Woland10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2020
7 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukaszbarca15 Gościu, co ty porównnujesz. Braithwaite - a Messi - inna zupelnie pozycja i rola na boisku.
0
@Grzbiet Podtrzymuję swoje zdanie, oparte moimi obserwacjami i statystykami.
0
@takisobiektos Nie spamuj, tylko wypowiedz się w tej kwestii jak należy.
0
@MesQueUnClub96 A Lewy jak strzela 95% goli? No na pustą albo z główki setkę z 5 metrów xD
5
Kto o zdrowych zmysłach ogląda Bayern w Pucharze Niemiec z jakimś Bremerem?? Przecież jest 5o minuta i 7 do 0 dla Bajernu...
Ale upewniłem się, że Lewy jest przereklamowany. Czupo Moting gra zamiast niego dziś na szpicy i ma już hattricka xDDD Dowód na to, że każdy przeciętny grajek grający na szpicy w Bajernie możę spokojnie wykręcać dobre liczby.
2
@Commando Każdy wie, że Griezmann jest słaby, a o Mbappe nie każdy.
4
Mbappe - wg mnie ostatni dobry mecz zagrał na Mistrzostwach świata 2018, potem 3-4 dobre mecze z hattrickiem z Barcą, a tak to przeciętnie, słabo, rozczarowująco. Większość jego goli to dobitki, gole na pustą, błedy obrońców i galopowanie wśród farmerów - w La Lidze takich farmerów nie będzie. Bier go Real, nie będę płakał, mamy mniej przereklamowanych grajków!
0
Jest jakaś strona internetowa, na której można kupić oficjalne koszulki klubów? Chciałbym nabyć koszulkę Messiego z PSG z numerem 30.
0
SPokojnie, Real będzie miał na skrzydełku Ymbapie, a my za to możemy delektować się kunsztem naszego skrzydłowego napastnika - Nazario.
3
Nie rozumiem, czemu Barcelona oburza się tym, że Umtiti nie chce odejść i nie wysłuchuje żadnych ofert. To chyba dobrze, że chce grać tylko dla Barcy, tak? To mi się podoba - gość się nie poddaje, tylko walczy o grę w Barcelonie.
1
Braithwaite by jeszcze przewrotką strzelił :)
1
@Ojciec5tkidzieci No skoro nie wrócili na boisko, to słuszny walkower.
9
Umówmy się, z Braithwaitem na środku ataku nic nie wygramy, a tym bardziej z Braithwaitem na lewym skrzydle... Koeman co ty robisz? Twoja taktyka wczoraj była nędzna, niczym w Evertonie. Popatrzcie sobie na pozycję zawodników! Beznadziejna taktyka!
FdJ jedynie dobrze zagrał. Griezmann - bardziej bezpłciowego i nudnego gracza w Barcelonie w linii ataku nie widziałem od dawien dawna. Busquets - na emeryturę idź. Garcia i Araujo stali za daleko od siebie, przez co robił się korytarz dla piłkarzy Bilbao. Pedri 0 kluczowych podań, rozczarowanie, nie można grać na alibi w takim meczu. O Albie i Deście szkoda gadać, Alba wysiadł psychiczne na Anfield, Tymek Puchacz, hiszpański Tymek Puchacz... Dest standardowo, przereklamowany, kupiony bo nikogo lepszego się nie dało kupić, niepewny w obronie, w ataku niby coś próbuje, ale niewiele z tego wynika. A jak widzę wchodzącego na boisko Emersona Royala xDDD to wyłączam mecz, przynajmniej mam taką ochotę.
Mamy zespół przeciętny, z fatalną obroną przede wszystkim.
0
@mekston Możesz sobie tak porównywać, ale prawda jest taka, że wysiłek może być też psychiczny i może on być jeszcze ważniejszy. Bramkarz jest ostatnim zawodnikiem, na nim spoczywa największa odpowiedzialność i mimo, że nie przebiegnie tyle, co pomocnik, to zmęczyć się może tak samo, przez mental.
0
@Coutinho007 18 lat to świetny wiek przecież. Co ty myślisz, że 40 latek może sobie pozwolić na więcej gry, a 18 latek nie?
0
@BorzyKrzys 1. Bramkarze i napastnicy się również pocą. A poza tym, nie ma tam tylko ich, jest np. Messi. Sprawdź sobie.
2. Przemieszczał się po tej Europie pieszo, rowerem czy samolotem i autokarem?? Co to za problem wsiąść do samolotu, tam sobie pospać możesz nawet i się nie męczysz. W Hiszpanii też są trudne warunki, poza tym jest przerwa na picie.
3. No są, rzuć się parę razy tak, ciekawe czy się nie spocisz :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Worny Pedri strzela wolne? Myślałem, że Depay potrafi lepiej strzelać.
0
@Coutinho007 Piszesz tak, bo chcesz, żeby tak było?
0
@KrwawiaceoczyVEB Heh, w Hiszpanii jest cieplej niż w Japonii często. Prawda jest taka, że Pedri nie grał zbyt często, Koeman dawał mu odpocząć.
0
@barteq Pedri ma 18 lat. Sprawdź.
0
@mekston Dlaczego? Bramkarze nie muszą mieć kondychy? Myślisz, że takie parady nie są męczące?
0
@busquets5 Panie, to ile biegają jest mniej ważne, bo najważniejsze jest, jak biegają. Ronaldo robi więcej sprintów, a jeden sprint potrafi być bardziej męczący od kilku minut powolnego biegu.
0
Dobra, wytłumaczę wam, czemu Pedri nie jest zmęczony i nie powinien mieć teraz, w środku sezonu wakacji.
W ubiegłym sezonie (w UCL, La liga, CdR, Supercopa) zagrał 3526 minut.
A łącznie (reprezentacja też) === 4794 minut. (71 meczów)
Dla porównania:
Kasper Schmeichel - 5895'
Dollarumma - 5879'
Dias - 5878'
35 letni dziadek Ronaldo - 5010'
Ponad 50 zawodników zagrało więcej minut od Pedriego. Eksperci, jak to wyjaśnicie?! Co, Pedri na majorkę, na wakacje ma jechać w środku sezonu?? W momencie, kiedy mamy kłopoty kadrowe, tracimy punkty, a zawodnicy wchodzą na najwyższe obroty?
Ostrzegam, to się źle skończy, źle dla Pedriego, źle dla Barcy.
0
@insp1re Dyrdymały?! Człowieku, uzasadnij, a nie obrażasz...
3
Najlepszy Franek de Jong, najgorszy Nazario duński... Chłop do Pogoni Szczecin się nie nadaje, a tutaj niektórzy po golu w tamtym meczu go wychwalali pod niebiosa xDDD
Pedri też dziś wyjątkowo słabo jak na siebie, a w nagrodę za słabą grę dostaje 2 tygodnie wakacji - CYRK.
0
@tobiasson92 A ty przypadkiem tak nie robiłeś? Mogę zawsze poszukać w twoich komentarzach, prawda wyjdzie na jaw.
0
Brawo Depay za zmarnowanie setki!! I to w ostatnich minutach meczu... Jednak klasa niżej od Neymara.
0
Dobra, wyłączam, szkoda prądu..
0
Emerson do 7. ligi się nie nadaje...