0

Jestem pod wrażeniem poświęcenia ze strony Alexisa. Rezygnuje z reprezentacji dla nowego klubu.Chociaż myślę, że prawie każdy piłkarz zrobiłby to samo, w końcu przygotowanie do Superpucharu Hiszpanii to nie są jakieś błache sprawy. Widać, że mu bardzo zależy. Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?