Woland10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2020
7 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A pomyślcie co by było, jakby grali też Zielu, Kliszi, Bereś, Areczek, Krzyś, Koźlątko??
2
@MesQueUnClub_87 O czym ty mówisz? Przecież tam były ewidentne faule, a sędzia nic.
1
@MesQueUnClub_87 No bo go faulowali, to co, miał udawać, że go nic nie boli? Dziwię się sędziemu, że nie gwizdał.
4
@LeoMessiah A konkretnie? Bo to już wasz problem, że jego zachowanie przypomina wam baletnicę, nie jego.
1
@Homeopata8989 Przecież dla mnie to on był najlepszy na boisku.
1
Co wam Grealish zrobił, że go tu tak atakujecie?
0
Lewy dziś świetny mecz, ale jednak 0 goli. Harry Kane 1, piękny gol z dystansu.
Dzisiaj ich porównałem i niestety pomyliłem się w jednej rubryce:
Wykończenie akcji: Kane 8,5/10 – Lewandowski 8,5/10
Pomyliłem się, powinienem dać minimum 9 Kane'owi, a Lewemu dać 8 za słabe strzały dzisiaj.
0
@Barca445 Zgodzę się.
1
Tak sobie patrzę, analizuję obie jedenastki, kogo ma do dyspozycji trener, jak to może wyglądać na boisku i dochodzę do wniosku, że tu może być kompromitacja 5:0. hattrick Sterling.
0
Jest Tymek w pierwszym
1
W Warszawie nie pada, także jest szansa, Anglicy nie przyzwyczajeni do takich warunków.
0
@adi7adi8 Przecież piłka nożna ewoluuje z dnia na dzień, także nie kłam.
8
@MesQueUnClub96 oj, nie znasz fenomenu piłki nożnej najwidoczniej.
2
Fenomen siatkówki: przyjęcie, rozegranie i atak... i tak w kółko...
0
@Ghotti Ale to jest moja ocena, ocena Anglika jest w artykule, wg niego Lewy jest lepszy.
0
Ekspert Chris Sutton porównał Lewego i Kane'a, to ja także to zrobię:
1) Wykończenie akcji: Kane 8,5/10 – Lewandowski 8,5/10
2) Kreatywność: Kane 8,5/10 – Lewandowski 7/10
3) Świadomość przestrzeni: Kane 8/10 – Lewandowski 9/10
4) Gra głową: Kane 8,5/10 – Lewandowski 8,5/10
5) Praca podczas meczu: Kane 8,5/10 – Lewandowski 8/10
Wyniki końcowe: Kane 42/50 – Lewandowski 41/50
https://krotkapilka.com.pl/2021/09/08/chris-sutton-porownal-kanea-i-lewandowskiego-wskazal-lepszego-na-podstawie-analizy-gry/
0
Kto wyjdzie na lewym wahadle? Nie ukrywam, że liczę na polskiego Reecae'a James'a od pierwszej minuty.
1
@tomek8756 Dla Polski1!!
1
Kochany prezes mnie uspokoił, dajesz Tymek!!!
0
@patrykzmc2000 Bo nie będzie grał, tak jak trzeci bramkarz.
5
Jak Fifa może zbanować Raphinhę z Leeds za nie przyjechanie na reprezentację Brazylii, skoro ten nie jest jej reprezentantem, bo nigdy nie zagrał tam nawet minuty? Gość odmówił powołania i oficjalnie nie jest po prostu brazylijskim reprezentantem.
0
Depay to chyba nasz najlepszy transfer od lat.
0
Czy piłkarze muszą się szczepić? I czy Leo Messi i Ronaldo się zaszczepili?
0
https://www.meczyki.pl/newsy/galaktyczne-plany-realu-madryt-cztery-wielkie-gwiazdy-na-celowniku-jest-i-robert-lewandowski/173041-n
Większość transferów jest nierealna.
21
Popluskał się w wodzie, zażył świeżego powietrza i już afera.
0
@Pawel13sz Ale ja nikogo nie skreślam.
0
@Pawel13sz Ale ja tu piszę o klasie. Chodzi o to, że najlepsi mają najlepsze statystyki, a Iga ma przeciętne.
0
@Barca445 Ile ona ma lat? 20? W tym wieku to MBappe wygrywał mistrzostwo świata z Francją, strzelając gola w finale.
0
@Pawel13sz @Rust_Cohle To napiszcie, co w moim porównaniu wam panowie nie pasuje? Dlaczego nie można porównywać sportu zespołowego do indywidualnego?
0
Statystyki waszej Igi:
Ostatnie 10 spotkań to: 5 porażek i 5 zwycięstw. Jak widać - przeciętnie.
Czy taki Real, Bayern, Barca, PSG, czy inny czołowy klub, na 38 meczów w lidze, 19 przegrałby?