2

@Kgorecki2500 Mięso przeklikiwane, nie polecam xd

1

@FcPortoFan1999 Bywa różnie :D

0

@FcPortoFan1999 No czasem się coś rzuci

1

@Tomo1989 5 rano już była, zmęczony byłem i przegapiłem znak, który zmieniał ograniczenie z 70 na 50 xd zadowolony wjeżdżam z prędkością 73 czy 74 i tylko dostaję po oczach żółtym światłem :D
@BordowyPtak Po co Yanosik do fotoradarów xD przecież są znaki, ale sytuacja wyglądała jak wyżej opisałem.

4

Jak przez całe życie nie dostałem żadnego mandatu tak teraz dwa w trzy dni xD je*any fotoradar

3

@MSN30 Tak, nikt do mnie nie pisze

0

To gdzie ten Arda w końcu będzie grał? My czy biali?

0

Reto to świetny raper, jeden z moich ulubionych.
Ale ta nutka z Leosią jest asłuchalna xD Bardzo się zawiodłem.

1

@Sulimo Już go złapali podobno

0

0

@Sulimo XD nie no myślę, że jednak zostaną

1

@Emhyr A Hetman okręgówka xD

2

Lublin jest chyba największym polskim miastem tak spragnionym dobrej piłki, przez lata 3 liga, chwilę temu weszli do 2, a teraz już zaplecze Ekstraklasy :) Wielka sprawa dla mieszkańców Lublina i nadzieja, że coś ruszy w końcu do przodu (i to nie będzie Goncalo Feio w stronę rzeczniczki). Do samego Motoru nie jest mi jakoś blisko, ale przyjemnie będzie mi poczuć pierwszy raz w życiu w swoim mieście otoczkę wielkiej piłki (jak na polskie warunki). Już w przyszłym sezonie Motor w tej samej lidze co Wisła Kraków i Lechia Gdańsk ;))

1

XDD drugi Ramos

0

@szkudi7 Żaden ,,mój" to po pierwsze, a po drugie cały mecz jest dość wyrównany, chłopie bądź obiektywny xD

0

@szkudi7 Jakim farcie, przecież ten Stomil też nic nie gra

0

Wytrzymali w dogrywce grając w 10, teraz dawać Motor po zwycięstwo w karnych!

1

Dobrze że Rudolf tacką nie dostał od Feio

1

0

@Rust_Cohle Aktualna forma czy ogółem?

0

@MarioVeB! Jeżeli chodzi o komunikację to my wyczailiśmy promocję na bilet miesięczny, na wszystkie środki transportu w Bcn (metro, autobusy, pociągi regionalne itd). Jeżeli planujesz więcej niż 10 przejazdów to ten bilet się najbardziej opłaca, 20 euro zaledwie kosztuje. https://www.tmb.cat/en/barcelona-fares-metro-bus/single-and-integrated/t-usual
Można kupić przez internet albo podejść do dowolnej kasy np na dworcu lub w punkcie obsługi klienta w metrze.

A co do zwiedzania to mi się bardzo Park Ciutadella podobał, w samym centrum blisko Rambli. Oprócz tego Montjuic i Jardins de Joan Maragall oraz Bunkers del Carmel (jak ci się nie chce wchodzić to można wjechać praktycznie na sam szczyt komunikacją miejską), ale to jest obowiązkowy punkt programu bo widoki niezapomniane :D

0

@MarioVeB! ja byłem w maju, polecam :) na jak długo i co zamierzasz zobaczyć?

1

No i zapisy do szkoły w Castelldefels poszły się...

0

@kuz Oglądałem i jakoś dramatycznie dzisiaj nie było, ale jego technika leży. Nie będzie lepszy niż Roberto.

0

@HavertzKai A jednak

0

@Messibestplayerintheworld Antonella musi się bardziej postarać

4

@Emhyr Nie wiemy co tam się za kulisami dzieje, może plan zaakceptowany przez la ligę zakładał sprzedaż piłkarza, który teraz się uparł i nie chce odejść... Niech ta saga się skończy jak najszybciej, byle happy endem dla nas.

0

@Emhyr Z czym konkretnie oszukał?

0

@Mns21 Talent, któremu trzeba dać czas na odbudowanie się, a nie skreślać po jednym nieudanym sezonie... (Pod względem gry, bo pod względem liczb jak się okazuje wciąż jest dobrze)

1

@FcPortoFan1999 W ostatnich dwóch kolejkach jest szansa na podtrzymanie passy, grają z dwiema najgorszymi drużynami w lidze.
@tristan87 Za tydzień świętujemy awans :) Szkoda tylko, że tym samym czasie co finał LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?