Jestem pod wrażeniem poświęcenia ze strony Alexisa. Rezygnuje z reprezentacji dla nowego klubu.Chociaż myślę, że prawie każdy piłkarz zrobiłby to samo, w końcu przygotowanie do Superpucharu Hiszpanii to nie są jakieś błache sprawy. Widać, że mu bardzo zależy. Visca el Barca!
Jestem pod wrażeniem poświęcenia ze strony Alexisa. Rezygnuje z reprezentacji dla nowego klubu.Chociaż myślę, że prawie każdy piłkarz zrobiłby to samo, w końcu przygotowanie do Superpucharu Hiszpanii to nie są jakieś błache sprawy. Widać, że mu bardzo zależy. Visca el Barca!
Komentarze
0
Jestem pod wrażeniem poświęcenia ze strony Alexisa. Rezygnuje z reprezentacji dla nowego klubu.Chociaż myślę, że prawie każdy piłkarz zrobiłby to samo, w końcu przygotowanie do Superpucharu Hiszpanii to nie są jakieś błache sprawy. Widać, że mu bardzo zależy. Visca el Barca!
0
Jestem pod wrażeniem poświęcenia ze strony Alexisa. Rezygnuje z reprezentacji dla nowego klubu.Chociaż myślę, że prawie każdy piłkarz zrobiłby to samo, w końcu przygotowanie do Superpucharu Hiszpanii to nie są jakieś błache sprawy. Widać, że mu bardzo zależy. Visca el Barca!