7

@cris2706 To teraz wyobraź sobie że wygrywamy z Gironą i Getafe i brakuje nam 3 pkt do mistrza.
Fajne te wasze gdybanie i podważanie Barcy w sezonie gdzie stracili do maja 11 bramek :D

8

@KrychaFCB Ale wczoraj było pite :D

1

@Emhyr Lahoza wypieprzyć jak najdalej, ale Del Cerro akurat szkoda. Wiadomo, że miał wtopy i to poważne, ale akurat patrząc na wszystkich hiszpańskich arbitrów to on jest jednym z ,,lepszych"

0

@Sherem No i Kessie ma kozacką drugą połówkę sezonu

7

@Kgorecki2500 Wygrywa ligę po trzech latach przerwy z kilkunastopunktową przewagą i z 9 straconymi bramkami przez połowę sezonu grając bez kręgosłupu drużyny, wygrał Superpuchar, ograł trzykrotnie Real (tylko w tym sezonie) i jest słabym trenerem? XD Idzie się za głowę złapać...

0

@Tabaluga37 Owszem, wciąż może być genialnym piłkarzem i nawet wolałbym by tak się stało (aktualnie w footballu cierpimy na deficyt dobrych skrzydłowych), ale takie mam niestety przeczucie, że niedługo Kvicha zgaśnie. Najlepiej niech odświeży głowę po wczorajszym meczu (drużyna odpadła po jego niestrzelonym karnym) i na spokojnie postara się wrócić do jak najlepszej formy. Ma bardzo dobre warunki do tego by się jeszcze rozwinąć, zobaczymy czy sobie poradzi.

0

@misteriosoVEB A jakie ma te wymagania finansowe? Bo nie słyszałem.

10

@AmigoBlancos Za rok do niej wrócą

4

Lubię Kvare, ale z tygodnia na tydzień coraz bardziej odnoszę wrażenie, że to może być typowy one season wonder. Imponował mi w pierwszej części sezonu, ale od kilku tygodni brakuje mu tej magii. Bez niej niestety nie uda mu się wejść na wyższy poziom i osiągnięć z obecnego sezonu może już niestety nie pobić. Nie przekonuje mnie ostatnio Gruzin i mam nadzieję, że do Barcy nie trafi (tak, wiem że jest za Realem, ale świat nie takie historie widział). Moim zdaniem nie poradziłby sobie u nas, lepiej zorganizowana obrona i Kvicha jest bezradny. Nie dałby nam na skrzydle tego co potrzebujemy, a potrzebujemy przebojowości, silnego, szybkiego skrzydłowego z dobrym dryblingiem. Idealnym kandydatem jest Leao. Trzeba go namówić by nie odchodził z Milanu w tym roku tylko poczekał jeszcze ten rok do końca kontraktu. Wtedy mamy na niego szansę o ile w ogóle byłby zainteresowany Barcą.

1

@Orłoś Bo go nie ma na boisku

0

Ale jak to, przecież za podpierająca rękę nie ma karnego xDD

1

@Botanik
Benzema bez brameczki
Napoli- Milan 2:0
Chelsea- Real 0:1
Bayern- City 1:1
Inter- Benfica 1:0

0

Nawet Marcin Kamiński strzelił więcej goli z rzutów wolnych niż Barca przez ostatnie 100 spotkań :)

0

@Kamiloza91 Osa ostatnio w słabej formie

1

@zenoowity Przecież jedyna różnica z tym co jest teraz to Messi zamiast Gaviego i Amrabat za Busiego, więc co za różnica?

2

@esem91 Jako transfer za gotówkę gdzie Milan domaga się ponad 100 mln oczywiście, że tak. Ale jeśli przekona się Portugalczyka by został jeszcze jeden sezon w Milanie i za rok przyszedł do nas jako wolny zawodnik to jak najbardziej jest to możliwe.

7

Za rok skończy się kontrakt Leao. Silny, szybki oraz co najważniejsze świetny w pojedynkach 1:1 skrzydłowy. Aktualnie jedynie Dembele u nas potrafi zrobić przewagę na skrzydle, więc trzeba ruszyć po Leao albo kogoś o zbliżonym profilu.

1

@Botanik Pytanie bonusowe za 3 pkt:
Czy Joao Mario strzeli bramkę w 1/4? Nie strzeli

typy 1/4 kolejki:

1. Benfica 1:1 Inter
2. Manchester City 1:0 Bayern Monachium
3. AC Milan 1:1 Napoli
4. Real Madryt 3:0 Chelsea

0

@Esteban_ Ale jakiś dowód na te słowa Baeny? Bo jak narazie jedyna informacja jaka o tym jest to, że wypowiedział je w trzy miesiące temu... czyli miesiąc przed przedostaniem się sytaucji Valverde do mediów.
I świat sportu to przecież nie tylko boisko, ale tego mi nawet szkoda tłumaczyć, jeśli nie rozumiesz.

0

@Esteban_ No własnie nie git. W tym sporcie nie ma miejsca na coś takiego.

1

@Kgorecki2500 Ja nie mówię, że nie rozumiem Valverde, bo jeżeli to co Baena powiedział jest prawdą to jak najbardziej rozumiem reakcję. Ale kara jest w tym przypadku konieczna. Nie można od tak usprawiedliwić sobie takiego zachowania prawem ulicy.
@Commandement Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, ale podejrzewam, że za kilka dni wszystko już ucichnie, nikt nie zostanie ukarany. A reakcja Realu i La Ligi jest do przewidzenia, ,,ogromny smutek z powodu słów Baeny i zapewniona pomoc psychologa i prawna dla Valverde z powodu haniebnych słów piłkarza Villarrealu" :)
@Mvk1337 XD z tobą się powinno jechać. Ale szkoda więcej słów na ciebie, bo po tym jednym komentarzu już widać, że masz iq równą straty punktowej Realu do Barcelony ;)

5

Valverde zasłużył sobie na półrocznego bana od footballu.
Prowokacje w piłce zawsze były i zawsze będą. Oczywiście, że to jest obrzydliwe, ale nic się z tym nie da zrobić. Piłkarze się wycwanili i zakrywają usta, więc jeżeli nie będzie żadnych podsłuchów to nikomu nie da się tego udowodnić, zawsze można się wszystkiego wyprzeć. A w tym przypadku nawet nie ma pewności czy Baena powiedział to co mu się zarzuca, aktualnie więcej wskazuje na to, że tego nie powiedział. Ale nawet gdyby powiedział to czy to usprawiedliwia Valverde? Na Pique były nawet transparenty obrażające mu rodzinę, Gaviego też co mecz prowokują tak jak wielu innych, jechanie po rodzinie jest w piłce niestety na porządku dziennym, ale każdy zaciska zeby i gra dalej, ewentualnie odpłaca tym samym lub delikatną sprzeczką... ale to co zrobił Valverde to czysty bandytyzm, chłop zaczekał na gościa na parkingu i mu naje*ał. Nie ma miejsca w piłce na coś takiego, to podchodzi już pod paragraf. Jeżeli Suarez za ugryzienie dostał bana na 4 miechy to idąc tą logiką ile powinien dostać Valverde za sprzedanie gonga w twarz? Oczywiście pewnie nic nie dostanie, sędzia tego zdarzenia nie odnotował, całe zdarzenie miało miejsce już długo po zakończeniu spotkania i działo się oczywiście poza boiskiem. Także jeżeli Baena nie wniesie przeciwko niemu sprawy to mu się całkowicie upiecze.

1

,,Najbliżej gotowości do gry jest De Jong. Zdaniem Javiego Miguela z ASa Holender ma być dostępny już na mecz z Gironą w Wielki Poniedziałek 10 kwietnia."
@MateuszDoniec Wielki Poniedziałek był 4 dni temu, dokładnie 3 kwietnia ;)
10 kwietnia będzie poniedziałek wielkanocny, a to co innego.

0

@Zawsze_Wierny Aktualnie to powrót Leo jest bardziej realny niż transfery Gundogana i Cancelo :D

2

@Zawsze_Wierny Messi na ławie?

1

@karolup Szczerze mówiąc ja się jakoś bardzo nie nastawiałem na zwycięstwo. Raz, że ogromne braki mieliśmy, dwa, że Carlo w końcu musiał jakieś wnioski wyciągnąć po trzech z rzędu przegranych klasykach, a trzy to po prostu musiało się wydarzyć, zbyt dużego farta mieliśmy w pierwszym meczu plus nie da się cały czas ogrywać odwiecznego rywala bez kluczowych piłkarzy. Dlatego nawet rzuciłem dychę na awans Realu i jestem trochę bogatszy :)
Oczywiście, że była złość, smutek i żal, bo 4:0 to się nawet ja nie spodziewałem, ale spójrz na to z innej strony. My w finale Pucharu Króla jesteśmy co dwa lata jeśli nie co roku...
a oni ostatnio byli wtedy co Bale obiegał Bartre XD To jest strasznie dawno temu, więc musiał nadejść w końcu ten ich moment. Niech raz na 10 lat mają puchar swojego króla :D Jeżeli natomiast chodzi o rozmiar porażki to spójrz kiedy oni ostatnio z nami tyle wygrali... Mnie jeszcze na świecie nie było. A my im regularnie serwujemy albo manite albo 4:0 ;) Żadna passa nigdy nie będzie trwała wiecznie, trzeba to uszanować i tyle.
A co do bólu po porażce to polecam od razu po meczu się wyłączyć. Nie wchodzić na FB ani na Ramble, odpal sobie jakiś dobry film, zrelaksuj się i pójdź spać. Jeżeli jednak nie umiesz teraz zapomnieć o footballu to zacznij myśleć o tych dobrych rzeczach, które nas czekają ;) Za miesiąc prawdopodobnie przyklepiemy ligę, w wakacje powrót Leo, a potem już walka o LM. Mamy świetny projekt sportowy, wielu młodych i utalentowanych piłkarzy i to jest kwestia czasu aż zaczniemy się ponownie liczyć w Europie. Zobaczysz, że Barca niedługo znów będzie wielka i właśnie wtedy przypomnisz sobie tą porażkę. Przetrwaliśmy trudny moment i możemy być dumni, że nigdy nie zwątpiliśmy w ten klub. Wiesz jak to pięknie będzie smakować? :) A jeżeli drażnią cię szczekający kibice Realu to wyobraź sobie jakie oni kompleksy czują w tym sezonie. Przez cały rok beka, że w LE jesteśmy, że znowu sezon bez pucharów, a tymczasem w lidze mamy 12 pkt przewagę i w rok wygraliśmy 5 klasyków, raz ich miażdżąc w lidze, raz bezpośrednio w finale zdobywając przy tym trofeum i dwa razy półrezerwowym składem przez kontuzje :D Niech sobie poszczekają jeśli tak im lepiej :) A my wrócimy silniejsi.

0

@bartas97 Psycholog nie pomoże jak ktoś ma iq na minusie.
Ale zgadzam się, Vini ma wszystko by wygrać kiedyś złota piłkę, ale przez swoje odklejki tego nie zrobi.

1

@bartas97 Powinien z czerwem skończyć

0

@MrCule_X No i przecież o tym właśnie pisał xD Że mamy za krótką ławkę przez co jesteśmy zmuszeni nimi grać.

0

@MrCule_X Szczera prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?