Woland10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2020
7 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kto normalny ogląda polską siatkówkę?
Nie potrafią wygrać olimpiady, odpadają zawsze w 1/4 finału. Od którego roku? To już wolę piłkarzy, bo oni od razu odpadają, wchodzą na boisko, śpiewają hymn, ciach, przegrywają i wracają do domu. A dziennikarze robią szum wokół siatkarzy, że jacy to oni nie są mocni, balonik rośnie, człowiek robi sobie nadzieje, a potem trach, przegrana, koniec marzeń i człowiek zdenerwowany siedzi cały...
Podobna sytuacja jest z Igą Świątek, dziewczyna raz fartem wygrała turniej, gdzie zabrakło największych tenisistek, a hieny dziennikarskie drugą Serenę Williams z niej robią.
0
@barcelonaLM Dokładnie, najważniejsze, aby nie było kontuzji i wszyscy dużo grali w klubach. Taki Di Maria po przyjściu Messiego może stracić pierwszy skład.
1
Heh, niektórzy tu robili z Francji pewniaków na EURO, a oni z Ukrainą remisują. Tak jak myślałem - skład na papierze super, ale metal nie ten, ego za wysokie i myślą, że wygrają na stojąco.
Bardzo mi się podoba Argentyna. Patrząc na ich skład, widzę potencjał na triumfatora za rok w Katarze. Wybitni napastnicy, ale niestety wielu z nich musi siąść na ławce; dobra pomoc z De Paulem na czele, boki obrony całkiem niezłe, dobrze rokują. Bramkarz genialny, Romero świetny, Otamendi ujdzie z tłokiem.
0
@tbas Po jego grze.
3
Olmo do Barcy!
Czemu niektórzy nazywają go średniakiem? Przecież dla mnie to crack, z tą różnicą, że nie jest pokazywany w takich BravoSportach jak MBappe, czy przehajpowany Grieezmann. Niedzielni kibice go tam nie widzą i później opowiadają bujdy, że Olmo to słabiak...
3
Dani Olmo byłby dla nas świetny. Zrobiłbym z niego fałszywą dziewiątkę, bo ma ku temu predyspozycje. Atak Depay, Olmo, Dembele w formie byłby świetny.
Obserwuje go od 2020 roku i opłaca się go kupić, nawet za 100mln.
0
Jak Sousa wystawi podstawowy skład na San Marino, to powinien polecieć. Powinni wyjść chłopaczki U-17 albo i gorsi. Słabeusz umie grać ze słabeuszem, a profesjonalista na co dzień z nimi nie gra, kombinuje, gdzie podać, co zrobić i się męczy, a słabeusz gra prosto i wygrywa.
2
Robert standardowo przebitka, błąd obrońcy, gol. A media robią z niego mistrza świata. A Krychowiak znowu fatalny występ, mam nadzieję, że Sousa już go nie powoła.
0
Nie róbcie z tej Igi gwiazdy, raz jej się udało wygrać, a tak to się potyka o własne nogi. Jak wygra coś jeszcze, to porozmawiamy.
Jeden użytkownik niżej dobrze zauważył, że problem jest w sferze mentalnej głównie. Mental.
2
Mam nadzieję, że jeszcze dziś będzie Pjanić Kamm Tu Besiktas!
0
Mam nadzieję, że Griezmann dalej będzie grał, jak w Barcelonie i że z ławki się nie podniesie, bo przez to Atletico straci kasę na jego utrzymanie, a wtedy już mamy łatwą drogę do mistrza, bo sam Rodrigo de Paul im nie wygra sezonu. Realu nie liczę, bo oni dalej mają sezon przejściowy, nie kupili nikogo wielkiego, tylko będą się męczyć z Marcelo hehhehe
0
Cieszą te informacje o walce w okienku w 2023 roku. Wreszcie można przyatakować takiego Haalanda, Fodena, Grealisha, a MBappe to nie chcę, bo to taki trochę zdrajca.
1
Ojej, super piłkarz, bo skoczył wysoko i skierował piłkę do bramki. Dla każdego napastnika to formalność.
1
@Yosemite De Jong jak chociaż 5 goli strzeli to będzie dobrze.
1
@Xxxbarca4ever ok, to fajnie, bo jako jeden z nielicznych czasami przedrybluje rywala.
0
Dembele się kończy kontrakt za rok, tak? Jak wróci z kontuzji, to dalibyście mu szansę do gry? Bo ja chyba nie. Jak przesiedzi cały rok na ławce, to go żaden dobry klub nie będzie chciał, a on i tak chyba z nami nie przedłuży kontraktu.
4
Widzicie? Moriba odszedł, bo lubi ofensywny Lipsk, tam będzie grał, a w Barcelonie siedział by na ławce przez większą część sezonu. A wy już go obrażaliście...
0
Jak był poruszany temat transferu Saula do nas, to pseudoznawcy nie chcieli go, że niby za słaby, cień zawodnika sprzed kilku lat, Griezmann lepszy xDDD
A tutaj triumfator ligi mistrzów go jak gdyby nigdy nic kupuje, wzmacnia się, leci po tryplet. Myślicie, że kupowaliby kota w worku? Nie, świetny gracz, to znalazł się w świetnym klubie, tyle.
0
@MarioVeB! Co jest żałosne? Wytłumacz.
0
@RichardWinters niestety też nie
0
@hermesnl Dokładnie, tylko to jest prawie nierealne z naszą kontuzjogennością.
0
@cat_r37 A co masz dokładnie na myśli?
0
@messi564 Lubię Araujo bardzo, ale jednak Umtiti w formie ma większy potencjał moim zdaniem.
0
@RichardWinters Przecież 20 bramek w sezonie, jak na napastnika Barcy, to jest przecież obraz nędzy i rozpaczy...
0
@cat_r37 A co mnie bramki obchodzą? Popatrz jak on gra! Przecież on nie wnosi nic dobrego, nie umie dryblować...
0
@jareksk100 A Griezmann jest jakościowy?? Griezmann utrudnia nam życie w ataku tylko, już chyba Fabregas na 9 byłby lepszy.
0
@KORTIS No ja też wątpię, myślę, e takie głupie to ono nie jest xD
0
@tristan87 Mam swoje źródła, sory, ale nie mogę zdradzić.
0
@UncleDrew Po coś te mecze presezonowe i mecze w lidze są, tak? Po to, żeby oceniać zawodników, a nie żeby patrzeć jak sobie piłeczka lata w lewo i w prawo.
A topką to on był pozorną, bo grał w przeciętnym klubie, a tam nie trudno się wybić.
0
Na ten moment widzę to tak:
MaTS - Dest, Pique, Umtiti, Alba - FdJ, Pedri, Coutinho - Depay, Fati, Dembele
To jest wg mnie najmocniejszy skład, gdy wszyscy są zdrowi fizycznie.