie meczu.

3

Po 1 meczu sezon nie jest przegrany i wygrany, trudno lepiej teraz niż pozniej nie ma co się tak przejmować tym, za kilka dni dalej jest mecz, grają to co mają grać i tyle. Skończcie z tym płakaniem po 1 meczyku trochę chłodu polecam.

2

Nie ma powodu, żeby filikowi nie ufać. Trzymam kciuki za dobry wynik. Vamosss

0

No to co na dziesięciolecie 2 liga mistrzów?

8

Współczuje, życzę powrotu do zdrowia. Oby nasi przeszli przez przerwę na repkę suchą stopą.

0

Sędzia wypaczył wynik meczu, nie wiem sędziowanie w tej la lidze to żart już od kilku lat, a potem nazbiera się kilka takich meczy i ktoś może zostać przekręcony na mistrza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I bardzo k**/* dobrze.

0

Nowe, nie znałem.

0

@Lucyfffer Jak się nasz diament nie połamie to będzie dla kogo przychodzić.

0

@Debfc Jeden z najlepszych w Juve, ale nie zgodził się na zniżkę pensji coś w stylu jak Szczęsny. Widać po kontuzji trochę stracił, ale z tego co się mówi nie będzie kosztował tak dużo, ma rok kontraktu także "budżetowa" opcja.

0

Codziennie karuzela wyrzuci kogoś innego, chyba nikt nie wie kto będzie tym trenerem, czy xavi zostanie czy rafa czy ktoś inny. Chyba nie ma co śledzić i brać na poważnie tych newsów. Trzeba poczekać, czas pokaże kto to będzie.

5

Za darmo to uczciwa cena

0

Boję się tego Cancelo w obronie, na prawej raczej raphinia będzie biegał, może cancelo na skrzydle, a fort na obronie. Fermin dla mnie też zasłużył sobie na 1 skład z psg, trzeba kogoś kto będzie biegał, presował etc.

24

Jak masz hajs, możesz wszystko jak widać ....

1

jest plus chociaz nie 4:0 xD

1

@Dankho94isback ten superpuchar to chyba tak bez podniety

3

@Flyingbetoniarka Nawet bym się pokusił ze minimum 1/2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?