1

A pomyślcie co by było, jakby grali też Zielu, Kliszi, Bereś, Areczek, Krzyś, Koźlątko??

2

@MesQueUnClub_87 O czym ty mówisz? Przecież tam były ewidentne faule, a sędzia nic.

1

@MesQueUnClub_87 No bo go faulowali, to co, miał udawać, że go nic nie boli? Dziwię się sędziemu, że nie gwizdał.

4

@LeoMessiah A konkretnie? Bo to już wasz problem, że jego zachowanie przypomina wam baletnicę, nie jego.

1

@Homeopata8989 Przecież dla mnie to on był najlepszy na boisku.

1

Co wam Grealish zrobił, że go tu tak atakujecie?

0

Lewy dziś świetny mecz, ale jednak 0 goli. Harry Kane 1, piękny gol z dystansu.

Dzisiaj ich porównałem i niestety pomyliłem się w jednej rubryce:
Wykończenie akcji: Kane 8,5/10 – Lewandowski 8,5/10

Pomyliłem się, powinienem dać minimum 9 Kane'owi, a Lewemu dać 8 za słabe strzały dzisiaj.

0

@Barca445 Zgodzę się.

1

Tak sobie patrzę, analizuję obie jedenastki, kogo ma do dyspozycji trener, jak to może wyglądać na boisku i dochodzę do wniosku, że tu może być kompromitacja 5:0. hattrick Sterling.

0

Jest Tymek w pierwszym

1

W Warszawie nie pada, także jest szansa, Anglicy nie przyzwyczajeni do takich warunków.

0

@adi7adi8 Przecież piłka nożna ewoluuje z dnia na dzień, także nie kłam.

8

@MesQueUnClub96 oj, nie znasz fenomenu piłki nożnej najwidoczniej.

2

Fenomen siatkówki: przyjęcie, rozegranie i atak... i tak w kółko...

0

@Ghotti Ale to jest moja ocena, ocena Anglika jest w artykule, wg niego Lewy jest lepszy.

0

Ekspert Chris Sutton porównał Lewego i Kane'a, to ja także to zrobię:
1) Wykończenie akcji: Kane 8,5/10 – Lewandowski 8,5/10

2) Kreatywność: Kane 8,5/10 – Lewandowski 7/10

3) Świadomość przestrzeni: Kane 8/10 – Lewandowski 9/10

4) Gra głową: Kane 8,5/10 – Lewandowski 8,5/10

5) Praca podczas meczu: Kane 8,5/10 – Lewandowski 8/10

Wyniki końcowe: Kane 42/50 – Lewandowski 41/50

https://krotkapilka.com.pl/2021/09/08/chris-sutton-porownal-kanea-i-lewandowskiego-wskazal-lepszego-na-podstawie-analizy-gry/

0

Kto wyjdzie na lewym wahadle? Nie ukrywam, że liczę na polskiego Reecae'a James'a od pierwszej minuty.

1

@tomek8756 Dla Polski1!!

1



Kochany prezes mnie uspokoił, dajesz Tymek!!!

0

@patrykzmc2000 Bo nie będzie grał, tak jak trzeci bramkarz.

5

Jak Fifa może zbanować Raphinhę z Leeds za nie przyjechanie na reprezentację Brazylii, skoro ten nie jest jej reprezentantem, bo nigdy nie zagrał tam nawet minuty? Gość odmówił powołania i oficjalnie nie jest po prostu brazylijskim reprezentantem.

0

Depay to chyba nasz najlepszy transfer od lat.

0

Czy piłkarze muszą się szczepić? I czy Leo Messi i Ronaldo się zaszczepili?

21

Popluskał się w wodzie, zażył świeżego powietrza i już afera.

0

@Pawel13sz Ale ja nikogo nie skreślam.

0

@Pawel13sz Ale ja tu piszę o klasie. Chodzi o to, że najlepsi mają najlepsze statystyki, a Iga ma przeciętne.

0

@Barca445 Ile ona ma lat? 20? W tym wieku to MBappe wygrywał mistrzostwo świata z Francją, strzelając gola w finale.

0

@Pawel13sz @Rust_Cohle To napiszcie, co w moim porównaniu wam panowie nie pasuje? Dlaczego nie można porównywać sportu zespołowego do indywidualnego?

0

Statystyki waszej Igi:
Ostatnie 10 spotkań to: 5 porażek i 5 zwycięstw. Jak widać - przeciętnie.
Czy taki Real, Bayern, Barca, PSG, czy inny czołowy klub, na 38 meczów w lidze, 19 przegrałby?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?