0

nie do końca jestem przekonany w to co on mówi. Nagle by mieli odzyskać formę? Oby miał rację, ale z obecną formą każdej formacji nie wygląda to różowo, chłopaki grają wolno przewidywalnie bez pomysłu, na dodatek większość akcji robi albo Iniesta albo Messi który nie jest walczakiem i po stracie piłki chodzi po boisku i czeka na nią. Tito wróć może morale druzyny się podniosą i uwierzą że potrafią grać w piłkę na najwyższym poziomie.

0

trzeba umieć przegrywać a nawet jak sędiza robi pod górę trzymać nerwy na wodzy. Moim zdaniem nie było by takiego biadolenia jakby chłopaki byli w formie i grali tak jak wcześniej. Potrzeba nam nowych świeżych graczy co wniosą trochę ożywienia do drużyny!

0

obojętnie kto by tam nie stał w bramce to i tak bedzie licho. obrona w tym sezonie jest w katastrofalnej formie i Valdes też nie jest jakimś mega bramkarzem. Szkoda tylko że nie może grać bo niewiele mu już meczy zostało przed opuszczeniem BARCY. Ligę mamy wygraną teraz tylko trzeba mieć nadzieję że stanie się jakiś cud i przejdziemy Milan co będzie bardzo trudne ale mimo wszystko wierzę że realne. Kara wydaję mi się ciut za duża 3 mecze w zupełności by wystarczyły!

0

BARCa jest poprostu w dołku, forma jak zwykle to bywa w lutym i marcu daleka od ideału. Trenera brak to i morale zawodników jest nie takie, wiem coś o tym bo każdy kto zastępował u Nas trenera gdzie kiedyś trenowałem miał go za przeproszeniem "gdzieś". Inaczej się gra jak jest osoba z którą trenujesz na codzien i z którą jest wszystko ustalane inaczej jak ktoś go zastępuje i na dodatek nie ma zbyt dużego pojęcia o tym. Pozdro dla wszystkich Cules BARCa na dobre i na złe

0

elegancko, teraz czas na zgranie zespołu i na podbój Europy ruszamy :)

0

DZIĘKI WIELKIE PEP. To naprawdę jest coś więcej niż klub, to prawdziwa Rodzina! Wczoraj urodził mi się Syn Michaś i to był najszczęśliwszy dzień w moim życiu, ale dziś obejrzałem ten filmik z pożegnaniem Pepa i jak to wytłumaczyć że dziś bardziej płakałem niż wczoraj :( Kocham BARCE ale to co zrobił PEP jest naprawdę niesamowite, zrobił amtosfere rodzinną i sprawił że nie wyniki są najważniejsze tylko dobra zabawa i szacunek dla przeciwnika. Będzie go brakowało ale mam nadzieję że damy radę. Pozdrawiam Cules i Przepraszam że się rozkleiłem :)

0

Ja szczerze mówiąc wolałbym kogoś nowego świeżego. On już jest długo w klubie razem z Pepem i nie wniesie zbyt wiele zmian. Obym się mylił ale może sobie nie poradzić tak jak Pep

0

Witam. Wczoraj gdy straciliśmy bramkę przed przerwą powiedziałem żonie że już chyba pozamiatane. Niestety miałem rację, a gdy widziałem jak Messi podchodzi do karnego i nie strzela to już w ogóle po wszystkim było. Niestety Chelsea nam ewidentnie nie leży + robione było wszystko pod Messiego by śrubował wyniki i przełamał się z Chelsea co widać jaki miało skutek. Myślę że potrzeba nam świeżej krwi z 3-4 nowych zawodników którzy będą głodni sukcesów i poprowadzą reszte drużyny do mobilizacji. Kiedyś to musiało nastąpić nie jesteśmy niezniszczalni. Pozostał Puchar Króla na otarcie łez który koniecznie trzeba wygrać by jakoś zakończyć ten sezon. W lidze powinni pograć teraz zmiennicy, mam nadzieję że ujrzę w końcu Affelaya bo to talent który potrzebuje gry! Pozdrawiam kibiców wiernych nie sezonowych, jeszcze wrócimy na szczyt. Mam nadzieję że Pique dojdzie do siebie szybko i że Pep z nami pozostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?